Zbiórka Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok - miniaturka zdjęcia

Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok Jak założyć taką zbiórkę?

Proszę Pomóż Ratować Mój Wzrok

2 648 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Tracę wzrok, choroba przyspieszyła i nie odpuszcza. Wymusiło to na mnie wiele zmian. Źycie zawodowe ucierpiało w znacznym stopniu. Stan mój się pogarsza i nie będzie lepiej jeśli nie podejmę się leczenia.

Zanim dowiedziałem się o mojej chorobie, fotografia pochłonęła mnie zupełnie, będąc również źródłem mojego dodatkowego dochodu. Dlatego wyrok ten w zupełności przekreślił moje marzenia i nie tylko… Straciłem również nadzieję na rozwój w dziedzinie fotografii, no bo przecież nie mogę być fotografem nie widząc otaczającego mnie świata. Pierwsze dni po diagnozie były dla mnie bardzo ciężkie. Przez chwilę nie widziałem sensu w robieniu zdjęć, pomimo że wcześniej było to moją pasją. Jednak szybko wziąłem się w garść. Zacząłem szukać w sieci ludzi z tym samym schorzeniem, dowiedzieć się czy są szanse na leczenie. Jednak schorzenie to jest tak rzadkie, że ciężko było znaleźć osoby z tą przypadłością. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie strony internetowej zrzeszającej osoby z dystrofią czopkowo-pręcikową. Pomimo wszystko starałem się żyć jak wcześniej, pracowałem, robiłem zdjęcia, starałem się cieszyć tym co mam. Po pewnym czasie zauważyłem, że jest coraz gorzej z moim wzrokiem. Miałem trudności z czytaniem, z robieniem zdjęć, nawet z pracą przy komputerze, która niestety była głównym źródłem mojego utrzymania. Byłem zmuszony zmienić pracę, a wiadomo, z pracą dla osób słabo widzących nie jest wcale łatwo.  Za jakiś czas prawie całkowicie stracę wzrok. PROSZĘ POMÓŻ MI WYGRAĆ WALKĘ Z CHOROBĄ, DZIĘKUJE.

Ideą całej akcji jest dotarcie z moją historią do jak największej grupy ludzi. Im więcej osób o tym wie, tym więcej znajdzie się w ich gronie ludzi, którzy okażą dobre serce i wesprą zbiórkę pieniędzy na moje leczenie.

Dla mnie nie liczy się kto ile wpłaci. Liczy się każda „złotówka”. Wasze datki są anonimowe nie mam wglądu do historii przelewów. Jedną informacją jaka posiadam to łączna kwota na subkoncie fundacji.

Do pewnego momentu koszty leczenia były tak abstrakcyjne, a sama terapia dawała  małe szanse na powodzenie. Teraz to się zmieniło, oczywiście nic nie daje gwarancji powodzenia, ale coraz większa grupa ludzi biorąca udział w eksperymencie zauważa poprawę.

Dlatego ruszam pełną parą i dążę do celu. Kwota do zebrania to około 50.000złł nie jest może „astronomicznie” duża w porównaniu z innymi zbiórkami,  lecz jednak wykracza poza moje możliwości finansowe. Więcej informacji o kosztach leczenia można znaleźć na stronie w dziale dziale „WALKA O WZROK”  

Zachęcam wszystkich do wsparcia i zapoznania się bliżej z moją osobą. Na bieżąco będę relacjonował przebieg i efekty terapii. By przybliżyć Wam na co zostały spożytkowane wasze bezcenne datki,  a co najważniejsze pozwolić uwierzyć innym w sens leczenia.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Wycena zabiegu:

 - I podanie (obuocznie w ilości po 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 14 000 zł, płatność 

 - II podanie ( obuocznie w ilości 10 mln komórek do każdego oka) - koszt 13 000 zł. Podanie II zostanie przeprowadzone po okresie 3 miesięcy od I podania komórek.


FILMY:

https://www.youtube.com/watch?v=qToaNM426Pc


www.wspierajmyfilipa.pl 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    23.04.2017
    23.04.2017

    Powodzenia!Gosia W 😉

2 648 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Michno - awatar

Filip Michno

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wujciu G. - awatar
Wujciu G.
50
Anonim - awatar
Anonim
50
Ogarnięty_wariat - awatar
Ogarnięty_wariat
20
Kasia Mazur - awatar
Kasia Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Lepszy-Wierzchowska - awatar
Anna Lepszy-Wierzchowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij