Zbiórka Samochód dla OSP Krzemionka - miniaturka zdjęcia

Samochód dla OSP Krzemionka

Patryk Gilicki - awatar

Patryk Gilicki

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Krzemionce została założona w 1958r przez grupę społecznie zaangażowany mieszkańców mieszkańców naszej miejscowości, byli to nasi pradziadkowie i dziadkowie. Od tamtej pory nasza jednostka wrosła w krajobraz naszej okolicy będąc instytucją jednoczącą mieszkańców, działającą na rzecz bezpieczeństwa, porządku, ochrony środowiska, a także angażując się w sprawy rozwoju kultury fizycznej i wychowania młodzieży. Przez okres swojego istnienia to jest przez blisko 59 lat OSP w Krzemionce przeżywała lepsze i gorsze chwile, jedno pozostawało bez zmian, od początku istnienia nasza straż opierała się na zaangażowaniu i poświęceniu sie grupy ludzi, którzy poświęcali swój wolny czas, pracę i umiejętności w czynie społecznym na rzecz tworzonej przez nich organizacji, my to chcemy kontynuować.

Od kilku lat, Ochotnicza Straż pożarna w Krzemionce znajduje się na drodze dynamicznego rozwoju będąc istotnym ogniwem działalności społecznej. Własną pracą udało nam się całkowicie wyremontować budynek strażnicy, pozyskać wiele sprzętu ratowniczo-gaśniczego, zachęcić młodzież do wstępowania w szeregi naszej organizacji oraz godnie reprezentować naszą jednostkę w zawodach pożarniczo-sportowych.

Wierzymy że potencjał ludzi którzy tworzą naszą straż pozwala osiągnąć więcej, dlatego pragniemy rozwijać naszą jednostkę, która nabiera świeżego oddechu wraz z młodzieżą, która wstępuje w nasze szeregi. Naszym marzeniem i planem jest zwiększenie naszego potencjału ratowniczego poprzez zakup dla naszej straży używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego, który zastąpi mocno wyeksploatowanego, awaryjnego i niemieszczącego naszego sprzętu 33 letniego Żuka.

wyzwanie jakie przed sobą postawiliśmy to duże zadanie finansowe, które dalece wykracza poza możliwości budżetowe OSP. Dlatego zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

Koszt zakupu takiego pojazdu oscyluje w granicach 30 000PLN. Nasze zamiary mają pokrycie i deklaracje pomocy i współfinansowania projektu ze strony Zarządu Gminnego OSP. Staramy się pozyskać sponsorów co nie jest prostą sprawą w dzisiejszych czasach, ale się nie poddajemy. w chwili obecnej bardzo niewiele dzieli nas od spełnienia naszego marzenia. Brakuje nam 15 000PLN.

Ty także możesz sprawić, aby nam się to udało.


Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    07.05.17
    07.05.17

    :)

Patryk Gilicki - awatar

Patryk Gilicki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Mar KaEr - awatar
20
Mar KaEr
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marta K. - awatar
20
Marta K.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Marzena Wodzińska - awatar
50
Marzena Wodzińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Michał Krzywda - awatar
100
Michał Krzywda

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij