Zbiórka Na ratunek Glorii - miniaturka zdjęcia

Na ratunek Glorii

Zbiórka Na ratunek Glorii - zdjęcie główne

Na ratunek Glorii

741 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Bożena Nowakowska - awatar

Bożena Nowakowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Gloria mam 10 lat w lutym dobrzy ludzie uratowali mnie przed nożem rzeźniak,  niestety jestem chora i juz trzeci miesiąc stoję w szpitalu, Stwierdzono rzekomego raka kopyta, Jest nadzieja na całkowite pokonanie choroby ale to długi proces Pan doktor tak powiedział. Koszty mojego leczenia do dnia dzisiejszego wynoszą już ponad 9 tys zł. A będzie więcej bo terminu końca leczenia nie znamy, Opiekują się mną ludzie o wielkim sercu do niedawna nie znałam marchewki,jabłka ani trawy, Odgłos łamanej marchwi kojarzył mi się jedynie z trzaskiem  bata....bardzo się bałam stałam wtulona w kąt boksu, nie dałam podejść do siebie ze strachu. Człowiek kojarzył mi się jedynie z biciem,  krzykiem i pracą ponad moje siły ze względu na chorobę. Teraz jest znacznie lepiej daje się głaskać rżę na widok niesionych mi smakołyków, ale potrzebuje pieniędzy na koszty leczenia,Zapraszam serdecznie również do odwiedzenia mnie w Warszawskim szpitalu oczywiście z czymś pysznym....Na razie tylko tyle przyjemności mam niestety.... Z góry dziękuję za pomoc Gloria💖Moja wirualna opiekunka Bożena Nowakowska pomaga mi w opłaceniu rachunków za leczenie. Jestem własnością Fundacji Tara i tam wrócę po wyleczeniu😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Bożena Nowakowska - awatar

  Bożena Nowakowska

  20.06.18
  20.06.18

  Kochani dzisiaj mijają cztery miesiące od kiedy Gloria trafiła pod opiekę Służewieckiiego szpitala w Warszawie. Za nią wiele operacji i cierpienia. Gloria nie miże chodzić więc stoi wyłącznie w boksie. Jedyny spacer to przejście na zabieg lub opatrunek. Każda taka sytuacja wymaga podania środka uspokajającegi ponieważ Gloria boi się tych zabiegów boi się bólu. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy za wsparcie i udostępnianie. Nadal prosimy o dalsze działania❤❤❤

Komentarze


 • Iw.Grab. - awatar

  Iw.Grab.

  27.06.18
  27.06.18

  ziarnko do ziarnka i do przodu ;)

741 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Bożena Nowakowska - awatar

Bożena Nowakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Iw.Grab. - awatar
Iw.Grab.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ozabela - awatar
Ozabela
30
Renata - awatar
Renata
30
Wiesia - awatar
Wiesia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
agnieszka klus - awatar
agnieszka klus
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij