Zbiórka Pomoc dla Bartusia I jego rodzic - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Bartusia I jego rodzic

Zbiórka Pomoc dla Bartusia I jego rodzic - zdjęcie główne

Pomoc dla Bartusia I jego rodzic

10 694 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Piękoś - awatar

Monika Piękoś

Organizator zbiórki

Jestem ciocią 8 letniego Bartusia. Bartuś 24 lutego miał przeprowadzony standardowy zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego. Po tygodniu trafił na OIOM w stanie ciężkim z podejrzeniem sepsy . Po 2 długich miesiącach, setkach badań i przetoczeń krwi został wybudzony i przewieziony na oddział chirurgii dziecięcej z powodu martwicy nóżki. Ze szpitala w Rzeszowie został przewieziony do szpitala w Prokocimiu gdzie obecnie się znajduje. Jego stan z dnia na dzień się pogarsza. Jego nerki przestają pracować, bardzo cierpi. Lekarze wykonują badania, ale nie znają przyczyny jego pogarszającego się stanu zdrowia. Chciałam zebrać pieniądze na jego rehabilitację i dla jego rodziców którzy cały czas przy nim są bo wierzymy, że z tego wyjdzie! Niestety, na tą chwilę musieli przestać pracować a jak wiemy zasiłek jest marny... Proszę, pomóżcie, bardzo wiele to dla mnie znaczy i dla całej naszej rodziny. Będziemy wdzięczni za każdą 1 zł.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Bozena Borowska - awatar

  Bozena Borowska

  01.06.19
  01.06.19

  Dozo zdrowia ❤️

 • Paulina Sokolowska - awatar

  Paulina Sokolowska

  19.05.19
  19.05.19

  Zdrowka i sily. Bedzie dobrze ❤

 • Sylwia Wiatr - awatar

  Sylwia Wiatr

  16.05.19
  16.05.19

  Zdrowiej !

 • Beata Kulakowski - awatar

  Beata Kulakowski

  14.05.19
  14.05.19

  Powrotu do zdrowia Bartus😘

 • Krzysztof Żaba - awatar

  Krzysztof Żaba

  14.05.19
  14.05.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia, młody człowieczku...przed Tobą całe życie

  • Monika Piękoś - awatar

   Monika Piękoś - Organizator zbiórki

   14.05.19
   14.05.19

   Mamy nadzieję że tak właśnie będzie. Dziękujemy za wsparcie

10 694 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 134 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Piękoś - awatar

Monika Piękoś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 134

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Sroka - awatar
Agata Sroka
100
Wieslawa Bogucka - awatar
Wieslawa Bogucka
140
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
100
Janina Tryba - awatar
Janina Tryba
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Ewelina cwik - awatar
Ewelina cwik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij