Zbiórka Toto, pechowiec z działek - miniaturka zdjęcia

Toto, pechowiec z działek

Toto, zwany także Ryśkiem przyszedł na świat siedem lat temu na działkach przy ul. Helenówek. Od początku był pechowcem. Czwórkę rodzeństwa kocurka udało się złapać i znaleźć im domy. Toto matka wyprowadziła i ukryła. Wrócił po kilku miesiącach i dołączył do działkowego kociego stada. Sześć lat temu Toto został wykastrowany. Nadal mieszka w Helenówku i żyje (podobnie jak piątka pozostałych kotów) dzięki pani Irence, która codziennie, niezależnie od pogody i pory roku przychodzi na działkę z garnuszkami pełnymi jedzenia. 

Wiosną karmiciele zauważyli, że Toto bardzo schudł i unika stada. Został odrobaczony i  zaczął dostawać odżywki, dzięki którym przybrał na wadze, nadal jednak jadł mało i bardzo powoli. Niedawno, gdy zaczął rozpaczliwie miauczeć podczas jedzenia, karmicielka zorientowała się, że kocur prawdopodobnie ma problemy z zębami lub dziąsłami. 

Toto 30 sierpnia znalazł się w lecznicy. Pani doktor stwierdziła infekcję dróg oddechowych, zęby i dziąsła kocura faktycznie są w fatalnym stanie i na pewno sprawiają mu ogromny ból. Pobrana została też krew, od wyników badań zależy kiedy zostanie przeprowadzony zabieg sanacji. Na razie Toto dostał antybiotyk i kroplówkę.

Z całego serca prosimy Was o pomoc w leczeniu Toto i opłaceniu jego pobytu w lecznicy oraz zabiegu. To przemiłe stworzenie, przyjazne i ufne. Lgnie do ludzi. Pozostawiony w takim stanie nie miał szansy na przeżycie zimy. Bardzo byśmy chcieli żeby zdrowy i w dobrej formie mógł wrócić do swojego stada i cieszyć się życiem bez bólu i cierpienia. To jednak będzie sporo kosztowało... Pomożecie?


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.18
  01.09.18

  Imiennik mojego kota, nie mogę pozostać obojętna na jego los!

  • KOTYlion z miłości do kotów - awatar

   KOTYlion z miłości do kotów - Organizator zbiórki

   02.09.18
   02.09.18

   Bardzo dziękujemy za przekazane wsparcie.

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.