Zbiórka Przyjaciel dla Agaty - zdjęcie główne

Przyjaciel dla Agaty

1 060 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Joanna Liszewska - awatar

Joanna Liszewska

Organizator zbiórki

          To jest prosta historia .

          Agata ma 18 lat .

           Agata jest  niewidoma.

          Agata jeżdzi na wózku.

          Agata mieszka w internacie daleko od domu.

          Niedawno los dotknął ją kolejny raz i odebrał jedno z rodziców.

          Agata od lat  marzy o przyjacielu, o maleńkim piesku  rasy chihuahua. Może to właśnie on            przegna na zawsze zły los ?


            Maleńki Wowa ma 7 miesięcy i pochodzi z hodowli zarejestrowanej w ZKwP. Jest 

           łagodnym , skorym do pieszczot chłopczykiem. Hodowca również przejęty historią  

          Agaty, mocno opuścił cenę i zarezerwował dla nas pieska.

           Bardzo gorąco proszę Was o pomoc !

          

          


          


Aktualizacje


 • Joanna Liszewska - awatar

  Joanna Liszewska

  14.02.2019
  14.02.2019

  Byłam wczoraj w Ośrodku Wychowawczo-Opiekuńczym w Laskach,gdzie od kilkunastu lat mieszka i uczy się Agata. Najpierw pojechałam z Mamą Agaty do Pani hodowczyni,gdzie Mama Agaty podpisała umowę,a potem razem z małym Wową,ciepło opatulonym,pojechałyśmy do Lasek.Tam w obecnosci dwóch Agaty koleżanek,wychowawczyni Agatki,Pani Moniki oraz kilku innych osób, wręczyłam Agacie pieska. Wzruszona Agata przytulała mnie , powtarzajac cały czas : dziekuję,dziękuję, dziękuje.To była niesamowita chwila i to wszystko dzięki Wam ! :-) Więc ja również powtarzam za Agatą: dziękuję, dziękuję , dziękuję.Roznieśliscie radość!

  Zdjęcie aktualizacji 26 266

1 060 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Joanna Liszewska - awatar

Joanna Liszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Kinga Bartkowiak - awatar
Kinga Bartkowiak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Możdżyńska - awatar
Renata Możdżyńska
20
Violetta Pastwa - awatar
Violetta Pastwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz Głusiec - awatar
Mateusz Głusiec
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij