Zbiórka Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok - miniaturka zdjęcia

Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok

Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Tracę wzrok, choroba przyspieszyła i nie odpuszcza. Wymusiło to na mnie wiele zmian. Źycie zawodowe ucierpiało w znacznym stopniu. Stan mój się pogarsza i nie będzie lepiej jeśli nie podejmę się leczenia.

Zanim dowiedziałem się o mojej chorobie, fotografia pochłonęła mnie zupełnie, będąc również źródłem mojego dodatkowego dochodu. Dlatego wyrok ten w zupełności przekreślił moje marzenia i nie tylko… Straciłem również nadzieję na rozwój w dziedzinie fotografii, no bo przecież nie mogę być fotografem nie widząc otaczającego mnie świata. Pierwsze dni po diagnozie były dla mnie bardzo ciężkie. Przez chwilę nie widziałem sensu w robieniu zdjęć, pomimo że wcześniej było to moją pasją. Jednak szybko wziąłem się w garść. Zacząłem szukać w sieci ludzi z tym samym schorzeniem, dowiedzieć się czy są szanse na leczenie. Jednak schorzenie to jest tak rzadkie, że ciężko było znaleźć osoby z tą przypadłością. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie strony internetowej zrzeszającej osoby z dystrofią czopkowo-pręcikową. Pomimo wszystko starałem się żyć jak wcześniej, pracowałem, robiłem zdjęcia, starałem się cieszyć tym co mam. Po pewnym czasie zauważyłem, że jest coraz gorzej z moim wzrokiem. Miałem trudności z czytaniem, z robieniem zdjęć, nawet z pracą przy komputerze, która niestety była głównym źródłem mojego utrzymania. Byłem zmuszony zmienić pracę, a wiadomo, z pracą dla osób słabo widzących nie jest wcale łatwo.  Za jakiś czas prawie całkowicie stracę wzrok. PROSZĘ POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ Z CHOROBĄ, DZIĘKUJE.

Ideą całej akcji jest dotarcie z moją historią do jak największej grupy ludzi. Im więcej osób o tym wie, tym więcej znajdzie się w ich gronie ludzi, którzy okażą dobre serce i wesprą zbiórkę pieniędzy na moje leczenie.

Dla mnie nie liczy się kto ile wpłaci. Liczy się każda „złotówka”. Wasze datki są anonimowe nie mam wglądu do historii przelewów. Jedną informacją jaka posiadam to łączna kwota na subkoncie fundacji.

Do pewnego momentu koszty leczenia były tak abstrakcyjne, a sama terapia dawała  małe szanse na powodzenie. Teraz to się zmieniło, oczywiście nic nie daje gwarancji powodzenia, ale coraz większa grupa ludzi biorąca udział w eksperymencie zauważa poprawę.

Dlatego ruszam pełną parą i dążę do celu. Kwota do zebrania to około 50.000złł nie jest może „astronomicznie” duża w porównaniu z innymi zbiórkami,  lecz jednak wykracza poza moje możliwości finansowe. Więcej informacji o kosztach leczenia można znaleźć na stronie w dziale dziale „WALKA O WZROK”  

Zachęcam wszystkich do wsparcia i zapoznania się bliżej z moją osobą. Na bieżąco będę relacjonował przebieg i efekty terapii. By przybliżyć Wam na co zostały spożytkowane wasze bezcenne datki,  a co najważniejsze pozwolić uwierzyć innym w sens leczenia.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Wycena zabiegu:

 - I podanie (obuocznie w ilości po 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 14 000 zł, płatność 

 - II podanie ( obuocznie w ilości 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 13 000 zł. Podanie II zostanie przeprowadzone po okresie 3 miesięcy od I podania komórek.


FILMY:

https://www.youtube.com/watch?v=qToaNM426Pc


www.wspierajmyfilipa.pl 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.04.17
    23.04.17

    Powodzenia!Gosia W 😉

Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Wpłaty - 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anna Lepszy-Wierzchowska - awatar
10
Anna Lepszy-Wierzchowska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Sebastian Adamczyk - awatar
20
Sebastian Adamczyk
Ania - awatar
20
Ania
Tomasz Gołaszewski - awatar
30
Tomasz Gołaszewski
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij