Zbiórka Behawiorysta dla Bruna - zdjęcie główne

Behawiorysta dla Bruna

42 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Grempka - awatar

Joanna Grempka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim jestem Bruno, moja Pani wzięła mnie ze schroniska w lutym tego roku, jestem jej bardzo wdzięczny i bardzo ją kocham, moja Pani też mnie bardzo kocha i zrobi wszystko bym już u niej został.  Do tej pory nie było ze mną żadnych problemów, niestety od czasu kiedy moja Pani wzięła do nas pieska na DT stałem się agresywny do dziecka, tamtego pieska z nami już nie ma, ale moja agresja została. Moja Pani za nic w świecie mnie nie chce oddać, bo nie poradził bym już sobie bez niej w schronisku, ale musi przede wszystkim patrzeć na dobro swojego dziecka, a ja nie rozumiem, że nie mogę robić jej krzywdy.  Dlatego pilnie potrzebujemy pieniążków żeby moja Pani mogła ze mną chodzić do behawiorysty.  Prosimy wszystkich o pomoc, jeśli coś zostanie z uzbieranej kwoty przekażemy pieniazki dla schroniska.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
42 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Grempka - awatar

Joanna Grempka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Beata - awatar
Beata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij