Zbiórka Suli zbiera na usunięcie zębów - miniaturka zdjęcia

Suli zbiera na usunięcie zębów

Sulejman to kot, który wiele już w swoim życiu przeszedł. Miał dom, rodzinę, jednak po śmierci swoich opiekunów trafił na ulicę. Pół osiedla z dobrego serca dokarmiało Sulejmana. Niestety- niektórzy dali karmę, ale były też zlewki, bigos, litry mleka. Sulejman zrobił się otyły, utykał, na ciele porobiły mu się rany.
Kiedy dowiedzieliśmy się o nim postanowiliśmy pomóc. Niestety okazało się, że kocurek ma FIV, alergię pokarmową, plazmatocytarne zapalenie dziąseł i ogromne problemy z zębami. Kulał, ponieważ był postrzelony ze śrutu (poniżej zdjęcie)Ze względu na nieuleczalny FIV, problemy z zębami i dziąsłami i alergię nie jest kotem adopcyjnym i tym sposobem mieszka już w fundacji od grudnia 2015r.

Ostatnio Sulejman stracił apetyt. Nie chce jeść, bardzo bolą go dziąsła. Zęby są w złym stanie. Padła decyzja o usunięciu części a nich, a jeśli będzie taka konieczność- nawet wszystkich. Tak obecnie wyglądają jego zęby: Jak widzicie ich stan jest fatalny. Były już w złym stanie kiedy do nas trafił, teraz nie ma już na co czekać- lepiej, żeby nie miał zębów i jadł niż nie jadł, bo zęby są popsute.

Ze względu na to, że Sulejman ma problemy z jedzeniem zabieg umówiony jest już na poniedziałek 8 maja !!! Zbieramy na opłacenie zabiegu i leczenie po nim, sprawa jest bardzo pilna !!!

Aktualności

 • Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie - awatar

  Fundacja Zwierzętom Pomocne - Pomorskie

  08.05.17
  08.05.17

  Sulejman jest już po zabiegu, właśnie dochodzi do siebie. Zostały usunięte prawie wszystkie zęby, pozostawiono jedynie trzonowce bo były w dobrym stanie. Reszta zębów trzymała się już tylko na kamieniu... Trzymajcie kciuki za szybką rekonwalescencję i nie zapominajcie o naszym biedaczku.

  Zdjęcie aktualności 4 750

Komentarze

 • Monia - awatar

  Monia

  08.05.17
  08.05.17

  Trzymaj się :-D

Wpłaty - 25

Renata W. - awatar
200
Renata W.
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
20
Anna
Patrycja - awatar
10
Patrycja
J.Q. - awatar
50
J.Q.
Kamila - awatar
10
Kamila
J.Q. - awatar
20
J.Q.
Anna - awatar
40
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
RENIX - awatar
10
RENIX

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij