Zbiórka Przyjaciel dla Agaty - zdjęcie główne

Przyjaciel dla Agaty

1 060 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Joanna Liszewska - awatar

Joanna Liszewska

Organizator zbiórki

          To jest prosta historia .

          Agata ma 18 lat .

           Agata jest  niewidoma.

          Agata jeżdzi na wózku.

          Agata mieszka w internacie daleko od domu.

          Niedawno los dotknął ją kolejny raz i odebrał jedno z rodziców.

          Agata od lat  marzy o przyjacielu, o maleńkim piesku  rasy chihuahua. Może to właśnie on            przegna na zawsze zły los ?


            Maleńki Wowa ma 7 miesięcy i pochodzi z hodowli zarejestrowanej w ZKwP. Jest 

           łagodnym , skorym do pieszczot chłopczykiem. Hodowca również przejęty historią  

          Agaty, mocno opuścił cenę i zarezerwował dla nas pieska.

           Bardzo gorąco proszę Was o pomoc !

          

          


          


Aktualizacje


 • Joanna Liszewska - awatar

  Joanna Liszewska

  14.02.19
  14.02.19

  Byłam wczoraj w Ośrodku Wychowawczo-Opiekuńczym w Laskach,gdzie od kilkunastu lat mieszka i uczy się Agata. Najpierw pojechałam z Mamą Agaty do Pani hodowczyni,gdzie Mama Agaty podpisała umowę,a potem razem z małym Wową,ciepło opatulonym,pojechałyśmy do Lasek.Tam w obecnosci dwóch Agaty koleżanek,wychowawczyni Agatki,Pani Moniki oraz kilku innych osób, wręczyłam Agacie pieska. Wzruszona Agata przytulała mnie , powtarzajac cały czas : dziekuję,dziękuję, dziękuje.To była niesamowita chwila i to wszystko dzięki Wam ! :-) Więc ja również powtarzam za Agatą: dziękuję, dziękuję , dziękuję.Roznieśliscie radość!

  Zdjęcie aktualizacji 26 266

1 060 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Joanna Liszewska - awatar

Joanna Liszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Kinga Bartkowiak - awatar
Kinga Bartkowiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Możdżyńska - awatar
Renata Możdżyńska
20
Violetta Pastwa - awatar
Violetta Pastwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Głusiec - awatar
Mateusz Głusiec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij