Zbiórka PROSZĘ O POMOC dla MICHALA - miniaturka zdjęcia

PROSZĘ O POMOC dla MICHALA

Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

MICHAŁEK   MA   4   LATKA   I JEST DZIECKIEM  POTRZEBUJĄCYM CAŁODOBOWEJ   OPIEKI.  MAŁY MICHAŁEK  MA ZDIAGNOZOWANE DZIECIĘCE PORAŻENIE MÓZGOWE,  WODOGŁOWIE, I  CZĘŚCIOWY  ZANIK NERWÓW  WZROKOWYCH  OBU OCZU.  ZE   WZGLĘDU  NA CHOROBE KONIECZNE JEST SYSTEMATYCZNE, CODZIENNE POWTARZANIE ĆWICZEŃ REHABILITACYJNYCH.  SYSTEMATYCZNA STYMULACJA,  KTÓREJ REZULTATEM   JEST WYWOLYWANIE  PRAWIDLOWYCH  ODRUCHÓW POMAGA  ZACHOWAC  I   ZMNIEJSZYC  BOLESNE SKUTKI  NIEPRAWIDLOWEGO  ROZWOJU  MOTORYCZNEGO A W PRZYSZŁOSCI  ULATWIĆ  FUNKCJONOWANIE  W  CODZIENNYCH CZYNOSCIACH . 

              Centrum Intensywnej Terapii „Olinek” jest ośrodkiem stworzonym w 2006 roku przez rodziców niepełnosprawnej Oli. Przyjaznym dla rodziców dzieci i otwartym na potrzeby i oczekiwania pacjentów. Olinek jest profesjonalnym, wysoce wyspecjalizowaną placówką, która zajmuje się kompleksową i intensywną rehabilitacją dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez 10 lat doświadczenia opracowaliśmy własną autorską metodę rehabilitacji dzieci z wykorzystaniem dostępnych na rynku kombinezonów rehabilitacyjnych OlinekSuit, SpiderSuit i Theratogs. Nasza oferta obejmuje terapie: NDT Bobath, PNF, Integracji Sensorycznej, Tomatisa, Terapii tlenowej HBO, PRODROBOT, rehabilitacji w bieżni wodne, kabinie hiperbarycznej, sali doświadczenia świata oraz z zakresu neurologopedii. 
Chcieli bysmy zeby w przyszłość osiągnął swoje upragnione cele. Zeby jego usmiech nigdy nie znikł. Dlatego liczymy na waszą pomoc dla naszej iskierki. Za każde wsparcie dziekujemy z calego serca. Podaruj lepsze jutro, PROSZĘ O POMOC DLA MOJEGO MICHAŁKA


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

  • Klaudia K - awatar

    Klaudia K

    06.03.17
    06.03.17

    Powodzenia

Tanya Shepylo - awatar

Tanya Shepylo

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Olga Borak - awatar
100
Olga Borak
Klaudia K - awatar
10
Klaudia K

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij