Zbiórka Leczenie chorego whippeta. - zdjęcie główne

Leczenie chorego whippeta.

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Agnieszka Godoń - awatar

Agnieszka Godoń

Organizator zbiórki


Witam. 

Jestem osobą samotną, straciłam pracę, w międzyczasie zachorował mój ukochany przyjaciel Muniaś. Był leczony w 2 lecznicach tak naprawdę w ciemno. Nie chodzi od ponad miesiąca, z 15 kg schudł na poniżej 10 kg. Wcześniej stwierdzono dyskopatię. Dopiero nefrolog Dr Jacek Stępkowski z kliniki przy ul. Godebskiego 15, Warszawa zdiagnozował go trafnie i Muniś ma niewydolność nerek, ponadto nadciśnienie, anemię i kacheksje czyli wycieńczenie organizmu. Za wszystkie schorzenia są odpowiedzialne nerki, a nie kręgosłup na który był leczony. Pan Doktor powiedział tak " proszę pani jak pani chce pomóc temu psu, proszę przywieźć go do Warszawy, niech się nim zajmie ktoś kto ma ręce i nogi i zna się na tym bo tam mu nie pomogą " czyli lekarze, którzy go dotychczas leczyli . Z tej racji, że jestem osobą bezrobotną, nie mam już funduszy na dalsze leczenie. Wydałam wszystkie oszczędności. Munio musi jeść karmę weterynaryjną Royal Canin Renal Specjal dla psów z niewydolnością nerek. Koszt takiej puszki to 13.50 zł dziennie. Munio musi pojechać do Warszawy i tam poddać się odpowiedniemu leczeniu, które będzie długotrwałe i kosztowne, ale to jego jedyna szansa i sprawa terminalna jak powiedział Doktor. Zwracam się do ludzi dobrego serca z prośbą o ratunek i wsparcie finansowe w imieniu moim i ciężko chorego Muniasia, który jest moim jedynym przyjacielem i członkiem rodziny, inaczej czeka go eutanazja. Muniaś cierpi, jest smutny dla charta, który jest stworzony do biegania, a nie stanie na nogi jest ogromnym cierpieniem, dlatego trzeba leczyć nerki i uruchomić go później.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Agnieszka Godoń - awatar

Agnieszka Godoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij