Zbiórka Pomozesz Łóżko rehabilitacyjne - miniaturka zdjęcia

Pomozesz Łóżko rehabilitacyjne

Zbiórka Pomozesz Łóżko rehabilitacyjne - zdjęcie główne

Pomozesz Łóżko rehabilitacyjne

1 656 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Laskowska - awatar

Katarzyna Laskowska

Organizator zbiórki

Łóżko rehabilitacyjne dla Maciusia 

Kochani potrzebujemy waszej pomocy Maciuś potrzebuje łóżko rehabilitacyjne dziecięce z wysokimi barierkami, takie łóżka są bardzo drogie bez waszej pomocy nie damy rady, Maciuś z obecnego łóżka wyrasta a nie chodzi i nie możemy kupić zwykłego łóżka że względu że nie będzie spełniać jego potrzeb. Maciuś od urodzenia choruje na padaczkę lekooporna hemimegaencefalię wadę OUN (ośrodkowego układu nerwowego) ma dziurkę w sercu wadę wzroku jest po operacji hemisperectomii prawo stronej. Bardzo prosimy o pomoc będziemy wdzięczni za każdą kwotę a Maciuś napewno będzie cieszył się że swojego nowego łóżeczka ❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Milena Gilewska - awatar

  Milena Gilewska

  20.07.20
  20.07.20

  Życzę dużo dużo zdrówka i siły do dalszej walki!!!🥰😊🥰3 mam kciuki!🥰

1 656 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Laskowska - awatar

Katarzyna Laskowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Beata Jermalonek - awatar
Beata Jermalonek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kinga - awatar
Kinga
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wiesia W. - awatar
Wiesia W.
100
Małgosia Toczek - awatar
Małgosia Toczek
20
Ewelina Kosmowska - awatar
Ewelina Kosmowska
10
Asia G. - awatar
Asia G.
50
Beata Mariola Jajczyk - awatar
Beata Mariola Jajczyk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij