Zbiórka Sierotki kocie. - zdjęcie główne

Sierotki kocie.

415 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Beata Grabowska - awatar

Beata Grabowska

Organizator zbiórki

Maluszki znalazłam w tragicznym stanie we wtorek. Były na strychu u sąsiadki bez matki. Strasznie płakały.Oczy całe zaklejone kocim katarem, niedożywione i bardzo słabe. Wet ocenił je na 3-4 tygodniowe kociaki. Maluszki cudem przeżyły. Ich stan był tragiczny. Reagują na leki i jest coraz lepiej. Leczenie potrwa długo, jednak najważniejsze jest to, żeby wyzdrowiały. Oczka na 99 procent będą sprawne. Jeśli ktoś by chciał wspomóc w leczeniu tych kocich sierotek będę bardzo wdzięczna. Sama mam 8 kotów i ciężko będzie mi samej zapłacić za leczenie. Jesteśmy na dobrej drodze kochani. Oby moje marzenie się spełniło, że te biedactwa wyzdrowieja i znajdą cudowny domek, w którym już nigdy nic złego je nie spotka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Sadowska - awatar

  Iwona Sadowska

  26.06.18
  26.06.18

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.06.18
  23.06.18

  Kocham koty, nic na to nie poradzę, pozdrawiam wszystkich wrażliwych na cierpienie braci mniejszych

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.06.18
  22.06.18

  Dużo zdrowia i super domków!!!

415 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Beata Grabowska - awatar

Beata Grabowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Ola K.T - awatar
Ola K.T
50
Iwona Sadowska - awatar
Iwona Sadowska
20
Anna Hodura-Jokiel - awatar
Anna Hodura-Jokiel
20
Kociara - awatar
Kociara
50
Agata - awatar
Agata
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Viola Śliwa - awatar
Viola Śliwa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij