Zbiórka Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok - miniaturka zdjęcia

Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok Jak założyć taką zbiórkę?

Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok

2 648 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Tracę wzrok, choroba przyspieszyła i nie odpuszcza. Wymusiło to na mnie wiele zmian. Źycie zawodowe ucierpiało w znacznym stopniu. Stan mój się pogarsza i nie będzie lepiej jeśli nie podejmę się leczenia.

Zanim dowiedziałem się o mojej chorobie, fotografia pochłonęła mnie zupełnie, będąc również źródłem mojego dodatkowego dochodu. Dlatego wyrok ten w zupełności przekreślił moje marzenia i nie tylko… Straciłem również nadzieję na rozwój w dziedzinie fotografii, no bo przecież nie mogę być fotografem nie widząc otaczającego mnie świata. Pierwsze dni po diagnozie były dla mnie bardzo ciężkie. Przez chwilę nie widziałem sensu w robieniu zdjęć, pomimo że wcześniej było to moją pasją. Jednak szybko wziąłem się w garść. Zacząłem szukać w sieci ludzi z tym samym schorzeniem, dowiedzieć się czy są szanse na leczenie. Jednak schorzenie to jest tak rzadkie, że ciężko było znaleźć osoby z tą przypadłością. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie strony internetowej zrzeszającej osoby z dystrofią czopkowo-pręcikową. Pomimo wszystko starałem się żyć jak wcześniej, pracowałem, robiłem zdjęcia, starałem się cieszyć tym co mam. Po pewnym czasie zauważyłem, że jest coraz gorzej z moim wzrokiem. Miałem trudności z czytaniem, z robieniem zdjęć, nawet z pracą przy komputerze, która niestety była głównym źródłem mojego utrzymania. Byłem zmuszony zmienić pracę, a wiadomo, z pracą dla osób słabo widzących nie jest wcale łatwo.  Za jakiś czas prawie całkowicie stracę wzrok. PROSZĘ POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ Z CHOROBĄ, DZIĘKUJE.

Ideą całej akcji jest dotarcie z moją historią do jak największej grupy ludzi. Im więcej osób o tym wie, tym więcej znajdzie się w ich gronie ludzi, którzy okażą dobre serce i wesprą zbiórkę pieniędzy na moje leczenie.

Dla mnie nie liczy się kto ile wpłaci. Liczy się każda „złotówka”. Wasze datki są anonimowe nie mam wglądu do historii przelewów. Jedną informacją jaka posiadam to łączna kwota na subkoncie fundacji.

Do pewnego momentu koszty leczenia były tak abstrakcyjne, a sama terapia dawała  małe szanse na powodzenie. Teraz to się zmieniło, oczywiście nic nie daje gwarancji powodzenia, ale coraz większa grupa ludzi biorąca udział w eksperymencie zauważa poprawę.

Dlatego ruszam pełną parą i dążę do celu. Kwota do zebrania to około 50.000złł nie jest może „astronomicznie” duża w porównaniu z innymi zbiórkami,  lecz jednak wykracza poza moje możliwości finansowe. Więcej informacji o kosztach leczenia można znaleźć na stronie w dziale dziale „WALKA O WZROK”  

Zachęcam wszystkich do wsparcia i zapoznania się bliżej z moją osobą. Na bieżąco będę relacjonował przebieg i efekty terapii. By przybliżyć Wam na co zostały spożytkowane wasze bezcenne datki,  a co najważniejsze pozwolić uwierzyć innym w sens leczenia.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Wycena zabiegu:

 - I podanie (obuocznie w ilości po 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 14 000 zł, płatność 

 - II podanie ( obuocznie w ilości 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 13 000 zł. Podanie II zostanie przeprowadzone po okresie 3 miesięcy od I podania komórek.


FILMY:

https://www.youtube.com/watch?v=qToaNM426Pc


www.wspierajmyfilipa.pl 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.04.2017
    23.04.2017

    Powodzenia!Gosia W 😉

2 648 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wujciu G. - awatar
Wujciu G.
50
Anonim - awatar
Anonim
50
Ogarnięty_wariat - awatar
Ogarnięty_wariat
20
Kasia Mazur - awatar
Kasia Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Lepszy-Wierzchowska - awatar
Anna Lepszy-Wierzchowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij