Zbiórka Rehabilitacja Kuby po wypadku - zdjęcie główne

Rehabilitacja Kuby po wypadku

27 254 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 526 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Sawinski - awatar

Tomasz Sawinski

Organizator zbiórki

Nasz 17 letni syn Jakub Sawiński 26 marca uległ bardzo poważnemu wypadkowi , na skutek którego doznał bardzo poważnych obrażeń (uszkodzenie mózgu oraz móżdżku, złamania i uszkodzenia twarzoczaszki, złamania szczęki, złamanie miednicy oraz złamania kości stawu biodrowego i bardzo poważne złamania nóg ,uszkodzenie wątroby,stłuczenie płuc i wiele innych obrażeń .Ze względu na obrażenia został podłączony do respiratora i wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. W chwili obecnej Kuba przebywa na oddziale intensywnej terapii medycznej w Poznaniu na ul Szpitalnej jest po operacji zespolenia metodą gwoździa stawu biodrowego oraz rekonstrukcji twarzoczaszki 3 dni temu został wybudzony ze śpiączki oddycha już sam ,jest karmiony dojelitowo przez sondę ma też tracheotomie.Ze względu na brak miejsc w placówkach rehabilitacji Jakub będzie musiał być poddawany rehabilitacji w domu co wiąże się z ogromnymi kosztami (zakup sprzętu niezbędnego dla potrzeb Jakuba i długa oraz skomplikowana rehabilitacja aby Jakub mógł wrócić do zdrowia i spełniać dalej swoje marzenia. Jakub jest uczniem 2 klasy szkoły Branżowej w zawodzie mechanik do dnia wypadku bardzo kochał to co robił każdą wolną chwilę spędzał przy majsterkowaniu .Jego pasją sa motocykle na których uwielbiał jeździć i naprawiać ,od dziecka interesuje się motoryzacją .Pomóżmy Kubie powrócić do  sprawności .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia Dziubała ZDROWIEJ KUBA :) - awatar

  Natalia Dziubała ZDROWIEJ KUBA :)

  01.05.21
  01.05.21

  Zdrowiej Kuba, trzymamy kciuki 🤞 ♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.21
  29.04.21

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia oraz bardzo dużo cierpliwosci!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.21
  25.04.21

  Cuda się zdarzają, tylko trzeba mieć nadzieję do samego końca!! PS. Błagam, nie bierzcie syna do domu. Zamknięcie sobie drogi do ośrodków które mogą Wam pomóc. Zorientujcie się dokładniej w temacie i popytajcie o inne możliwości zanim podejmiecie decyzje ostateczną. Wiem co mówię... mam męża po wypadku, który był w śpiączce. Ostatecznie może ZOL? Zawsze to jakaś opieka medyczna. Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

 • Anonimowy - awatar

  Anonimowy

  24.04.21
  24.04.21

  Trzymam mocno kciuki za Kubę, jest młody i silny, na pewno wygra tę walkę! Dużo zdrowia dla niego i dla Was rodzice!

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  24.04.21
  24.04.21

  Wracaj do zdrowia i ciesz nas swoim uśmiechem ! A przy okazji, jak słyszę o urazie mózgu to nasuwa mi się postać wspaniałego człowieka profesora Jana Talara. Może do niego udać się po pomoc. On czyni prawdziwe cuda

27 254 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 526 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Sawinski - awatar

Tomasz Sawinski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 526

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Bernadetta Wójcik - awatar
Bernadetta Wójcik
5
Tobiasz - awatar
Tobiasz
100
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karol - awatar
Karol
40
Wioletta Grabarska - awatar
Wioletta Grabarska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Marlena Fornalik - awatar
Marlena Fornalik
100
Natalia Dziubała ZDROWIEJ KUBA :) - awatar
Natalia Dziubała ZDROWIEJ KUBA :)
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij