Zbiórka DT zbiera na podopiecznych - miniaturka zdjęcia

DT zbiera na podopiecznych

Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

EDIT: Na dzień 20/12/2018 w domu tymczasowym przebywa 6 kotów - Elza, Rózia, Shanti, Buńka, Bella, Buffy - na dzień dzisiejszy na minusie jestem 210 zł za leczenie kotów, potrzebuję transporterki - w piątek 28.12.2018 jest promocja 20 zł za transporterek - fajnie jakby uzbierało się choćby z 80 zł (to 4 transporterki, a potrzebne jest jeszcze więcej) 

EDIT:  Na dzień 26/11/2018 w domu tymczasowym przebywa 6 kotów - Elza, Nel, Neptun, Kubuś oraz matka z młodą. Cały czas jestem na minusie :( Na tyle ile mogę pomagam niestety nie mam zaplecza finansowego :/ Czy tylko tylu kotom będę w stanie pomóc?? Proszę ludzi dobrego serca o wsparcie ...

EDIT: Od piątku pod moje skrzydła trafiła Elza kilku tygodniowa kotka, która strasznie płakała na środku chodnika na wsi. Okazało się, że kotka ma koci katar - znów wylądowaliśmy u weterynarza i walczymy o pełne zdrowie (nie jest na razie tak źle jak mogło by być). Elza musi też jeść, ma wilczy apetyt i kończą się po woli zapasy jedzenia dla kociąt, które miałam. Poratuje ktoś złotówką na leczenie i karmę? 

EDIT: Całe rodzeństwo znalazło super domki - pozostał dług w lecznicy

Ludzie dobrego serca

Czy obok tych kociaków można przejść obojętnie? Na pewno nie ... No i nie przeszłam ;)

Kociaki przebywają pod opieką Domu tymczasowego Adopciaki Kasi, od początku nie miały łatwo - ich matka została porzucona na wsi podczas ciąży, urodziła je na zimnej ziemi, bo nie miała nawet swojego kąta. Kociaki czy słońce czy deszcz przebywały na dworze w ogóle się nie odzywały aby tylko nie sprowadzić na siebie zagrożenia ze strony innych dorosłych kotów. W pewnym momencie ludzie zlitowali się na nimi i dali mi znać. Mimo ograniczonego miejsca i finansów zabrałam je, dzięki pomocy znajomych udało się choć trochę odmienić ich los. Jeden kociak jest już na swoim. Pozostała dwójka nadal u mnie - udało się je oswoić. Tworzę dla nich miejsce na poddaszu pomieszczenia gospodarczego - nie mam nic dlatego stworzyłam tą zbiórkę aby zapewnić im karmę i inne rzeczy potrzebne aby kot mógł być kotem (drapaki, kuwety, miski, budki). Chciałabym aby to miejsce choć trochę im lub innym kotom, które zawitają u mnie na tymczasie pozwoliło na odczucie czym jest prawdziwy kochający dom.

Krótko o mnie abyście wiedzieli kogo wspieracie ;) 

Jestem osoba prywatna, która od kilku lat jest czynnym wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Oprócz wolontariatu w schronisku pomagam jak mogę psom, których opiekunowie mają pod górkę i nie stać ich na zabieg sterylizacji czy kastracji pupila. Również wraz z okolicznym Towarzystwem opieki nad zwierzętami wyłapuję i sterylizuję koty, które na czas rehabilitacji pozostają u mnie. Od kilku dni powadzę fanpage na portalu społecznościom Facebook Adopciaki Kasi.  Prywatnie na moim utrzymaniu są 4 psy oraz kot, które muszę wykarmić i zadbać o ich zdrowie, dlatego proszę Was o pomoc w prowadzeniu tego domu tymczasowego.
Za zaufanie i każda złotówkę serdecznie dziękuję

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Katarzyna Ziółkowska - awatar

Katarzyna Ziółkowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alicja - awatar
50
Alicja
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kociara - awatar
10
Kociara
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Edyta - awatar
20
Edyta
Agnieszka K - awatar
10
Agnieszka K
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Barbara - awatar
20
Barbara
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij