Zbiórka Leczymy mopsiczke Bubulkę - zdjęcie główne

Leczymy mopsiczke Bubulkę

104 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cychnerska - awatar

Daria Cychnerska

Organizator zbiórki

Witam, proszę o pomoc dla mojej psinki Bubulki, którą uratowałam z pseudo hodowli.

Bube moją mopsiczke mam z fundacji, świeżo po transporcie do mnie od razu nastąpiły komplikacje, Bubusia, nie siusiała, miała okrutnie opuszczoną listwe mleczną, ciężko oddychała, miała sporo ropy w oczach i strasznie śmierdzące uszka. Natępnego dnia prędko zabrałam ją do weterynarza, gdzie okazało się, że pęcherz jest przeogromny, jest świeżo po cesarce, konieczne było odciągnie moczu, niestety Bubki serduszko niepodołało i zaczął się dramat, trzeba było podawać adrenaline, tlen, uratowałam ją w ostatniej chwili, niedoczynność nerek, kamienie na nerkach, okrutne zapalenie uszu i oczu. Leczenie Buby wymaga konkretnych środków pieniężnych, echo serca, leczenie nerek, operacja noska i podniebienia... Chciałam uratować życie pieska, a koszty mnie przerastają.. Chce żeby Buba po tych kilku ciążach, trzymana przy zyciu tylko po to żeby dawać szczeniaki, które będzie można oczywiscie sprzedac, przezyla jeszcze kolejne 6 lat, ale tym razem przepelnione miłością... PROSZĘ O WSPARCIE!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aga84:) - awatar

    Aga84:)

    05.08.2019
    05.08.2019

    Dla Bubulki 🐶❤️😘

104 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Cychnerska - awatar

Daria Cychnerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aga84:) - awatar
Aga84:)
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij