Zbiórka Sanie lodowe dla OSP Linowo - zdjęcie główne

Sanie lodowe dla OSP Linowo

885 zł  z 7 800 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Chmielewska - awatar

Katarzyna Chmielewska

Organizator zbiórki

Zbieramy środki finansowe na zakup sani lodowych dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Linowie. Nasza Jednostka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora o nazwie Sasek Wielki, nie jest to jednak jedyny akwen wodny znajdujący się w rejonie działania Naszej Jednostki. Niebawem na naszych jeziorach pojawi się lód, który przyciągnie miłosników wędkarstwa, a także dzieci chcące poślizgać się na tafli lodu. Dzięki saniom lodowym będziemy mogli zapewnić im szybszą pomoc w razie nieszczęścia, a Nam ratownikom sanie zapewnią większy poziom bezpieczeństwa przy prowadzeniu działań ratowniczych. Pomóż Nam pomagać.

Więcej informacji o Naszej działalności znajdziesz na Naszej oficjalej stronie internetowej pod adresem: http://osplinowo.dzwierzuty.com, lub na stronie Facebook www.facebook.com/osplinowo.gminadzwierzuty

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
885 zł  z 7 800 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Chmielewska - awatar

Katarzyna Chmielewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

K.P. - awatar
K.P.
20
Piotr Błoński - awatar
Piotr Błoński
100
Dr Sambor Leśna Góra - awatar
Dr Sambor Leśna Góra
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
K.P. - awatar
K.P.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij