Zosia to mała kotka z czwórki rodzeństwa, które zostały znalezione na działkach same, bez matki, która prawdopodobnie zginęła pod kołami samochodu. Trójka kociaków znalazła juz swoje domy stałe, Zosia pewnie też mieszkałaby w nowym domu, gdyby nie jej choroba.

Zosia niestety cały czas ma problemy z przewodem pokarmowym, a dokładnie z jelitami. Biegunki, na przemian z zaparciami mocno dają się we znaki Zosi i bardzo nas martwią :( Któregoś dnia było tak źle, że Zosia "na sygnale" pojechała do lecznicy – okazało się,że w jej maleńkich jelitach zalegały ogromne masy kałowe i kotka nie mogła się załatwić :( Sytuacja na szczęście została opanowana i w tej chwili mała czuje się dość dobrze. Dostała odpowiednie leki oraz specjalistyczną karmę. Nie jest zadowolona z takiej zmiany, bo najchętniej jadłaby wszystko, co do jedzenia się nadaje, niestety dla własnego dobra musi być na ścisłej diecie.

Zosia jest pod stałą obserwacją lekarską i musi dość często odwiedzać lecznicę, co znosi ze spokojem i wdziękiem.

Gdyby ktoś zechciał nam pomóc w opłaceniu leczenia Zosi oraz zakupie specjalistycznej karmy – będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

  KOTYlion z miłości do kotów

  01.12.18
  01.12.18

  Zosia czuje się lepiej, problemy jelitowe ustabilizowały się, co ogromnie nas cieszy. W ubiegłym tygodniu mała dostawała jeszcze antybiotyk, ale teraz już jest dobrze. Nadal otrzymuje specjalistyczną karmę, ale może już dostawać po troszkę coś lepszego do jedzenia. Udało się też Zosię zaszczepić :) Bardzo dziękujemy za dotychczasowe finansowe wsparcie i prosimy o nie nadal, gdyż skarpeta Zosi jest na sporym minusie, a chcemy ją jeszcze zaczipować i zadbać o jej specjalistyczną karmę.

  Zdjęcie aktualności 22 498

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.