Zbiórka Uratujmy dwa klasyki - miniaturka zdjęcia

Uratujmy dwa klasyki

Zbiórka Uratujmy dwa klasyki - zdjęcie główne

Uratujmy dwa klasyki

0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Dawid Hantulik - awatar

Dawid Hantulik

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Dawid i zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc, zdaję sobie sprawę że w dzisiejszych czasach są ważniejsze problemy niż dwa samochody... Ale po kolei postaram się opisać mój problem. Otóż samochody widoczne na zdjęciach są moje, trzymam je w wynajmowanym garażu. Problem polega na tym że właściciel garażu wypowiedział mi umowę, ponieważ ze względu na kryzys jest zmuszony sprzedać garaż, dodatkowo jak sami Państwo widzicie samochody częściowo zostały już rozkradzione (min. brak lamp w Audi tylnich USA - jest to drogi rarytas na rynku), oczywiście sprawcy nie do wykrycia ... Problem mój polega na tym że mieszkam poza granicą Polski, sam mam w tej chwili ciężką sytuację z pracą (a właściwie jej brakiem). Zbiórka ta dotyczy transportu samochodów, oraz zakup rozkradzionych części i przywrócenie ich do pełnego blasku. Wiem, że jest wielu pasjonatów, którzy w mojej sytuacji zrobiliby to samo żeby ratować swoje oczka w głowie. Z góry dziękuję za każde wsparcie, mam nadzięję że spotkamy się na spocie, żeby porozmawiać na żywo :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Dawid Hantulik - awatar

Dawid Hantulik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij