Zbiórka Walka z koronawirusem Szpital - miniaturka zdjęcia

Walka z koronawirusem Szpital

Zbiórka Walka z koronawirusem Szpital - zdjęcie główne

Walka z koronawirusem Szpital

435 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie i przekazywanie Szpitalowi w Kazimierzy Wielkiej niezbędnych sprzętów i akcesoriów.

Gdyby ktoś z Was mógł nas wesprzeć maseczkami, będziemy bardzo wdzięczni.


Niezbędne są maski: 

➡️chirurgiczne 3-warstwowe,
➡️maski typu FFP3, FFP2
➡️oraz odzież ochronna

Bardzo potrzebne są również następujące rzeczy:
respirator,
defiblyrator -2szt,
koncentratory tlenu -5szt,
butle z tlenem i reduktorami -5szt,
aparat do fumigacji,
autoklaw Melag,
inhalatory - 10szt,
termometry bezdotykowe - 5szt,
oraz ultrasonograf, który jest w szpitalu niezbędny i niezastąpiony, nie tylko w tych trudnycch czasach. Badanie USG to jedyne badanie oceniające stan płuc, czyli: włóknienie płuc, nadciśnienie płucne, stan serca.

Kontrola tych parametrów jest ogromnie ważna!

Pokażmy, że wspólna sprawa jest piękna i godna naśladowania, a na pomoc  zasługują także ościenne szpitale z małych miejscowości.

Dobro pacjenta jest najważniejsze!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Pomost Nadziei - awatar

  Fundacja Pomost Nadziei

  13.04.20
  13.04.20

  "Nie wiemy, jak dużo będzie zachorowań, czy zabraknie respiratorów, czy może pielęgniarek, lekarzy. Oby nie. Nie ma gotowych scenariuszy. I nie o to chodzi, by skupiać się na czarnych statystykach. Trzeba myśleć pozytywnie" Dlatego lepiej jest zapobiegać za wczasu!

  Zdjęcie aktualizacji 47 641

435 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Kubiak psiarze medykom miski, puszki royal canin i maszyn - awatar
Sylwia Kubiak psiarze medykom miski, puszki royal canin i maszyn
105
Dorota Habas - awatar
Dorota Habas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
tomojemiasto - awatar
tomojemiasto
20
Może być różnie! Działam, lepiej nie będzie - awatar
Może być różnie! Działam, lepiej nie będzie
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij