Zbiórka Pomóżmy mojej cioci - zdjęcie główne

Pomóżmy mojej cioci

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Oluuś Lexii - awatar

Oluuś Lexii

Organizator zbiórki

Jestem siostrzenicą mojej cioci Beaty Płonki. Niestety zachorowała na złośliwego raka piersi. To już kolejna mi bliska osoba, która zmaga się z nowotworem. Jesteśmy dobrej myśli. Nadzieja umiera ostatnia. Na dzień dzisiejszy przyjmuje chemię czerwoną (najsilniejszą) w celu zasuszenia guza a następnie będzie amputacja. Dużo znaczy dla mnie pomoc z państwa strony. Pieniądze będą wykorzystane na leczenie (dojazdy do szpitala w Szczecinie) jest to 150 km w jedną stronę, leki, które obecnie przyjmuje i oczywiście odżywki, które są niezbędne w leczeniu raka. Każda złotówka ma ogromne znaczenie. Nie może dopuścić do osłabienia, pogorszenia swojego stanu zdrowia. Moja ciocia ma dla kogo żyć, ma 3 córki i wnuczka, które bardzo kocha. Dla mnie w najgorszym wypadku też byłby ogromny cios, kolejny raz, gdzie jedyne co mi pozostanie to zapalenie świeczki. Nikt nie chciał by przechodzić takiej tragedii. Aktualnie jest w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje wsparcia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Oluuś Lexii - awatar

Oluuś Lexii

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij