Zbiórka Sierotki kocie. - zdjęcie główne

Sierotki kocie.

415 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Grabowska - awatar

Beata Grabowska

Organizator zbiórki

Maluszki znalazłam w tragicznym stanie we wtorek. Były na strychu u sąsiadki bez matki. Strasznie płakały.Oczy całe zaklejone kocim katarem, niedożywione i bardzo słabe. Wet ocenił je na 3-4 tygodniowe kociaki. Maluszki cudem przeżyły. Ich stan był tragiczny. Reagują na leki i jest coraz lepiej. Leczenie potrwa długo, jednak najważniejsze jest to, żeby wyzdrowiały. Oczka na 99 procent będą sprawne. Jeśli ktoś by chciał wspomóc w leczeniu tych kocich sierotek będę bardzo wdzięczna. Sama mam 8 kotów i ciężko będzie mi samej zapłacić za leczenie. Jesteśmy na dobrej drodze kochani. Oby moje marzenie się spełniło, że te biedactwa wyzdrowieja i znajdą cudowny domek, w którym już nigdy nic złego je nie spotka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Sadowska - awatar

  Iwona Sadowska

  26.06.2018
  26.06.2018

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.2018
  23.06.2018

  Kocham koty, nic na to nie poradzę, pozdrawiam wszystkich wrażliwych na cierpienie braci mniejszych

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.2018
  22.06.2018

  Dużo zdrowia i super domków!!!

415 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Grabowska - awatar

Beata Grabowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Ola K.T - awatar
Ola K.T
50
Iwona Sadowska - awatar
Iwona Sadowska
20
Anna Hodura-Jokiel - awatar
Anna Hodura-Jokiel
20
Kociara - awatar
Kociara
50
Agata - awatar
Agata
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Viola Śliwa - awatar
Viola Śliwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij