Zbiórka Konała w cierpieniach .... - miniaturka zdjęcia

Konała w cierpieniach ....

‼️‼️‼️ZDJĘCIA DRASTYCZNE ‼️‼️‼️

Ile jeszcze cierpienia musimy zobaczyć ,żeby zmienić prawo w tym kraju ....

Wieczór w piątek  fundacji Sfora Husky i Mondo  Cane , w trybie interwencyjnym i mamy kolejny koszmar psa  😢sunia Mulan , stan dramatyczny 💔💔💔💔 Trzymana w kojcu na łańcuchu. Ogromny rozpadający się nowotwór listwy mlecznej ,z którym sunia leżała we własnych odchodach . Anonimowe zgłoszenie pana, który chciał psa nakarmić . Podczas jedzenia sunia piszczała z bólu .

Właściciel psa stwierdził ,ze nie stać go na leczenie ,ale psa nie odda , bo uśpimy . Pani pracuje i nie ma czasu jechać do weterynarza . Ogólnie to się czepiamy , guz powstał dwa  dni temu 🤬🤬🤬🤬 podli źli ludzie widzieli od miesięcy guza , taki nowotwór nie powstaje w ciągu dwóch dni .

Rokowania są złe w pyszczku najprawdopodobniej nowotwór ...ogromny rozpadający się guz listwy mlecznej  do natychmiastowego usunięcia 😢 brzuch nie możliwy do zbadania ,  sunia reaguje bardzo mocno  ( ból ) na próbę dotyku . Natychmiast podane leki przeciwbólowe ,  antybiotyki , kroplówki . Jutro decyzja o dalszej diagnostyce w znieczuleniu . Pies bardzo cierpiący ..... Z pychola zostanie pobrana próbka do histopatologii , podejrzenie rak  ( nadziąślak ) , który niestety jest wyrokiem 😢😢😢😢

Próbujemy ,walczymy .... pan wolał ,żeby sunia umierała w bólach 🤬

Jak zawsze z pomocą przyjechała pani doktor Agnieszka Wolska prosto z pracy na sygnale .... i muszę przyznać ,ze policja stanęła na wysokości zadania .

Na dzień dzisiejszy wstępne koszty diagnostyki i ratowania suni to 1000 zł bez zabiegów ,zabieg usunięcia guza i macicy ,w której zaczyna zbierać się płyn z lekami to kolejne 1500 zł bez pobytu w szpitalu , błagam pomóżcie nam ratować biedulkę 💔💔💔 Koszty operacji to kolejne tysiące . W dniu dzisiejszym jeśli pozwoli na to stan Suni zoatanie wykonane rtg ,usg pobranie wycinka do histopatologii . Błagam każda złotówka pomoże nam w ratowaniu psa zostawionego , by konał powoli w cierpieniu . Brakuje mi już słów brakuje mi już łez brakuje mi siły ,żeby walczyć ......bo to waka z wiatrakami a wymiar sprawiedliwości i urzędy , które powinny stać po stronie skrzywdzonych zwierząt chronią i tłumaczą oprawców . 

Błagam pomóżcie nam ratować życie 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań - awatar

  Fundacja MONDO CANE - Inspektorat Poznań

  28.06.18
  28.06.18

  Mulan nadal w szpitalu jutro minie tydzień wczoraj była operowanaropomaciczi i wielki guz błagam o pomoc rachunek na dzień dzisiejszy to 2700 zł nie mamy go z czego zapłacić a czeka nas Flasza walka o życie psiaka poproście znajomych o chciaz drobna wpłatę 5 zł

  Zdjęcie aktualności 16 815

Komentarze

 • Magda - awatar

  Magda

  29.06.18
  29.06.18

  Wplacilam bo mi serce peka. Natomiast skoro wlasciciel nie chcial oddac psa a czasu tez nie mial aby do weta pieska wziasc to dla czego nie jest obciazony kosztami???

 • sylwia k - awatar

  sylwia k

  26.06.18
  26.06.18

  MULAN BĄDZ DZIELNA .MUSISZ WYZDROWIEC . NA PEWNO ZNAJDZIESZ KOCHAJACY DOM. TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE DZIEWCZYNKO.

Wpłaty - 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Maria Sobieska - awatar
30
Maria Sobieska
Pati - awatar
10
Pati
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Patrycja - awatar
20
Patrycja
arvene - awatar
45
arvene
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra - awatar
50
Aleksandra
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Ewakk - awatar
30
Ewakk

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij