Zbiórka DT zbiera na podopiecznych - zdjęcie główne

DT zbiera na podopiecznych

3 400 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Za każdą złotówkę serdecznie dziękuję, bo to tylko dzięki WAM dom tymczasowy Adopciaki Kasi może funkcjonować i ratować kocie życia <3

Najgorsze chyba obecnie jest to, że telefony milczą w sprawie adopcji. 

Na pokładzie domu tymczasowego Adopciaki Kasi znajdują się obecnie:

Koty w ilości 9 (w tym 4 dorosłe i 5 kociaków) 

Pies w ilości 1 (sunia u cioci Agi) 

Bardzo prosimy o wsparcie... 

Jak to w życiu cioci Kasi bywa i jak ciocia Aga stwierdziła koty nam spadają z nieba 😅 na pokładzie znalazł się Narcyz 

U cioci Agi oczywiście w miejsce Kebaba przyjęliśmy pod opiekę młodą sunie Poki

Kociaki na M czyli Marian, Marcepan, Mandalorian i Mają mają za sobą drugie szczepienia przeciw chorobom zakaźnym. 


Koty na L czyli Lemon, Limonka, Liluś oraz Loluś są po drugich szczepieniach przeciw chorobom zakaźnym oraz przeciw wściekliźnie. Dług u weta się piętrzy 😰

Z gorszych Myszka nadal potrzebuje leczenia - antybiotyk nie działa do końca. Trzeba będzie zajrzeć do noska 😔

Z dobrych wiadomości Kebab znalazł swój dom ✌🏻✌🏻

Na naszym pokładzie znajduje się obecnie wolnobytująca kotka na czas leczenie lecz najpewniej będzie trzeba znaleźć jej dom, gdyż nie ma właściwie gdzie wrócić - zaraz nie będzie tam nikogo kto da jedzenie.

Miała to być typowe spotkanie z karmicielem, który za trzy miesiące opuszcza to miejsce. Miała być pomoc w sterylizacji i ewentualnie z znalezieniu innego karmiciela lub innego miejsca dla tych kotek. Jednak jak to bywa w życiu a już w ogóle jak gdzieś jedzie ciocia Kasia w trybie pilnym na leczenie zabraliśmy starsza kotkę. Nadaliśmy jej imię Myszka. Ma mega mocny koci katar i ostre zapalenie gardła uniemożliwiało to jej przyjmowanie pokarmu. Dodatkowo mimo przyjmowania leków jednego dnia stan kici się pogorszył oraz Myszka nie wypróżniała się mimo podawania parafiny. W piątek odwiedziliśmy lecznicę w celu wykonania dogłębszych badań - krew profil diagnostyczny rozszerzony, który wykazał ostre zapalenie gardła, USG jamy brzusznej, które na szczęście nie wykazało płynu w jamie brzusznej oraz RTG, które ukazało nam czarna historie Myszki - była żywą tarczą strzelniczą. Obecnie kontynujemy leczenie niestety środki finansowe upłyniają się szybciej niż wpływają. 

Oprócz Myszki na pokładzie domu tymczasowego znajduje się psiak Kebab, który nie dawno miał szczepienia 

Po pierwszych szczepieniach są koty na literę L czyli Lemon, Limonka, Liluś i Loluś. W kolejce czeka ich drugie szczepienie przeciw chorobom zakaźnym wraz z wścieklizną. 

W między czasie na pokład trafiły kociaki wpier trzy bure kocurki są już po odrobaczeniu i odpchlenie. Pod koniec tygodnia czeka ich pierwsze szczepienie. 

Przyjęliśmy również kotkę (kocie dziecko), która została przywieziona do schroniska w którym nie ma kociarni. 

Mają została już odrobaczona i odpchlona, a pod koniec tygodnia będzie miała szczepienia

Prosimy o wsparcie

James już w domu. 

James zaczął robić nieciekawe kupy - takie krowie placki 🤔

Wstepnie zostały wykonane badania pod kątem Giardia ale wyszły ujemne 👌🏻

Cieszy nas to ale nadal nie mamy odpowiedzi co jest przyczyną. W tej chwili próbujemy go porządnie odrobaczyc (przez 4 dni aniprazol) jeśli się kupa nie unormuje lecimy z pod leczeniem układu pokarmowego probiotykiem i dostosujemy karmę dla kotów z wrażliwym żołądkiem. 

Trzymajcie kciuki 

Przyjęliśmy pod opiekę 5 kotów:

Kotka ok. pół roczna 

Kotka ok. 1,5 roczna 

Kocurki x 3 - ok. 6-8 miesięcy 

Musimy zrobić testy na FIV / FeLV koszt ok. 200 zł 

Zaszczepić je koszt ok. 240 zł x 2 szczepienia czyli 480 zł 

Dodatkowo chcemy je odrobaczyć i odpchlić. 

Zostało nam też może z 5 kg suchej karmy koszt ok. 130 zł za worek. 

Będę kombinować i błagać aby udało się choćby zrobić kastracje na talony. 

Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć 🙏🏻💪🏻

******************************************

Jak zawsze wiem, że mogę na Was liczyć. 

Dzięki wsparciu jakie otrzymałam na początku roku mimo moich zapewnień, że przerwa udało nam się pomóc jeszcze czwórce kocich podrostków - jeden z nich zamieszkał aż w stolicy. 

Obiecałam sobie, że kwiecień robię sobie przerwę aby wysprzątać no i prawie dotrzymałam tej obietnicy 😝 

Obecnie pod naszą opieką znajduje się psiak Kebab, który jest u cioci Agi na tymczasie - przydało by się dla niego zakupić jedzonko suche i mokre koszt tak około 250 zł i będzie na jakiś czas. 

Zgodzilismy się też przyjąć na dom tymczasowy kotkę, która jest pod opieką fundacji, więc ona nie musi się martwić o jedzonko i leczenie 😁

Niestety w życiu bywa różnie i nikt nie jest nieomylny z adopcji powrócił James. 

Oprócz testów na FIV/FeLV ma jeśli chodzi o względy weterynaryjne zrobione. Koszt takich testów to ok. 30-50 zł. Poprzednim kotom ich nie robiłam ale będę chciała to wprowadzić jako stały punkt - będzie to generowało kolejne koszty ale sądzę, że jest to potrzebne. Karmę suchą jaką kupuje dla kotów dorosłych to koszt ok. 140 zł za worek 18-20 kg w zależności jak wypatrzę na allegro (starczy on ok. Na 1,5 - 2 miesiące lub więcej w zależności od ilości kotów). 

Dodatkowo małymi krokami będę chciała się przygotować do sezony kociaków. Chciałabym zakupić karmę suchą junior koszt ok. 150 zł za worek 10 kg oraz karmę mokrą mniej więcej 200 zł za 48 puszek po 400 gram. 

Małym marzeniem są nowe małe drapaki niestety po zeszłorocznych kociakach wyzioneły ducha - potrzebowałabym ok. 4-5 sztuk. Koszt takiego drapaka to w okolicach 40 zł. 

Podkłady jednorazowe w każdej ilości koszt ok. 50 zł za 100 szt. 

I trzeba pamiętać o najważniejszym - weterynarz, czyli na pewno w pierwszej kolejności odrobaczanie i odpchlenie. Leczenie świerzbu. 

Później jeśli kociaki są zdrowe szczepienia. 

Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć tak jak zawsze 

Zrzutka jest pusta a zaczyna się od kwoty 2 292 zł 

Aktualne informacje na fp Adopciaki Kasi 

Krótko o mnie abyście wiedzieli kogo wspieracie ;) 

Jestem osoba prywatna, która od kilku lat jest czynnym wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Oprócz wolontariatu w schronisku pomagam jak mogę psom, których opiekunowie mają pod górkę i nie stać ich na zabieg sterylizacji czy kastracji pupila. Również wraz z okolicznym Towarzystwem opieki nad zwierzętami wyłapuję i sterylizuję koty, które na czas rehabilitacji pozostają u mnie. Od 3 lat powadzę fanpage na portalu społecznościom Facebook Adopciaki Kasi. Prywatnie na moim utrzymaniu są 3 psy oraz 2 koty, które muszę wykarmić i zadbać o ich zdrowie, dlatego proszę Was o pomoc w prowadzeniu tego domu tymczasowego.

Za zaufanie i każda złotówkę serdecznie dziękuję

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • JJJJ - awatar

  JJJJ

  21.08.2020
  21.08.2020

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2019
  08.05.2019

  Dzięki za to co robisz

  • Katarzyna Ziółkowska - awatar

   Katarzyna Ziółkowska - Organizator zbiórki

   08.05.2019
   08.05.2019

   Dziękuję za miłe słowa skierowane w moją stronę Poprostu robię to co kocham Zwierzęta od zawsze odgrywają ważną rolę w moim sercu Cieszę się, że są też ludzie jak Ty Hanna co wspierają takie wariatki jak ja :D

3 400 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Ewa i Sergiusz:) - awatar
Ewa i Sergiusz:)
200
Dorota Rapacz - awatar
Dorota Rapacz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
178
CIOCIA KLOCIA - awatar
CIOCIA KLOCIA
20
ELA KORALEWSKA - awatar
ELA KORALEWSKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Viola - awatar
Viola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij