Zbiórka Cyber oko dla Filipka - zdjęcie główne

Cyber oko dla Filipka

25 731 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 687 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Filipek ma 8 lat, choruje na Mozgowe Porazenie Dzieciece czterokonczynowe,oraz padaczke lekooporna.Przeszedl juz kilkanascie tomografii gdzie stwierdzono poporodowy udar mozgu...jestesmy po operacji biodra ....teraz walczymy po ciezkiej operacji kregoslupa...bardzo pragnie samodzielnie usiąść...zrobil ogromny krok do przodu...do tego potrzebna nam ogromna praca rehabilitantow co wiaze sie z ogromnymi kosztami..Filipek zamkniety jest w swoim ciele, wokalizuje i przekazuje placzem informujac nas o swoich potrzebach.... Zakwalifikowal sie na tescie do pracy na cyber oku.... Stad nasza nadzieja ze bedzie wzrokiem mogl przekazac nam swoje potrzeby poprzez komunikator.... Ulatwi nam to zycie....mamy nadzieje ze poprzez ogromna prace, bedzie spokojny ze ma z nami kontakt .. Informujac o wszystkim co czuje.... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Żaneta Sobczak - awatar

  Żaneta Sobczak

  15.06.2020
  15.06.2020

  Figurki origami 2 szt.

 • Iwona Biernacik - awatar

  Iwona Biernacik

  11.06.2020
  11.06.2020

  sukienka dla dziewczynki

 • Maja Olszowy - awatar

  Maja Olszowy

  06.06.2020
  06.06.2020

  Paznokiety u fajnej stylistki

 • Marta Sztuka Karipidou - awatar

  Marta Sztuka Karipidou

  02.06.2020
  02.06.2020

  Opłata za aukcję

 • ILONA - awatar

  ILONA

  01.06.2020
  01.06.2020

  Dzień dziecka

25 731 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 687 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Krychowski - awatar

Filip Krychowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 687

Ula Kazberuk - awatar
Ula Kazberuk
120
Estera Szypulska - awatar
Estera Szypulska
30
Sylwia Bujwid anioł i książka - awatar
Sylwia Bujwid anioł i książka
80
Justyna Kosek - awatar
Justyna Kosek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Żaneta Sobczak - awatar
Żaneta Sobczak
25
Danusia Radlińska - awatar
Danusia Radlińska
50
Elżbieta Malinka - awatar
Elżbieta Malinka
10
Beata Olczak - awatar
Beata Olczak
40
Pabisiak jeż Jerzy - awatar
Pabisiak jeż Jerzy
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij