Zbiórka Aparat i paski dla Mai - zdjęcie główne

Aparat i paski dla Mai

14 375 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Maja jest wesołą ciekawą świata dziesięcioletnią dziewczynką, która urodziła się z przepukliną rdzeniowo – kręgową, wodogłowiem oraz z wadą serca (wspólny kanał przedsionkowo – komorowy). W swoim życiu przeszła dwie poważne operacje serca, w 2014 roku zespolenie Glena, a w 2020 roku operację Fontana podczas której wstawiono jej mechaniczną zastawkę.

Wszczepienie mechanicznej zastawki wymaga leczenia przeciwzakrzepowego, co dla Mai oznacza codzienne pomiary poziomu krzepliwości krwi. Maj potrzebuje na stałe mieć aparat do pomiaru i zapas pasków. Koszt zakupu aparatu CoaguCheck (3 tyś. zł)i zapewnienie możliwości kupna drogich pasków (miesięcznie to 400 zł.) przekracza możliwości rodziny. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc by zapewnić Mai bezpieczne leczenie na cały rok.

Będziemy wdzięczni za każde okazane wsparcie.

Dziękujemy z całego serca.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Syla Gawrońska Myślińska laminacja brwi - awatar

  Syla Gawrońska Myślińska laminacja brwi

  28.03.21
  28.03.21

  Zdrówka Nasza Kruszynko

 • Marta Grzywacz - awatar

  Marta Grzywacz

  27.03.21
  27.03.21

  Nauka Techniki Nordic Walking z MS

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.02.21
  17.02.21

  Zdrówka Maju! :)

 • Marcin Zimny - awatar

  Marcin Zimny

  13.01.21
  13.01.21

  Powodzenia!

14 375 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 116 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 116

Grażyna - awatar
Grażyna
50
Marzena Błażejewska licytacje - awatar
Marzena Błażejewska licytacje
60
Małgorzata Kowalska- manicure hybrydowy w Studio Urody Martelier - awatar
Małgorzata Kowalska- manicure hybrydowy w Studio Urody Martelier
100
Licytacja bon podarunowy mabo - awatar
Licytacja bon podarunowy mabo
150
Dorota Wilczura- Edyta Gładysiak - awatar
Dorota Wilczura- Edyta Gładysiak
180
Dorota Wilczura wpłata MABO - awatar
Dorota Wilczura wpłata MABO
230
Karolina Majchrzak (Active Pink SPA) - awatar
Karolina Majchrzak (Active Pink SPA)
260
Karolina Majchrzak (manicure hybrydowy MARTELIER ) - awatar
Karolina Majchrzak (manicure hybrydowy MARTELIER )
110
Góra grosza - awatar
Góra grosza
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij