Zbiórka Aparat słuchowy dla Asi - zdjęcie główne

Aparat słuchowy dla Asi

1 746 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiszniewska - awatar

Małgorzata Wiszniewska

Organizator zbiórki

Moi drodzy! 

     Mam na imię Gosia, mam 27 lat. Mam w Polsce bardzo dobrą i bliską mi koleżankę, u której mam ogromny dług... Chciałabym się jej odwdzięczyć za to co kiedyś dla mnie zrobiła dlatego utworzyłam tę zbiórkę!!! Joanna Zaremba jest studentką Politechniki Wrocławskiej. Jest młodą, zdolną i ambitną dziewczyną! Asia zmaga się z obustronnym głębokim odbiorczym niedosłuchem i bez aparatu nie może normalnie funkcjonować. Potrzebuje nowego aparatu słuchowego, ponieważ stary już szwankuje i co chwilę trzeba go naprawiać co również kosztuje... Jest on niestety bardzo drogi. Ceny wahają się w okolicy 10 000 - 15 000 zł w zależności od jakości aparatu. Bardzo chciałabym jej pomóc i wesprzeć tak jak ona mnie wtedy kiedy tego potrzebowałam!!! Będę ogromnie wdzięczna jeżeli uda się nam osiągnąć ten cel!

          Jestem przekonana, że do każdej osoby wróci dobro i ponownie zaowocuje w życiu!!!

               Wierzę gorąco, ze wspólnie damy radę pomóc Asi i ułatwić jej codzienne życie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Wiszniewska - awatar

  Małgorzata Wiszniewska

  21.09.2018
  21.09.2018

  Szanowni Państwo!!!
  Bardzo cieszymy się z uzyskanego wyniku!!!
  Jesteśmy na prawdę ogromnie wdzięczni!!! :)) W imieniu swoim oraz Asi za swój piękny wkład, każdej osobie bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!!!
  Zbiórka dla Asi wciąż jeszcze trwa!
  Dlatego, proszę bardzo o udostępnianie linku!!! Mamy nadzieję, że dotrze informacja jeszcze do osób, które chciałyby jeszcze przyłączyć się i dołożyć swoją cegiełkę do wspólnego dzieła ;)

  Pozdrawiam serdecznie!!!
  Gosia

1 746 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiszniewska - awatar

Małgorzata Wiszniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewa1 - awatar
Ewa1
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola S. - awatar
Ola S.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
powodzenia Asieńko! - awatar
powodzenia Asieńko!
200
Grzegorz Pietrzak - awatar
Grzegorz Pietrzak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij