Zbiórka Dla Kamila w w walce o życie - miniaturka zdjęcia

Dla Kamila w w walce o życie

Weronika Ziółkowska - awatar

Weronika Ziółkowska

Organizator zbiórki

Na początku chciałam podziękować wszystkim którzy postanowili przeczytać tą historię. Nie jestem dobra w pisaniu ale postaram się przekazać wam co czuje i jak bardzo jest to dla mnie ważne. Mam na imię Weronika i mam 19 lat. Zbiorkę zorganizowałam dla mojego chłopaka Kamila który jest dla mnie całym światem i staram się mu pomóc najlepiej jak tylko mogę. Jednak czasem moje chęci to za mało gdyż nie jestem w stanie mu pomóc finansowo.  Kamila poznałam  na początku 2017 roku. Od samego początku był dla mnie najlepszym wsparciem jakie mogłam mieć. Mimo problemów o których nie mówił zawsze starał się pomóc każdej osobie odrzucając na bok wszystkie swoje problemy i to jak się czuje. Kamil to człowiek o złotym sercu pełny pozytywnego nastawienia do życia niezależnie od wszystkiego. Od dziecka pasjonuje się sportem, a siłownia to dla niego drugi dom. Dzięki swojej wytrwałości,ciężkiej pracy osiągnął szczyt swoich marzeń w karierze sportowej.  Niestety przyszedł taki dzień w jego życiu gdy wszystko odwróciło się przeciwko niemu. Stracił wszystko na co tak ciężko pracował latami.  Mimo aktywnego trybu życia i diety na najwyższym poziomie Kamil zachorował7 kwietnia 2017 roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy z przerzutami na węzły chłonne. 10 kwietnia 2017 Kamil został przyjęty na oddział urologii. 11 kwietnia 2017 roku odbyła się operacja usunięcia guza. 

30 maja 2017 roku Kamil został przyjęty na oddział chemioterapii i zaczynał walkę o życie. Każdego dnia widziałam jak cierpi i jak robi się coraz słabszy. To był bardzo bolesny widok dla mnie jak i dla jego najbliższych.

16 sierpnia 2017 roku zakończył chemioterapie. Łącznie otrzymał 4 sesje po 5 dni-30 litrów najmocniejszej chemii cisplatinum 35,2 mg , etoposidum 176 mg. W trakcie walki o życie Kamil musiał mieć przetaczana krew , otrzymał dwie jednostki.

W walce z nowotworem wspierało go mnóstwo osób między innymi: Borys Mańkowski,Marcin Różalski,Mariusz Linke,Kasia Dziurska,Michał Wlazło,Karol Małecki i wielu innych. Z całego serca dziękuję wszystkim którzy wspierali go w najtrudniejszym momencie w jego życiu. 


Wielkie podziękowania należą się również firmie Fitmalina która każdego dnia w szpitalu i po dzień dzisiejszy sponsoruje posiłki dla Kamila dbając o każdy szczegół. 

Wydawało by się że to koniec historii z nowotworem. Jednak walka Kamila nadal trwa.Kamil jest pod stała opieką  lekarzy gdyż jest wysokie ryzyko nawrotu choroby. Psychika Kamila bardzo się zniszczyła po chemioterapii. Każdego dnia walczy o swój apetyt i stabilne samopoczucie. Widzę jak każdego dnia boi się że może się nie obudzić, jak boi się stracić najbliższych. Kamil nie walczy tylko dla siebie, a również dla swojego synka Wojtusia którego kocha nad życie. Proszę z całego serca o wsparcie finansowe gdyż że względu na stan zdrowotny Kamil jest niezdolny do pracy a renta która otrzymuje nie jest w stanie pokryć leczenia,operacji które go czekają jak i rehabilitacji. Bardzo będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Dla Państwa to tak nie wiele, a dla kamila szansa na nowe życie. Z wami jest to możliwe.

Komentarze

 • RafalMarcinRobertTaxiEdinburgh - awatar

  RafalMarcinRobertTaxiEdinburgh

  14.12.17
  14.12.17

  Zdrowia! Wszystkim kumplom w Polsce i Szkocji.

 • Paweł - awatar

  Paweł

  11.12.17
  11.12.17

  Trzymaj sie, siła!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.17
  09.12.17

  Trzymaj się !!!

 • natf - awatar

  natf

  09.12.17
  09.12.17

  3mam kciuki!Musi się udać!

 • Kamil Biadała - awatar

  Kamil Biadała

  08.12.17
  08.12.17

  3MAJ SIĘ!💪

Weronika Ziółkowska - awatar

Weronika Ziółkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 562

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Lukasz - awatar
50
Lukasz
A.Wiśniewska - awatar
5
A.Wiśniewska
Lui :) - awatar
5
Lui :)
Karol Chlebowski - awatar
100
Karol Chlebowski
RafalMarcinRobertTaxiEdinburgh - awatar
150
RafalMarcinRobertTaxiEdinburgh
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
12
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij