Zbiórka Nowotwór Złośliwy, Leczenie - miniaturka zdjęcia

Nowotwór Złośliwy, Leczenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowotwór Złośliwy, Leczenie - zdjęcie główne

Nowotwór Złośliwy, Leczenie

9 393 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Mazur - awatar

Krzysztof Mazur

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Krzysztof i zwracam się do Was z prośbą. Zbieram pieniądze na leczenie mojej drugiej połowy Moniki, ktora jest chora na nowotwór złośliwy, rak jajnika z przerzutami do otrzewnej. Ma dopiero 34 lata a boryka się z tym od 2014r kiedy to pierwszy raz zachorowała i przeszła ciężką operację po czym  chemioterapia. Niby spokój był dwa lata po czym w 2017 wznowa z przerzutami do otrzewnej i kolejne 8 cykli chemioterapii którą ledwo przeżyła zakończywszy ją w styczniu 2018. Guzy rosły dalej więc szukaliśmy pomocy wszędzie i w rożnych metodach leczenia, począwszy od medycyny klasycznej po niekonwencjonalną z witaminami i suplementami zjeździwszy praktycznie całą Polskę. Niestety guzy dalej rosną. Przez różnego typu wspomaganie się cześć z nich zwapniała lub nie rośnie a część niestety rośnie dalej. Zrobiono pilny Tomograf po którym dr. z Poznania zadecydował o kolejnej chemii😞, to już 3 raz😞. Dalej nie zatrzymała choroby po 6 cyklach. Po tym zaraz 4 rzut chemii(czerwonej), która została przerwana po 2 cyklach ponieważ dalej nie było efektów. Między czasie wałka o życie z powodu zarażenia Sepsą(po tym Gronkowiec Złocisty) przez wszczepiony port w przyszpitalnej przychodni podczas wbijania igły do kontrastu przed Tomografem i 2 tygodnie w szpitalu na antybiotykach dożylnych. 10.09.2019 kolejny 5 rzut chemii tym razem 5 dniowej, która również nie przyniosła efektu gdzie po 3 cyklu została przerwana i wprowadzona inna tym razem jednodniowa i cotygodniowa (każdy czwartek) i do tego lek AVASTIN który w jej stadium choroby nie jest refundowany i kosztuje 4tyś zł co 3 podanie chemii. Dlatego proszę o pomoc na dalszą walkę, gdzie nadal konieczne jest wspieranie się witaminami, lekami a do tego wyjazdy do specjalistów też nie są tanie. Jest możliwość usunięcia niektórych guzów Echolaserem we Wrocławiu gdzie koszt pierwszego guza to 10 tyś a za kolejnego 5 tyś. I jest druga możliwość leczenia Olejem RSO której koszt miesięczny to parę tysięcy. Ogólnie teraz koszty leczenia miesięcznego to parę tysięcy. Bardzo ale to bardzo proszę p pomoc żeby Monika mogła tą walkę wygrać. Dziękuję. Pozdrawiam

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Mazur - awatar

  Krzysztof Mazur

  22.04.2022
  22.04.2022

  Witam. Monika nadal walczy i nie zamierza się poddać. Obecnie jest po operacji usunięcia kawałka jelita grubego i założeniu stomii i w dalszym ciągu jest wdrażana chemia w Poznaniu.

  Zdjęcie aktualizacji 93 359

Komentarze


 • MATT - awatar

  MATT

  20.03.2022
  20.03.2022

  Trzymamy kciuki, wracaj do zdrowia

 • Angelika M. - awatar

  Angelika M.

  08.10.2020
  08.10.2020

  Mnóstwa szczęścia i zewsząd wsparcia życzę. Pozdrawiam cieplutko 🍀🌞🌹😘👋

 • Justyna Ostoinska - awatar

  Justyna Ostoinska

  01.04.2020
  01.04.2020

  Zdrówka Monia

  • Krzysztof Mazur - awatar

   Krzysztof Mazur - Organizator zbiórki

   02.04.2020
   02.04.2020

   Dziękuję bardzo w imieniu Moniki, właśnie jest na chemii w Poznaniu, czekam w aucie na nią, wiadomość już przekazałem, pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.10.2019
  11.10.2019

  Życzę dużo siły!!!

  • Krzysztof Mazur - awatar

   Krzysztof Mazur - Organizator zbiórki

   12.10.2019
   12.10.2019

   Dziękujęmy. Pozdrawiamy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.07.2019
  24.07.2019

  życzę dużo zdrowia i siły

  • Krzysztof Mazur - awatar

   Krzysztof Mazur - Organizator zbiórki

   25.07.2019
   25.07.2019

   Dziękujemy bardzo, pozdrawiam

9 393 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 187 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Mazur - awatar

Krzysztof Mazur

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 187

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda. - awatar
Magda.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olimpia Fijałkowska - awatar
Olimpia Fijałkowska
100
MATT - awatar
MATT
100
Marzena - awatar
Marzena
10
Beata K. - awatar
Beata K.
20
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Paula - awatar
Paula
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij