Zbiórka Endoproteza biodra i kolana - zdjęcie główne

Endoproteza biodra i kolana

2 936 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaśka Kluska - awatar

Kaśka Kluska

Organizator zbiórki


Dowiedziałem się od lekarza, że od momentu wypadku jestem dla niego już kaleką, po tym jak zobaczył zdjęcie z rentgena mojej miednicy.. Dosłownie wszystko zmiażdżone.. Jak by ktoś wsadził tam laske dynamitu i odpali. Czarna dziura.. Może gdybym miał ubiór na sobie odpowiedni to nie było by tyle bólu i takich szkód... Wystarczyła chwila nieuwagi i bach.. Cieszę się że nikogo nie zabiłem i nie zraniłem. Mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie zastrzeżenia, bo kierowca Caddika w niczym tu nie zawinił tylko ja sam.  Czeka mnie bardzo długie i bolesne leczenie  walka o nogę.. pisze ten post po to aby dotrzeć do wszystkich zmotoryzowanych ludzi żeby mieć wyobraźnię, oczy dookoła głowy i być czujnym na drodze w 100%. Chciałbym również podziękować ratownikom medycznych za to ze mnie szybko pozbierali i dowieźli do szpitala. Ten wypadek dużo mnie nauczył i teraz całe moje życie też się zmieni. Od października czekam na operacje. Żeby przyspieszyć operację i zmniejszyć ból potrzebuje 50000zł. Od czasu wypadku poruszam się o kulach ortopedycznych.Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich! Liczy się każdy grosz, każda wpłata, żebym mógł zacząć chodzić.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  10.06.2019
  10.06.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2019
  03.06.2019

  Wygrasz

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  03.06.2019
  03.06.2019

  Powodzenia!

 • Ewa Skrobek - awatar

  Ewa Skrobek

  26.05.2019
  26.05.2019

  Zdrówka wytrzymałości

2 936 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kaśka Kluska - awatar

Kaśka Kluska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Janek - awatar
Janek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Daniel Klimek - awatar
Daniel Klimek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Margotka - awatar
Margotka
50
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Paweł Kuczyński - awatar
Paweł Kuczyński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij