Zbiórka DT zbiera na podopiecznych - miniaturka zdjęcia

DT zbiera na podopiecznych

Zbiórka DT zbiera na podopiecznych - zdjęcie główne

DT zbiera na podopiecznych

1 922 zł z 2 870 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Za każdą złotówkę serdecznie dziękuję, bo to tylko dzięki WAM dom tymczasowy Adopciaki Kasi może funkcjonować i ratować kocie życia <3

W tym momencie mówimy STOP - nie mam ani sił ani finansów aby pomagać dalej. Muszę mieć kwaranntane po PP mimo tego pomagałam dalej gdyż znalazłam rozwiązanie w postaci awaryjnego domu tymczasowego, ale niestety muszę powiedzieć dość. Jako osobę prywatną długi już mnie przerosły i tak wielki podziw dla lecznicy, że nadal przyjmują mnie z bezodmnymi kotami. 

Obecnie pod opieką mam

Na tymczasie 

4 dorosłe koty (Roksana, Cis, Atlas i Irenka <do momentu kastracji>) 

4 kociaki do adopcji (Fantazja, Fejs, Fikus, Gamoń) 

2 kociaki prawie gotowe do adopcji - czekają aby po wyleczeniu zostać zaszczepionym (Hades i Iksja) 

3 oseski jak na razie nie do adopcji (nadal są z kocia mamą) 

1 psiak Lugia do adopcji (pod opieką Towarzystwa) 

Prywatnie 

1 kot i 3 psy, które również potrzebują wizyt u weterynarza i jedzenia. 

Nie ma grosza na spłatę długu jak i zakup karmy tam źle jeszcze nie miałam. Dopóki nie wydam wszystkich kociaków i nie spłacę długów nie biorę żadnego kota pod swoją opiekę. Przykro mi to pisać ale sama świata nie zbawię, a dobrym sercem nie opłacę leczenia, szczepienia i zakupu jedzenia. 

W między czasie przyjęliśmy pod skrzydła mamę Irenkę i jej córkę Iksje obie leczą koci katar. Po wyleczeniu Irenka zostanie wysterylizowana i wróci w miejsce bytowania a Iksja jest już po woli przygotowana do adopcji. Doszły koszty leczenia KK plus szczepienia Iksji. 

Gdy już myśleliśmy, że udało się nam pożegnać z codziennymi wizytami u weterynarza rozchorował się jeden z kotów wolnobytujących, które są pod opieką Adopciaki Kasi. Cykor wylądował w szpitaliku aby być pod stałą kontrolą weterynarzy mimo zaciętej walki nie udało się jej nam wygrać z śmiercią. Pozostał dług i to nie mały. 

Mimo narastających długów objęliśmy opieką oseski, które przyjechały autem z towarem na jedną z obornickich firm - udało się nam znaleźć dla nich zastępczą kocią mamę - maluszki rosną w oczach. 

Na początku sierpnia uratowaliśmy spod krzaków Hadesa oprócz zaoferowania mu dachu nad głową i jedzenia walczyliśmy z pp i tu zaczęły się u nas problemy z długami w lecznicy. Obecnie sięgają one 1 500 zł (na zbiórce nie ma ani złotówki). Hades wygrał walkę. 

W naszym domu tymczasowym zawitał jeszcze Gamoń i Gapcio (Gapcio już w domu) 

Był jeszcze rudy Hannibal ale za leczenie i szczepienie zapłacił Pan, który zgłosił go. 

Owe glutki już w swoich domach. 

W między czasie zawiatała do nas przesłodka szóstka kociaków z czego do adopcji zostały już tylko trzy

Na pokładzie domu tymczasowego znalazły się nowe glutki w liczbie pięciu sztuk. Mają ok. 5 tygodni i wilczy apetyt są też w trakcie leczenia. Kończy mi się mokra karma dla kociąt (baby pate oraz kitten) jeśli możesz wpłacić grosik na jedzonko i leczenie będę wdzięczna ❤️

Na kilka dni zawitała do nas Martynka to 6 tygodniowa kicia, która również grzeje dupke w nowym domu.

W między czasie w domu tymczasowym zamieszkały Demeter (miała być tylko na czas rekonwalescencji po zabiegu sterylizacji), Bakalia (nie udany prezent na samotność dla starszej Pani) obie kotki znalazły swój dom.

Od niedawna przebywa u nas Zgredek po wyciągnieciu drutów po starej operacji. Początkowo zjadał tylko mokrą karmę ale już zajada się suchą. Za niedługo będziemy przygotowywać go do adopcji. 

Atosia i Cypisek są już w swoich domach. 

Przy kastracji okazało się, że Cisna to Cis a Cykora to Cykor, które zostały u mnie na stałe Cykor pozwala się złapać i pogłaskać tylko przy jedzeniu a Cis niestety nie. Moje psy owinęły sobie wokół palca. Ich największym smakołykiem jest mokra karma. 

Weszliśmy w rok 2020 z małym zapasem pieniążków na koncie ale na jak długo to starczy. 

Obecnie na dzień 04.03.2020 pod opieką domu tymczasowego przebywają koty: Roksana, Cisna, Cykoria, Atlas, Cypisek oraz pies Atosia. 

Cypisek niestety mimo trzymiesięcznej próby oswojenia nie daje żadnych znaków do podjęcia współpracy z człowiekiem i źle znosi zamknięcie z tego względu podjęłam decyzję, że po kastracji zostanie wypuszczony u znajomej dość daleko od drogi i będzie objęty opieką domu tymczasowego w postaci karmy. 

Atlas w dniu 05.03 przejdzie kastracje za którą musimy zapłacić. 

Atosia z chęcią zjadła by mokrą karmę dodatkowo gdy tylko zagoi się rana po operacji (również sterylizacji) zrobimy badania w kierunku stawów. 

A cała gromadę kocią i psią musimy wyżywić a zapasy karmy suchej kociej i mokrej topnieją w oczach. 

Na zbiórce nie ma ani złotówki 😑

Początek zbiórki to 1370 zł. 

Liczymy na Wasze ogromne serduszko ❤️

Dzięki bazarkowi zakupiłam nowe transporterki do zabiegów. Cały czas tniemy. 

Atosia śni o dobrej mokrej karmie. 

Atlas mimo braku ogona człowieka kocha najbardziej na świecie. 

Cypisek niestety nie chce nawiązać głębszej relacji z człowiekiem. 

Cykoria poznaje dotyk człowieka. 

Cisna poznaje dotyk człowieka. 

Potrzebujemy pieniążków na:

Karmę suchą i mokrą kocią 

Karmę mokrą psia

Na kastracje Atlasa 

Na odrobaczenie dla kotów 

Na zabezpieczenie Atosi przed kleszczami 

Aktualne informacje na fp Adopciaki Kasi 

Krótko o mnie abyście wiedzieli kogo wspieracie ;) 

Jestem osoba prywatna, która od kilku lat jest czynnym wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Oprócz wolontariatu w schronisku pomagam jak mogę psom, których opiekunowie mają pod górkę i nie stać ich na zabieg sterylizacji czy kastracji pupila. Również wraz z okolicznym Towarzystwem opieki nad zwierzętami wyłapuję i sterylizuję koty, które na czas rehabilitacji pozostają u mnie. Od kilku dni powadzę fanpage na portalu społecznościom Facebook Adopciaki Kasi.  Prywatnie na moim utrzymaniu są 3 psy oraz kot, które muszę wykarmić i zadbać o ich zdrowie, dlatego proszę Was o pomoc w prowadzeniu tego domu tymczasowego.
Za zaufanie i każda złotówkę serdecznie dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • JJJJ - awatar

  JJJJ

  21.08.20
  21.08.20

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.19
  08.05.19

  Dzięki za to co robisz

  • Katarzyna Ziółkowska - awatar

   Katarzyna Ziółkowska - Organizator zbiórki

   08.05.19
   08.05.19

   Dziękuję za miłe słowa skierowane w moją stronę Poprostu robię to co kocham Zwierzęta od zawsze odgrywają ważną rolę w moim sercu Cieszę się, że są też ludzie jak Ty Hanna co wspierają takie wariatki jak ja :D

1 922 zł z 2 870 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Ewa, pozdrawiam :) - awatar
Ewa, pozdrawiam :)
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Sergiusz - awatar
Sergiusz
50
Karolina Zarzeczny - awatar
Karolina Zarzeczny
20
JJJJ - awatar
JJJJ
12
Katharina. K.L. - awatar
Katharina. K.L.
60
Barbara - awatar
Barbara
50
Katharina. K.L - awatar
Katharina. K.L
50
Kamila Mrówczyńska - awatar
Kamila Mrówczyńska
20
AnSz - awatar
AnSz
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij