Zbiórka Dalsza rehabilitacja Igorka - miniaturka zdjęcia

Dalsza rehabilitacja Igorka

Zbiórka Dalsza rehabilitacja Igorka - zdjęcie główne

Dalsza rehabilitacja Igorka

5 630 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Rekowska - awatar

Katarzyna Rekowska

Organizator zbiórki

25.01.2019 r. dzień, który odmienił nasze szczęśliwe do tej pory życie. To właśnie wtedy miał miejsce wypadek samochodowy, w którym Igor - pogodny 6-latek doznał rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. W wypadku tym zginął Kuba - tata Igora. Od tego dnia zaczęła się nieustająca walka. Początkowo o życie, potem o powrót do sprawności mojego synka. 

Igor helikopterem został przetransportowany do szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy. Lekarze nie dawali mu szans. Ciągle słyszałam stwierdzenia "stan krytyczny, "stan agonalny". Ale Igor walczył, nie chciał zostawiać ani mnie, ani 3-letniej wówczas siostry -Ady. 

5 dni po wypadku narósł obrzęk mózgu. Lekarze neurochirurdzy podjęli desperacką decyzję ratowania życia. Odbarczyli mózg Igora i zdjęli dużą część czaszki. Igor zniósł zabieg ciężko. Kazali czekać do poniedziałku. W weekend pojawiły się pierwsze samodzielne oddechy. Było wiadomo że mózg młodego żyje. Jego stan z dnia na dzień się stabilizował. 

Wspólnie z lekarzami podjęliśmy decyzję o przeniesieniu do Kliniki Budzik w Warszawie. Sytuacja była ciężka, ale dyrektor Kliniki przyjął nas do siebie z otwartymi ramionami i pomógł nam w każdy możliwy sposób, aby te przenosiny były jak najmniej uciazliwe, również dla małej Ady. 

12 marca 2019 roku zameldowaliśmy się w Budziku. To miejsce miało być naszym domem przez najbliższy rok. I było. Przez 15 miesięcy poznaliśmy tu ludzi o dobrych sercach, pełnych wiary w to, że będzie dobrze. 

Te 15 miesięcy to był czas intensywnej rehabilitacji. Budzik to miejsce, gdzie ludzie w podobnej sytuacji naprawdę mogą liczyć na pomoc. Podczas naszego pobytu wiele dzieci wyszło stąd na własnych nogach. Na naszych oczach działy się cuda. Igorek nieustannie robił postępy, ale w swoim tempie. Małymi kroczkami. 

W międzyczasie pojechaliśmy do Szpitala Dziecięcego. Igorek miał wszczepioną zastawkę komorową, a następnie tutejsi neurochirurdzy uzupełnili ubytek w czaszce specjalnie przygotowanym implantem. 

Operacja się udała a komfort życia Igora znacznie się poprawił. Mógł zacząć w końcu ćwiczyć bez kasku. 

Pomału kończy się nasza przygoda z Budzikiem. Igor póki co nie chodzi i nie mówi, ale nieustannie wierzę w to, że kiedyś przyjdzie taki moment, że będziemy mogli porozmawiać. To moje największe marzenie. Jego spełnienie jest możliwe tylko poprzez ciężką pracę i dalszą rehabilitację. Pobyt w Budziku był darmowy, ale po powrocie do domu Rehabilitacja będzie płatna. Igor będzie także pod opieką Neurologa, Neurologopedy, terapeuty SI. Chcemy spróbować również innych terapii m.in. w komorze normobarycznej, czy mikropolaryzacji mózgu. Dopóki coś będzie dawało nam nadzieję, a nie zaszkodzi - na pewno będziemy próbować. Koszty są ogromne, stąd ta zbiórka. Planujemy również jeździć na turnusy rehabilitacyjne, gdzie wszyscy specjaliści są w jednym miejscu. 

Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę, ktora przybliży powrót do sprawności mojego synka. Obiecuję, że te pieniądze będą dobrze wykorzystane. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 630 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Rekowska - awatar

Katarzyna Rekowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 92

Ewka - awatar
Ewka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
100
klasa 1 szkoła Cierpice - awatar
klasa 1 szkoła Cierpice
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kuba i Julka - awatar
Kuba i Julka
100
Anonimowy - awatar
Anonimowy
100
Marcin - awatar
Marcin
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij