Zbiórka Endoproteza biodra i kolana - miniaturka zdjęcia

Endoproteza biodra i kolana

Zbiórka Endoproteza biodra i kolana - zdjęcie główne

Endoproteza biodra i kolana

2 936 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Kaśka Kluska - awatar

Kaśka Kluska

Organizator zbiórki


Dowiedziałem się od lekarza, że od momentu wypadku jestem dla niego już kaleką, po tym jak zobaczył zdjęcie z rentgena mojej miednicy.. Dosłownie wszystko zmiażdżone.. Jak by ktoś wsadził tam laske dynamitu i odpali. Czarna dziura.. Może gdybym miał ubiór na sobie odpowiedni to nie było by tyle bólu i takich szkód... Wystarczyła chwila nieuwagi i bach.. Cieszę się że nikogo nie zabiłem i nie zraniłem. Mogę mieć tylko i wyłącznie do siebie zastrzeżenia, bo kierowca Caddika w niczym tu nie zawinił tylko ja sam.  Czeka mnie bardzo długie i bolesne leczenie  walka o nogę.. pisze ten post po to aby dotrzeć do wszystkich zmotoryzowanych ludzi żeby mieć wyobraźnię, oczy dookoła głowy i być czujnym na drodze w 100%. Chciałbym również podziękować ratownikom medycznych za to ze mnie szybko pozbierali i dowieźli do szpitala. Ten wypadek dużo mnie nauczył i teraz całe moje życie też się zmieni. Od października czekam na operacje. Żeby przyspieszyć operację i zmniejszyć ból potrzebuje 50000zł. Od czasu wypadku poruszam się o kulach ortopedycznych.Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich! Liczy się każdy grosz, każda wpłata, żebym mógł zacząć chodzić.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  10.06.19
  10.06.19

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.19
  03.06.19

  Wygrasz

 • Grzegorz - awatar

  Grzegorz

  03.06.19
  03.06.19

  Powodzenia!

 • Ewa Skrobek - awatar

  Ewa Skrobek

  26.05.19
  26.05.19

  Zdrówka wytrzymałości

2 936 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Kaśka Kluska - awatar

Kaśka Kluska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Janek - awatar
Janek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Daniel Klimek - awatar
Daniel Klimek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Margotka - awatar
Margotka
50
Mariusz - awatar
Mariusz
50
Paweł Kuczyński - awatar
Paweł Kuczyński
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij