Albert potrzebuje naszej pomocy

Zbiórka

Jestem Albert, pies po wypadku.

Rok temu Albertowi zawalił się świat. Potrącony przez samochod i pozostawiony przez nieuważnego kierowcę na pastwę losu psiak, trafił do gminnej lecznicy ze wskazaniem do uśpienia.

Gdy lekarze odmówili wykonania zabiegu, gmina postanowiła odesłać Alberta do schroniska. Wszyscy wiemy jak wygląda tam życie psów, a już psów, które nie mogą samodzielnie chodzić w szczególności.

Na szczęcie Albert trafił do przytuliska Fundacji Znajdki. Ma trwale uszkodzony kręgosłup. Nie chodzi, nie czuje wydalania, ciągnie pupę po podłodze podpierając się przednimi łapkami.

Jednak żyje.

Photo

Czasem życie daje drugą szansę.

W przytulisku Albert dostał szansę na lepsze życie. Jeździł do kliniki rehabilitacyjnej na różne zabiegi: bieżnię wodną, prądy, falę elektromagnetyczną.

Osiągnięto już tyle, że psiak nawet staje na chwilkę na obu nóżkach, ale niestety nie potrafi dać jeszcze kroku do przodu.

Photo

Jestem cierpliwym psem, ale potrzebuję pomocy.

Albert powinien mieć jak najwięcej zabiegów rehabilitacyjnych. Niestety nie jest jedynym potrzebującym psem w Przytulisku Znajdki, dlatego bardzo prosi o Waszą pomoc w zbieraniu funduszy na dalsze leczenie.

Każda wpłata pomaga Albertowi opłacać zabiegi.

Photo

Liczę na cud, na to, że stanę kiedyś na czterech łapach

Albert ma marzenia, tak jak my je mamy. Marzenia te nie są jednak łatwe ani tanie, ale chcemy zrobić wszystko co możliwe, żeby ulżyć mu w niepełnosprawności.

Albert może budzić współczucie, ale budzi też podziw - mimo przeciwności jest wesołym, normalnym psem.

Jeden człowiek go skrzywdził, wielu może mu pomóc.

PhotoPhotoPhoto

Komentarze

 • DorKus

  24.05.16
  24.05.16

  Niewinne psie oczy urzekają. Pomóżmy nic niewinnemu psiakowi o wdzięcznym imieniu Albert. Niech zapomni o złych, a pamięta o dobrych. I ponownie im zaufa...

 • Eva

  20.02.16
  20.02.16

  Z dalekiej Kanady, z prowicji Alberta... dla Alberta! :) Nazywamy sie Chester i Artie. Jestesmy kanadyjskimi znajdkami. Nam sie udalo. Mamy tu w Calgary koci raj na ziemi, ktory dzielimy z kumpelka Kasia. Nigdy nie jest nudno. Ganiamy sie po calym domu, obserwujemy wiewiory za oknem oraz takie rozne latajace stwory. Ludzki tata Dave zbudowal dla nas specjalne punkty obserwacyjne/drapaki-wdrapaki . Mama rozpaskudza nas smakolykami za co odwdzieczamy sie jej co noc wdrapujac na nia i skubiac za nos. Od paru miesiecy z naszymi ludziami ogladamy na miaunitorze "Znajdki". Namawiauulismy naszych ludzkich rodzicow na przygarniecie Alberta i paru szczekajacych i mruczacych kumpli od was, ale oni nam wytumanili ze sie nie da, bo ten wasz Radzymin jest dalej niz do kumpla Myszki, ktory mieszka u Wujka Krzyska w centrum. No to w takim razie posylamy uzbierane drobne z naszej skarbonki. Niech Albertowi sie polepszy! Lapa i pac w pycho!

  • Znajdki

   Znajdki - Organizator zbiórki

   20.02.16
   20.02.16

   Drodzy, odlegli Przyjaciele Znajdek i Alberta, serdecznie dziękujemy za wsparcie i ciepłe słowa. To niezwykłe,że tak daleko są zwierzeta i ludzie, którzy wiedzą o naszym Albercie. Cudownie,że macie dom przyjazny zwierzętom i swoje znajdki kanadyjskie:) Nasze znajdki spod Radzymina bardzo potrzebują pomocy i dobrej energii. Opowiadajcie swoim znajomym o nas, może ktoś zechce jakiegoś Znajdka?. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy jak będziecie w Polsce do nas na spacerek z Albertem. Zobaczycie wtedy na własne oczy jaka to radość jemu pomagać. Beata z wolontariatu , Albert i reszta Znajdek czekają:)

 • Vogue

  24.11.15
  24.11.15

  Dużo wytrwałości dla opiekunów i super domku dla Alberta! Trzymamy kciuki z Poznania!

 • Małgosia

  13.11.15
  13.11.15

  Zdrowiej piesku :) Zdrowia i wytrwałości dla Ciebie i Twoich opiekunów o wspaniałych sercach.

  • Znajdki

   Znajdki - Organizator zbiórki

   13.11.15
   13.11.15

   Małgosiu, dziękuję Ci za ofiarne serce. Albert jest wart naszego zainteresowania i pomocy, bo jak uratujemy komuś życie cieszymy się każdym jego dniem.

 • Agnes

  07.11.15
  07.11.15

  Wspieram Znajdki od kilku lat. Naprawdę warto, potrzeby są ogromne.Pani Jola to prawdziwy Anioł dla wszystkich biedot, które do niej trafiły.

  • Znajdki

   Znajdki - Organizator zbiórki

   09.11.15
   09.11.15

   Agnes, bardzo dziękujemy za ciepłe słowa i wsparcie Znajdek, a szczególnie Alberta. Cieszymy się,że jesteś z nami:)

Wpłaty - 51

 • Avatar Karolina
  120
  Karolina
 • Avatar Karolina
  50
  Karolina
 • Avatar Małgorzata
  30
  Małgorzata
 • Avatar DorKus
  90
  DorKus
 • Avatar Eva
  200
  Eva
 • Avatar Michael
  50
  Michael
 • Avatar Eva
  150
  Eva
 • Avatar Eva
  100
  Eva
 • Avatar Anna
  10
  Anna
 • Avatar Łukasz
  45
  Łukasz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę