Zbiórka Leczymy skrzydlatych Przyjaciół - miniaturka zdjęcia

Leczymy skrzydlatych Przyjaciół Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczymy skrzydlatych Przyjaciół - zdjęcie główne

Leczymy skrzydlatych Przyjaciół

230 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Romanowska - awatar

Sonia Romanowska

Organizator zbiórki

AKTUALIZACJA 06.06.2022:

Nasz najnowszy, Ptasi podopieczny to podlot Drozda. Maluch jako jedyny z rodzeństwa przeżył atak kota i choć początku rokowania były ostrożne, z powodu uszkodzenia jego lewej strony oraz krwiaka w okolicy głowy, to na dzień dzisiejszy możemy powiedzieć, że sytuacja jest opanowana.

 Krwiak się wchłonął, maluch ma apetyt i rośnie jak na drożdżach! To już 5 podlot w tym sezonie, który trafił pod nasze "skrzydła". Oprócz młodzików, mamy także 2 dorosłe gołąbki walczące o sprawność i życie. Jeden z nich jest Wam znany z wcześniejszych postów oraz zbiorki na jego leczenie. 

Jesteśmy organizacją non-profit utrzymującą się jedynie z datków darczyńców. Dlatego chcielibyśmy Was prosić o wsparcie w jego leczeniu - jeśli los tych wspaniałych stworzonek nie jest Ci obojętny to każda, nawet najdrobniejszą kwota pomoże nam opłacić jego ratowanie

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

I co z takim zrobić... Przecież nie zostawimy. Też chce żyć, być.

No można by było skrzydełko amputować, skazując go na życie niegołębie, obce, takie już bez podniebnych eskapad, w warunkach domowych z daleka od jego świata. Ale... można też by jeździć z nim dwa razy w tygodniu na specjalistyczne naświetlenia, które dają szansę, że no cóż... dają szansę nawet na powrót do sprawności. 

To mogła być mała ranka, z którą gołąb chodził trochę za długo. Tkanka zaczęła znikać odsłaniając kości i skrzydełko się całkiem popsuło. I nie wygląda to ładnie więc jak wzrok delikatny to proszę nie patrzeć, nie patrzeć na cierpienie, z którym tak długo on żyć musiał. 

Bo kości na wierzchu, rana zbyt duża na szycie, a przeszczep u gołębi nie wchodzi w grę. Skóra zbyt cienka, pozrywałoby się to wszystko. 

Więc ta lampa, wracamy do lampy tej specjalistycznej. Bo ta lampa to dwie minuty świecenia, dwie sesje w tygodniu. Koszt jednej sesji to 150zł. I tak się zbiera nam suma całkowita na około 3tysiące. Dużo, niedużo, można by wydać na coś innego. Jakiś kennel zakupić, albo w ogóle pojechać sobie na Mazury, mniejsza z gołębiem. Tylko że ten gołąb to on nie ma tego skrzydełka złamanego i tak ładnie patrzy no i przecież żyje i widać, że to życie to mu nawet miłe, mimo tej dziury w nielatającym skrzydełku. To może by tak mu pomóc? 

Więc postanowione - walczymy, jak zawsze kiedy jest nadzieja :) Bo życie to życie, ma się jedyne i czy to krecik, gołąb, szczeniak puchaty czy człowiek w potrzebie to my otwarci na pomoc każdemu. Uruchamiamy tę zbiórkę pomiędzy jednym naświetleniem a kolejnym i liczymy, że i tym razem będziecie z nami. Powalczymy wspólnie o Gołębiastego? :)

Gołąbiasty jest Podopiecznym Fundacji Lepszy Świat w Cieszynie. Więcej o naszych działaniach na stronie FB lub w wiadomości prywatnej :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
230 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sonia Romanowska - awatar

Sonia Romanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Olga - awatar
Olga
20
Gosia G. - awatar
Gosia G.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta Maria Mega - awatar
Marta Maria Mega
20
Patomorfo - awatar
Patomorfo
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jagoda Sonia - awatar
Jagoda Sonia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij