Zbiórka dobrzy ludzie w potrzebie! - zdjęcie główne

dobrzy ludzie w potrzebie!

13 769 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Tomczak - awatar

Kasia Tomczak

Organizator zbiórki

Nazywam się Kasia Tomczak. Wielu z Was słyszało o Ani i Marcinie, moich przyjaciołach, którzy od ponad 30 lat mieszkali w leśniczówce niedaleko Pucka. Jeśli chodzi o złe doświadczenia życie lubi kumulacje. Anie od prawie 2 lat walczy z ciężką chorobą, a Marcina po 30 latach pracy w Nadleśnictwie Wejherowo zdegradowano (za to, że ze względu na chorobę Ani nie był w stanie pracować z takim oddaniem jak do tej pory) , co wiązało się z nakazem opuszczenia leśniczówki. Od kilku miesięcy remontowali dom, do którego mieli się przeprowadzić. 26 kwietnia, w dniu przeprowadzki, ten dom spłonął. Współpracownicy Marcina z Nadleśnictwa pomogli uprzątnąc pożarzysko. Zniszczony dom wymaga jednak całkowitego remontu, wymiany dachu, okien, drzwi, tynków. Potrzebne są pieniądze. Proszę Was o pomoc. Pieniądze przeznaczone będą na remont domu, kupno wyposażenia i najważniejsze bieżące potrzeby.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.2019
  26.05.2019

  Powodzenia :)

 • Krzysiek - awatar

  Krzysiek

  22.05.2019
  22.05.2019

  W życiu czasem pada deszcz , ale gwarantuję Wam , że niedługo wyjdzie słońce i będzie dobrze. Trzymajcie się !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.2019
  20.05.2019

  Dużo siły!!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  20.05.2019
  20.05.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Jarek - awatar

  Jarek

  19.05.2019
  19.05.2019

  Wszystkiego dobrego!

13 769 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Tomczak - awatar

Kasia Tomczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 92

Zuza - awatar
Zuza
20
Natalia - awatar
Natalia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Chabrowska - awatar
Aneta Chabrowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szymon - awatar
Szymon
20
Włodek - awatar
Włodek
2 000
Włodek - awatar
Włodek
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij