Zbiórka dobrzy ludzie w potrzebie! - miniaturka zdjęcia

dobrzy ludzie w potrzebie!

Zbiórka dobrzy ludzie w potrzebie! - zdjęcie główne

dobrzy ludzie w potrzebie!

13 769 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Tomczak - awatar

Kasia Tomczak

Organizator zbiórki

Nazywam się Kasia Tomczak. Wielu z Was słyszało o Ani i Marcinie, moich przyjaciołach, którzy od ponad 30 lat mieszkali w leśniczówce niedaleko Pucka. Jeśli chodzi o złe doświadczenia życie lubi kumulacje. Anie od prawie 2 lat walczy z ciężką chorobą, a Marcina po 30 latach pracy w Nadleśnictwie Wejherowo zdegradowano (za to, że ze względu na chorobę Ani nie był w stanie pracować z takim oddaniem jak do tej pory) , co wiązało się z nakazem opuszczenia leśniczówki. Od kilku miesięcy remontowali dom, do którego mieli się przeprowadzić. 26 kwietnia, w dniu przeprowadzki, ten dom spłonął. Współpracownicy Marcina z Nadleśnictwa pomogli uprzątnąc pożarzysko. Zniszczony dom wymaga jednak całkowitego remontu, wymiany dachu, okien, drzwi, tynków. Potrzebne są pieniądze. Proszę Was o pomoc. Pieniądze przeznaczone będą na remont domu, kupno wyposażenia i najważniejsze bieżące potrzeby.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.05.19
  26.05.19

  Powodzenia :)

 • Krzysiek - awatar

  Krzysiek

  22.05.19
  22.05.19

  W życiu czasem pada deszcz , ale gwarantuję Wam , że niedługo wyjdzie słońce i będzie dobrze. Trzymajcie się !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.05.19
  20.05.19

  Dużo siły!!!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  20.05.19
  20.05.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Jarek - awatar

  Jarek

  19.05.19
  19.05.19

  Wszystkiego dobrego!

13 769 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby
Wpłać teraz
 
Kasia Tomczak - awatar

Kasia Tomczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 92

Zuza - awatar
Zuza
20
Natalia - awatar
Natalia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Chabrowska - awatar
Aneta Chabrowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szymon - awatar
Szymon
20
Włodek - awatar
Włodek
2 000
Włodek - awatar
Włodek
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij