Pietrucha trafił pod opiekę Okienka życia dla królików i gryzoni w lipcu. Wcześniej przez kilka tygodni był leczony u różnych weterynarzy, jednak żaden z nich nie dobrał leczenia odpowiedniego do choroby- encefalitozoonozy, na którą zachorował. To znacznie zmniejszyło jego szansę na powrót do pełnej sprawności. Pietruch nie chodzi, nie je sam, trzeba go karmić.

Trafił do nas w takim stanie..

Skończył pierwszą serię leków. Nie oszczędza nas- ma swoje humorki, czasem nie je, straszy, że chce umierać, ale na szczęście aktualnie jest stabilny.

 Ostatnio miał przepłukiwane kanaliki łzowe, oczka, na których ciągle leży są mocno podrażnione.. Przemywamy, płuczemy, zakrapiamy, karmimy, poimy, masujemy. A Pietrucha nadal swoje, nie wstanie i koniec..😴 W międzyczasie udało nam się pozbyć osadu z pęcherza, ale przy okazji maluch się odwodnił, więc nawadniamy podskórnie..

 Koszty leków są bardzo wysokie, ostatnio zapłaciliśmy w aptece 230zł, plus kolejne 100 za lek na apetyt, leki poprawiające perystaltykę jelit  i krople do oczu, do tego co tydzień kupujemy mnóstwo igieł, strzykawek i podkładów..  Czeka nas też faktura za leczenie i leki wydane w gabinecie.. Niebawem zaczniemy kolejną serię leków, czyli kolejne 230zł do wydania przed nami.

 Mnóstwo środków pochłania też karma ratunkowa- sam rodicare to prawie 50zł za puszkę, która wystarcza na niecały tydzień.. Bez niego Pietruch cały czas spada z wagi. Koszt miesięczny jego żywienia to 5 puszek Rodi Care Instant, czyli 250zł, plus ziółka, granulat i warzywka- kolejne 50.. 

 Mamy do Was ogromną prośbę o wsparcie jego leczenia..

Na dzień dzisiejszy Pietruch jest już w lepszym stanie, nadal nie stoi jeszcze na nogach, ale podnosi głowę, ostatnio na wizycie kontrolnej sprawdziliśmy czucie w łapkach- wszystko działa jak należy, więc jeśli uda nam się odbudować mięśnie, to ma szansę nauczyć się znów chodzić :)

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić historię Pietrucha i innych naszych podopiecznych, zapraszamy na stronę okienka życia: https://www.facebook.com/okienkozycia/

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.17
  19.09.17

  ❤️ Bądź dzielny malutki ❤️💚

 • Ewka - awatar

  Ewka

  16.09.17
  16.09.17

  Powodzenia:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.09.17
  16.09.17

  Iwona

 • Roksana Rajewska - awatar

  Roksana Rajewska

  14.09.17
  14.09.17

  Trzymaj się maluszku! <3

 • Aleksandra Kryjak - awatar

  Aleksandra Kryjak

  13.09.17
  13.09.17

  Na zdrowie :)

Wpłaty - 38

Fisia&Elfik - awatar
5
Fisia&Elfik
Dorota Rudnicka - awatar
25
Dorota Rudnicka
Iwona - awatar
50
Iwona
RafiMisio - awatar
5
RafiMisio
Michał Kotasiński - awatar
100
Michał Kotasiński
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Martyna - awatar
25
Martyna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.