Zbiórka Leczymy mopsiczke Bubulkę - miniaturka zdjęcia

Leczymy mopsiczke Bubulkę

Zbiórka Leczymy mopsiczke Bubulkę - zdjęcie główne

Leczymy mopsiczke Bubulkę

104 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Daria Cychnerska - awatar

Daria Cychnerska

Organizator zbiórki

Witam, proszę o pomoc dla mojej psinki Bubulki, którą uratowałam z pseudo hodowli.

Bube moją mopsiczke mam z fundacji, świeżo po transporcie do mnie od razu nastąpiły komplikacje, Bubusia, nie siusiała, miała okrutnie opuszczoną listwe mleczną, ciężko oddychała, miała sporo ropy w oczach i strasznie śmierdzące uszka. Natępnego dnia prędko zabrałam ją do weterynarza, gdzie okazało się, że pęcherz jest przeogromny, jest świeżo po cesarce, konieczne było odciągnie moczu, niestety Bubki serduszko niepodołało i zaczął się dramat, trzeba było podawać adrenaline, tlen, uratowałam ją w ostatniej chwili, niedoczynność nerek, kamienie na nerkach, okrutne zapalenie uszu i oczu. Leczenie Buby wymaga konkretnych środków pieniężnych, echo serca, leczenie nerek, operacja noska i podniebienia... Chciałam uratować życie pieska, a koszty mnie przerastają.. Chce żeby Buba po tych kilku ciążach, trzymana przy zyciu tylko po to żeby dawać szczeniaki, które będzie można oczywiscie sprzedac, przezyla jeszcze kolejne 6 lat, ale tym razem przepelnione miłością... PROSZĘ O WSPARCIE!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aga84:) - awatar

    Aga84:)

    05.08.19
    05.08.19

    Dla Bubulki 🐶❤️😘

104 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Daria Cychnerska - awatar

Daria Cychnerska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aga84:) - awatar
Aga84:)
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij