Paulina Radecka - awatar

Paulina Radecka

Organizator zbiórki


Od lat zajmujemy się pomocom kotom bezdomnym i wolnobytującym. Zawsze o tej porze roku stykamy się z ogromem cierpienia zwierząt, w tym kotów, które z jakiegoś powodu są nam szczególnie bliskie. Kolejny raz życie pokazało, że pisze własne scenariusze i nigdy nie można się na każdy z nich przygotować. Byliśmy w trakcie zaspakajania potrzeb żywieniowych dłuuuugiej kolejki mordek, kiedy na naszej drodze pojawiły się te istotki. Jak anioły piękne a jak  czort chore. Serce pęka właśnie w takich chwilach, gdy przed udręczonym człowiekiem, niosącym na barkach na co dzień ból stworzeń, które nie zawiniły, a zostały skazane na cierpienie stają kolejne. Gdy latami walczy o życie bezbronnych stworzeń, każdego dnia doznając z tego tytułu upokorzeń. Wolnobytujące? nie to ktoś je uczynił ,,bezpańskimi". Bieda? może. Nie wiem co skłoniło kogoś, by tak istniały jak obecnie. To co wiem teraz to, że musimy zrobić wszystko by im pomóc. Maluchy mają kaliciwirozę, natomiast ich mama ma bardzo nie ładne zmiany na uszkach. Obawiam się najgorszego ponieważ młode nie są zarażone, nie wygląda to na grzybicę. Niestety mam doświadczenia z chorobami nowotworowymi u kotów. Jeżeli czeka nas utarta ścieżka, to musimy znaleźć jej dom i to na już. Miesiąc-dwa i może wracać na działki ale po operacji higiena na najwyższym poziomie jest konieczna. Jesteśmy zakoceni po uszy. Mój dom całkowicie odpada ze względu na nowotworową, nie szczepioną przez nawarstwienie różnych schorzeń Ami. Cała rodzina jest cudna. Biało-rude kociaki i ich mama. Nie jest to częsty widok. Potrzebujemy wsparcia, by pomóc tej rodzince. Proszę pokażcie, że potraficie pomagać. 

Aktualności

 • Paulina Radecka - awatar

  Paulina Radecka

  18.09.18
  18.09.18

  Nala wczoraj miała testy na FIV i FELV wyniki wykluczyły obie choroby :) Badanie krwi wykazało obniżoną odporność kotki, która może być spowodowana wieloma czynnikami. Mimo iż w zeszłym tygodniu otrzymała środek wyciszający laktację nadal karmi małe. Jelita-brak poprawy. Mieliśmy zacząć leczenie sterydami ale nie doszło do separacji Nali od młodych. Na kolejny poniedziałek został zaplanowany zabieg pobrania wycinka ucha do badań. Badania mają na celu sprawdzenie czy zmiany są nowotworowe. Zmiany na uszkach nie reagują na leki. Dotychczasowe wyniki wskazują, że nie są grzybicze. By nie stresować Nali do czasu zabiegu pozostanie przy dzieciach. Dzieciaki stale na lekach. Ogólnie czują się nieźle, dają mi popalić :)

  Zdjęcie aktualności 19 777

Komentarze

 • Daria - awatar

  Daria

  11.08.18
  11.08.18

  Jest Pani dobrym Aniołem, życzę siły i jak najwięcej wsparcia w każdej postaci od innych.

  • Paulina Radecka - awatar

   Paulina Radecka - Organizator zbiórki

   13.08.18
   13.08.18

   Bardzo dziękuję :) Wsparcie jest mi potrzebne pewnie jak większości pomagaczy bezdomnym kotom. Dodaje skrzydeł gdy większość osób ma człowieka za wariata takie słowa są jak lek.

 • Ania - awatar

  Ania

  11.07.18
  11.07.18

  Powodzenia!

  • Paulina Radecka - awatar

   Paulina Radecka - Organizator zbiórki

   12.07.18
   12.07.18

   Przyda się :) Trzymaj kciuki za całą gromadkę. Nadal nie mamy lokum ale jeździmy i leczymy.

Paulina Radecka - awatar

Paulina Radecka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 42

Anna Maria - awatar
15
Anna Maria
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
10
Ania
Kasia Kapielska - awatar
20
Kasia Kapielska
Daria - awatar
100
Daria
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Iwona - awatar
50
Iwona
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Karolina Grzelak - awatar
50
Karolina Grzelak

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.