Zbiórka Chcę wygrać z rakiem - miniaturka zdjęcia

Chcę wygrać z rakiem

Zbiórka Chcę wygrać z rakiem - zdjęcie główne

Chcę wygrać z rakiem

87 006 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 566 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Domańska - awatar

Agnieszka Domańska

Organizator zbiórki

Jestem mamą siedmioletniej Poli.  w 2018 roku dowiedziałam się, że mam raka piersi a w roku 2020 okazało się, że choroba rozprzestrzenia się coraz bardziej i na dzień dzisiejszy jestem rozsiana do wszystkich kości. Na raka chorowała moja mama oraz rodzona siostra ale to nie spowodowało że byłam z tą chorobą oswojona. Przeraziła mnie tak jak poprzednie.  Z racji tego , że sama wychowuję córkę, zdecydowałam, że nie poddam się chorobie i zrobię wszystko co w mojej mocy , żeby zobaczyć jak dorasta moje jedyne dziecko . Dotychczasowe terapie niestety nie cofnęły choroby a jedynie w małym stopniu ją powstrzymują. To co daje mi nadzieję, to terapia preparatem z komórek macierzystych oraz terapie alternatywne. Niestety ich koszt zdecydowanie przerasta moje możliwości finansowe i mimo, że nigdy nie sądziłam, że będę musiała prosić kogoś o pomoc , dzisiaj wiem, że to jedyna szansa na powrót do zdrowia. Będę niezwykle wdzięczna za każdą, choćby najmniejszą wpłatę , gdyż to dzięki Państwa dobroci jestem w stanie planować swoją przyszłość bez lęku. Dzisiaj lęk to coś , co podcina mi skrzydła i nie pozwala ze spokojem  patrzeć w przyszłość. Jak każda mama, zwłaszcza wychowująca dziecko sama , nie wyobrażam sobie, że kiedyś może mnie zabraknąć  w życiu mojej córki. Wierzę, że dzięki Wam dla nas również zaświeci słońce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marti - awatar

  Marti

  18.10.20
  18.10.20

  Życzę dużo zdrówka 🤗

 • Isia - awatar

  Isia

  16.10.20
  16.10.20

  Zdrówka kochana

 • Mariusz G. - awatar

  Mariusz G.

  15.10.20
  15.10.20

  Trzymaj się

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.20
  15.10.20

  Powodzenia ❤️.

 • Marcin - awatar

  Marcin

  15.10.20
  15.10.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia! Spróbuj równolegle leczenia alternatywnego specjalną dietą, unikając cukru, pijąc wodę z wysokim ph, soki wyciśnięte z warzyw itp. Sporo wyrzeczeń, ale warto. Pozdrawiam Marcin

87 006 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 566 osób
Wpłać teraz
 
Agnieszka Domańska - awatar

Agnieszka Domańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 566

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Basia Lesik Olszówka - awatar
Basia Lesik Olszówka
20
Aldona Wrona - awatar
Aldona Wrona
5
Barbara S. - awatar
Barbara S.
20
Paweł Wojciech - awatar
Paweł Wojciech
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej - awatar
Maciej
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij