Zbiórka Aparat słuchowy dla Asi - miniaturka zdjęcia

Aparat słuchowy dla Asi

Zbiórka Aparat słuchowy dla Asi - zdjęcie główne

Aparat słuchowy dla Asi

1 746 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Wiszniewska - awatar

Małgorzata Wiszniewska

Organizator zbiórki

Moi drodzy! 

     Mam na imię Gosia, mam 27 lat. Mam w Polsce bardzo dobrą i bliską mi koleżankę, u której mam ogromny dług... Chciałabym się jej odwdzięczyć za to co kiedyś dla mnie zrobiła dlatego utworzyłam tę zbiórkę!!! Joanna Zaremba jest studentką Politechniki Wrocławskiej. Jest młodą, zdolną i ambitną dziewczyną! Asia zmaga się z obustronnym głębokim odbiorczym niedosłuchem i bez aparatu nie może normalnie funkcjonować. Potrzebuje nowego aparatu słuchowego, ponieważ stary już szwankuje i co chwilę trzeba go naprawiać co również kosztuje... Jest on niestety bardzo drogi. Ceny wahają się w okolicy 10 000 - 15 000 zł w zależności od jakości aparatu. Bardzo chciałabym jej pomóc i wesprzeć tak jak ona mnie wtedy kiedy tego potrzebowałam!!! Będę ogromnie wdzięczna jeżeli uda się nam osiągnąć ten cel!

          Jestem przekonana, że do każdej osoby wróci dobro i ponownie zaowocuje w życiu!!!

               Wierzę gorąco, ze wspólnie damy radę pomóc Asi i ułatwić jej codzienne życie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


  • Małgorzata Wiszniewska - awatar

    Małgorzata Wiszniewska

    21.09.18
    21.09.18

    Szanowni Państwo!!! Bardzo cieszymy się z uzyskanego wyniku!!! Jesteśmy na prawdę ogromnie wdzięczni!!! :)) W imieniu swoim oraz Asi za swój piękny wkład, każdej osobie bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!!! Zbiórka dla Asi wciąż jeszcze trwa! Dlatego, proszę bardzo o udostępnianie linku!!! Mamy nadzieję, że dotrze informacja jeszcze do osób, które chciałyby jeszcze przyłączyć się i dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego dzieła ;) Pozdrawiam serdecznie!!! Gosia

1 746 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Małgorzata Wiszniewska - awatar

Małgorzata Wiszniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa1 - awatar
Ewa1
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola S. - awatar
Ola S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
powodzenia Asieńko! - awatar
powodzenia Asieńko!
200
Grzegorz Pietrzak - awatar
Grzegorz Pietrzak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij