Zbiórka Pomnik św. pamięci Prezydenta GD - zdjęcie główne

Pomnik św. pamięci Prezydenta GD

101 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zróbmy coś... Niech będzie to pomnik od Nas. Nie rządowy.. Nie partyjny.. Od Nas.. Ludzi wdzięcznych, którzy go podziwiali.

Sam nie pochodzę z Gdańska.. Mieszkam tu od niedawna, ale na każdym kroku napotykam na...małe i większe rzeczy... które istnieją bo ON istniał. Widzę i słyszę ludzi pełnych smutku, bo będzie nam jego życzliwości i uśmiechu bardzo brakować. Na terenie całej Polski można znaleźć wiele pomników.. zasłużonych lub nie, ale myślę że akurat Pan Paweł Adamowicz na miejsce upamiętniające jego życie i działalność, zasłużył. Poświęcił swoje życie temu miastu, i na służbie dla tego miasta i na służbie dla DOBRA zginął.. 20 lat jako prezydent, nie wliczając jego działalności dla Gdańska przed tą kadencją.. Będąc przykładem dobra, szacunku i solidarności. Chciałbym aby stał w godnym miejscu... Ze światełkiem w ręku i dawał wszystkim patrzącym nadzieje i ciepło...

 Proszę każdego, kto tak jak ja, chciałby pomnika dla byłego prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza o datek na ten cel. Jeśli zbierzemy wystarczającą sumę, to porozmawiam z radą miasta, poproszę ich o wyznaczenie odpowiedniego miejsca na ten pomnik. Jeśli do projektu nie dojdzie przeznaczymy pieniądze na Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku…oczko w głowie byłego prezydenta Gdańska.

Wyprzedzając niektóre komentarze, zdaje sobie sprawę z tego ze to może wydawać się przedwcześnie. Ale proszę pamiętać, że pomnik nie powstanie od razu. Potrwa to na pewno kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy… Zacznijmy już teraz.


Jeśli nie możesz pomóc finansowo to pomóż rozsyłając ten post..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mohito Mojito - awatar
Mohito Mojito
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij