Zbiórka Walka z koronawirusem Szpital - miniaturka zdjęcia

Walka z koronawirusem Szpital

Zbiórka Walka z koronawirusem Szpital - zdjęcie główne

Walka z koronawirusem Szpital

435 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie i przekazywanie Szpitalowi w Kazimierzy Wielkiej niezbędnych sprzętów i akcesoriów.

Gdyby ktoś z Was mógł nas wesprzeć maseczkami, będziemy bardzo wdzięczni.


Niezbędne są maski: 

➡️chirurgiczne 3-warstwowe,
➡️maski typu FFP3, FFP2
➡️oraz odzież ochronna

Bardzo potrzebne są również następujące rzeczy:
respirator,
defiblyrator -2szt,
koncentratory tlenu -5szt,
butle z tlenem i reduktorami -5szt,
aparat do fumigacji,
autoklaw Melag,
inhalatory - 10szt,
termometry bezdotykowe - 5szt,
oraz ultrasonograf, który jest w szpitalu niezbędny i niezastąpiony, nie tylko w tych trudnycch czasach. Badanie USG to jedyne badanie oceniające stan płuc, czyli: włóknienie płuc, nadciśnienie płucne, stan serca.

Kontrola tych parametrów jest ogromnie ważna!

Pokażmy, że wspólna sprawa jest piękna i godna naśladowania, a na pomoc  zasługują także ościenne szpitale z małych miejscowości.

Dobro pacjenta jest najważniejsze!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja Pomost Nadziei - awatar

  Fundacja Pomost Nadziei

  13.04.20
  13.04.20

  "Nie wiemy, jak dużo będzie zachorowań, czy zabraknie respiratorów, czy może pielęgniarek, lekarzy. Oby nie. Nie ma gotowych scenariuszy. I nie o to chodzi, by skupiać się na czarnych statystykach. Trzeba myśleć pozytywnie" Dlatego lepiej jest zapobiegać za wczasu!

  Zdjęcie aktualności 47 641

435 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Kubiak psiarze medykom miski, puszki royal canin i maszyn - awatar
Sylwia Kubiak psiarze medykom miski, puszki royal canin i maszyn
105
Dorota Habas - awatar
Dorota Habas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomojemiasto - awatar
tomojemiasto
20
Może być różnie! Działam, lepiej nie będzie - awatar
Może być różnie! Działam, lepiej nie będzie
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij