



Edit 3: Badanie USG wykazało brak płynu w otrzewnej. Popłakałam się ze szczęścia. Wątroba na szczęście na razie w porządku. Załączam badania z krwi. Powolutku, ale idzie ku dobremu. Zobaczcie różnice. (Zdjęcia pod spodem)Nadal jednak proszę Was o pomoc, ponieważ do 10 maja nie mam zbyt wielu funduszu, a chcemy i mamy możliwość przejścia na tabletki. Pomóżcie raz jeszcze.
Potem poradzę sobie już sama.
Edit 1: Badania potwierdzające chorobę. W czwartek kolejne, czyli usg i sprawdzanie czy Płyn w oplucnej nadal się utrzymuje. Ponadto badania krwi.
Milusia zaczęła jesc. 💪😭
EDIT 2: Pierwsze dawki leku działają ❤ walczymy dalej!!!

Nazywam się Marlena Janas. Od dwóch lat jestem opiekunem Milusi - kotki, którą adoptowałam z fundacji 2 lata temu.
Milusia miała bardzo małe szanse na adopcję. Wtedy około 4-5 letnia kotka, bez zębów, taka NIBY zwykła, biało-bura. Zero zgłoszeń...
Zabrałam ją i tak bardzo pokochałam, jak chyba ona mnie. Moje Słoneczko, które było ze mną w bardzo trudnych chwilach życia.
... usłyszałam diagnozę - FIP.
Badania wykazały, że to FIP - zapalenie otrzewnej/opłucnej. Choroba ta jest wywoływana przez koronawirusa i nieleczona może prowadzić do śmierci. Od razu rozpoczęliśmy leczenie, które jest dość kosztowne.
Kuracja musi trwać 84 dni, z czego koszt dziennej dawki to 50zł. Do tego dochodzą koszty badań i wizyt u weterynarza. Nie jesteśmy w stanie sami tego pokryć, ale robimy co możemy, dlatego też prosimy Was o pomoc. Każda złotówka i udostępnienie są na wagę złota. Z góry dziękujęmy Wam z całego serca!
Jeśli nie zbiorę tej kwoty, moja kruszynka umrze w męczarniach. Ma Płyn w oplucnej, robimy co się da.... ale bardzo Was proszę o jakakolwiek pomoc.
Walczymy. Do końca. Proszę Was o wparcie. Ona jest dla mnie wszystkim.
Marlena
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas


Gdy świat się wali, dajemy nadzieję ❤️ Pomagamy chorym i bezdomnym zwierzętom, ratujemy je w sytuacjach kryzysowych np. w czasie mrozów lub powodzi oraz wspieramy schroniska 🏠🐾
Jak odmienić los tysięcy potrzebujących za darmo?
✅ Wybierz Fundacja Pomagam.pl na liście OPP w rozliczeniu PIT.
✅ Wpisz nasz numer KRS 00 00 353 888 w deklaracji PIT.
Dla Ciebie to rubryka. Dla nich szansa, by przetrwać najgorsze.
Monika
Maślanka walcz! Pozdrawiamy z Dawidkiem
Anonimowy Darczyńca
❤️