Zbiórka Moje oczko może widzieć - miniaturka zdjęcia

Moje oczko może widzieć

Zbiórka Moje oczko może widzieć - zdjęcie główne

Moje oczko może widzieć

6 429 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób
Wpłać teraz
 
Anna Nicoletta Grabka - awatar

Anna Nicoletta Grabka

Organizator zbiórki

9.06.2016 Oczekiwaliśmy na nasz największy skarb, na naszego synka Aleksandra i bardzo cieszyliśmy się, ale nasza radość została zakłócona w drastyczny sposób, ponieważ dziecko urodziło się z niedorozwojem prawej gałki ocznej. Po wstępnych badaniach okazało się, że dziecko na to oczko nie widzi oraz padło podejrzenie nowotworu. Zostaliśmy z tym sami wypisani do domu z brakiem jakiegokolwiek wsparcia i pokierowania ze strony lekarzy. Gdy miał 7 dni, odwiedziliśmy klinikę w Poznaniu, na nasze szczęście guz okazał się torbielą, ale niestety oczko jest nieaktywne przez liczne ubytki w nerwie wzrokowym, siatkówce i naczyniach krwionośnych. Łudziliśmy się jednak nadal, że lekarze się mylą i okaże się, że jednak Aluś widzi. Udało nam dostać się na wizytę do Warszawy do profesora Prosta, największego autorytetu jeśli chodzi o okulistów, niestety kolejny raz zderzyliśmy się z okrutną rzeczywistością. 

Cały czas nie tracimy nadziei, szukamy różnych rozwiązań oraz interesujemy się nowymi osiągnięciami medycznymi. Szansą dla naszego dziecka są komórki macierzyste w Chinach w klinice Wu Medical Center, koszt takiego zabiegu wynosi ok 150 000. Wstępnie zostaliśmy zakwalifikowani do zabiegu.  Komórki embrionalne, mogą w dużym stopniu odwrócić zmiany w oczku naszego synka. Nawiązaliśmy kontakt z wieloma ludźmi, którzy potwierdzają skuteczność tej metody w przypadku problemów z oczami.

Nasz synek korzysta również z rehabilitacji wzroku metodą biofeedback w Fundacji Promyk Słońca we Wrocławiu.  Cena jednej rehabilitacji wraz z dojazdem wynosi nas 120zł, a takich sesji musi mieć minimum 6 w miesiącu. Metoda ta pobudza funkcje mózgu odpowiedzialne za widzenie. Na tę chwilę nasza Pani rehabilitantka uważa, że nasz synek ma poczucie światła, że jego oczko bierze udział w widzeniu, motywuje to nas w walce o wzrok Alusia.

Przez dwa lata zbierając informacje i składając puzzle w jedną całość, wiemy, że przyczyną tego rozwoju jest najprawdopodobniej borelioza z koinfekcjami, którą dziecko otrzymało ode mnie będąc w łonie. Potwierdza tę teorię wielu lekarzy. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się te chorobe utrzymać w stanie remisji, niestety ostatnie wydarzenia wskazują, że choroba uaktywniła się, skutkowało to pobytem w szpitalu, niestety diagnoza nie została jednoznacznie postawiona, dlatego pozostajemy znów zdani sami na siebie. Skuteczne leczenie boreliozy jest bardzo kosztowne, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, ponieważ muszę walczyć o swoje życie, a teraz okazuje się również o zdrowie mojego synka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Patryk Madej - awatar

  Patryk Madej

  23.03.18
  23.03.18

  Trzymajcie się ciepło i zdrowia życzę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.18
  22.03.18

  Kochani będzie dobrze 3 mam kciuki!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  17.03.18
  17.03.18

  Będziesz zdrowy serduszko kochane

 • Grażyna Joanna Brzozowska - awatar

  Grażyna Joanna Brzozowska

  17.03.18
  17.03.18

  <3 <3 <3

 • Anna Pl Longin Logo - awatar

  Anna Pl Longin Logo

  17.03.18
  17.03.18

  Powodzenia. 😘

6 429 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 131 osób
Wpłać teraz
 
Anna Nicoletta Grabka - awatar

Anna Nicoletta Grabka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 131

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
:):) - awatar
:):)
50
Halina Lindmajer Korbas - awatar
Halina Lindmajer Korbas
100
Maja i Gucio - awatar
Maja i Gucio
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij