Zbiórka Ratunek dla psów na Ukrainie! - miniaturka zdjęcia

Ratunek dla psów na Ukrainie!

Ola Lizak - awatar

Ola Lizak

Organizator zbiórki

Kochani Dobroczyńcy! Zwracamy się do Was dzisiaj z wielką prośbą o pomoc dla wspaniałej osoby, która poświęciła swoje życie na ratowanie bezdomnych psów i kotów z ulic miasta Dniepropietrowsk na Ukrainie. Mowa tutaj o Marinie- skromnej kobiecie o Wielkim sercu ,która 5 lat temu otworzyła schronisko Shelter Friend na Ukrainie :https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/
 Aby pomagać tym najbardziej skrzywdzonym i niechcianym przez los zwierzętom często po strasznych przejściach na ulicy... okaleczonych, po pobiciach, wypadkach samochodowych, postrzeleniach i innych tragicznych okolicznościach.
 Marina często jeździ do pobliskich krajów (Polska ,Niemcy, Holandia) aby móc przewozić pieski do adopcji ,a w szczególności odbierać zebrane w Polsce dary rzeczowe oraz jedzenie dla zwierząt znajdujących się w schronisku.
 Przez ostatnie dni Marina i schronisko zmaga się z wielkim problemem jakim jest zepsute auto. Silnik w samochodzie używanym do ratowania psów i kotów z ulic oraz do ogólnego przemieszczania się jest zepsuty. Wysłużył już swoje a naprawa lub wymiana na nowy nie opłaca się. Jest to van z 2000 roku. Kochani bardzo chcielibyśmy pomoc Marinie i zebrać środki finansowe na zakup używanego troszkę młodszego vana, aby schronisko mogło znowu normalnie funkcjonować.

Kochani, same nie damy pomóc Marinie w zebraniu funduszy na samochód dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc i wsparcie naszego pomysłu choćby jedna złotówką. Każdy grosz jest w tej chwili na wagę złota i życia zwierząt, które teraz nie mogą być ratowane że względu na brak możliwości dojazdu do nich.

Bardzo prosimy o pomoc dla Mariny i zwierząt pod jej opieką, które liczą na nią każdego dnia.

Wiem, że niektórzy z Was myślą- czemu mam pomagać Ukrainie? Nasza ludzka historia jest skomplikowana i pełna bolesnych krzywd. Ale te psy i koty nie wybierały gdzie mieszkać. One z tą historią nie mają nic wspólnego. Są skazane na ludzi tam. A tam...Tam jest inaczej niż w Polsce. Mniej empatii, mniej ludzkich odruchów. Wśród ogólnej znieczulicy jest kilka osób o wielkich sercach. Dlatego to robimy. Żeby nie stracili siły i wiary..

Pomożecie?

Kim ja jestem - jestem zwyczajną osobą. Tak jak Wy. Mam pracę, swoje życie. Rok temu postanowiłam adoptować psa. I tak trafiłam na Darię, która pomaga schronisku od jakiegoś czasu. A do mojego domu trafiła Milanka. Cudny, kochany pies. Razem z Milaną przyjechała Marina- prowadząca schronisko. Tak się poznałyśmy. Ponieważ mieszkam na trasie jej przejazdu- zbieram dla niej dary, odkładam "zaskórniaki"(prezenty urodzinowe to już teraz pieniądze dla Mariny :)), żeby ją wspomóc. A ona przejazdem wpada i zbiera. W 2017 roku zostałam honorowym członkiem Fundacji Pan i Pani Pies im. Maćka Kozłowskiego za wsparcie ich działań, ale przede wszystkim za adopcję Pielgrzyma:

https://www.facebook.com/events/1738201389730093/permalink/1818148628402035/

Moją wiarygodność może też potwierdzić Pani Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie.

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.18
  26.06.18

  Dzien dobry, Wplata poszla. Prosze o kontakt na moj e-mail adres margaretakn@hotmail.com Pozdrowienia Margareta Karlsson

 • Marta Dabrowski - awatar

  Marta Dabrowski

  25.06.18
  25.06.18

  Piękna inicjatywa. Trzymam kciuki.

 • Aleksandra Withsplendor - awatar

  Aleksandra Withsplendor

  19.06.18
  19.06.18

  Powodzenia Anioly ❤

 • Anna Kuziemska - awatar

  Anna Kuziemska

  06.04.18
  06.04.18

  Torba + bransoletka

 • cats eye - awatar

  cats eye

  06.04.18
  06.04.18

  Powodzenia!

  • Ola Lizak - awatar

   Ola Lizak - Organizator zbiórki

   18.04.18
   18.04.18

   przyda się! tyle potrzeb wokół, ale nie wolno popaść w obojętność! walczymy dalej! serdecznie dziękuję wszystkim za wpłaty!!! to dla nas ogromna pomoc, a przede wszystkim nadzieja i siła dla Mariny!

Ola Lizak - awatar

Ola Lizak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 93

Małgorzata De Melo - awatar
40
Małgorzata De Melo
alaska - awatar
100
alaska
AnaB - awatar
50
AnaB
Katarzyna - awatar
5
Katarzyna
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Daria Murańska - awatar
200
Daria Murańska
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
Dorota Szymanowicz - awatar
20
Dorota Szymanowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.