Dominika Pacyga - awatar

Dominika Pacyga

Organizator zbiórki


"Zdałem sobie sprawę, że to nie ja patrzę na psy, ale one patrzą na mnie i każdy pies ma w oczach to samo spojrzenie, tę samą nadzieje, tę samą rozpacz." - Erick Parker nie pomylił się w ani jednym słowie. 

Historia Murzynków zaczęła się 2,5 tygodnia temu. Mama była niewielkim kundelkiem mieszkającym na wsi. Miała właścicieli ale jakich... Pierwsza cieczka, ciąża a potem pojawiły się one. Przyszły na świat w zimnej budzie ale były szczęśliwe, mama pomimo tego, że sama była jeszcze szczeniakiem starała się aby niczego im nie brakowało. Wychowała dorodne  kluseczki. 

 Pewnego dnia  nie wracała zbyt długo. Maluszką było coraz ziemniej a brzuszki były prawie puste...

Nie zobaczą jej już nigdy więcej! Zginęła pod kołami samochodu. Jak zwykle zawinili ludzie a cierpią psy. Nie mieliśmy dużo czasu na podjęcie decyzji.. Serce kolejny raz wzięło górę nad rozumem i postawiliśmy walczyć o maluchy. Nigdy nie zastąpimy im matki ale damy szanse na szczęśliwe życie. 

Nasze okruszki są już bezpieczne, śpią w ciepełku, mają pełne brzuszki ale za to my teraz przed ogromnym wyzwaniem utrzymania szczeniaków. 

Kilka dni wcześniej wyadoptowaliśmy ostatniego z poprzednich tymczasów, które były z nami od 3 tygodnia życia po tym jak mama zmarła na zakażenie poporodowe, dlatego zdajemy sobie sprawę jak ogromne koszta to są. Mleko dla szczeniąt, podkłady, które znikają w zastraszającym tempie, dobra jakościowo karma, konsultacje u weterynarzy, bo przy takich maluszkach nie możemy niczego lekceważyć, przygotowanie do adopcji(odrobaczenie, szczepienie, czipowanie ) - to wszystko ponad nasze siły tym bardziej, że to nie jedyne zwierzęta pod naszą opieką. Bardzo proszę nie zostawiajcie nas z tym wszytskim samych. Drobne wpłaty po 10 ,15 złotych i kilkadziesiąt ludzi o dobrych serduszkach i wszystko może się udać ! 

Dominika Pacyga - awatar

Dominika Pacyga

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Wiola - awatar
30
Wiola
Anka - awatar
50
Anka
Natalia Starosta - awatar
9
Natalia Starosta
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.