Zbiórka Pomnik św. pamięci Prezydenta GD - miniaturka zdjęcia

Pomnik św. pamięci Prezydenta GD Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomnik św. pamięci Prezydenta GD - zdjęcie główne

Pomnik św. pamięci Prezydenta GD

101 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zróbmy coś... Niech będzie to pomnik od Nas. Nie rządowy.. Nie partyjny.. Od Nas.. Ludzi wdzięcznych, którzy go podziwiali.

Sam nie pochodzę z Gdańska.. Mieszkam tu od niedawna, ale na każdym kroku napotykam na...małe i większe rzeczy... które istnieją bo ON istniał. Widzę i słyszę ludzi pełnych smutku, bo będzie nam jego życzliwości i uśmiechu bardzo brakować. Na terenie całej Polski można znaleźć wiele pomników.. zasłużonych lub nie, ale myślę że akurat Pan Paweł Adamowicz na miejsce upamiętniające jego życie i działalność, zasłużył. Poświęcił swoje życie temu miastu, i na służbie dla tego miasta i na służbie dla DOBRA zginął.. 20 lat jako prezydent, nie wliczając jego działalności dla Gdańska przed tą kadencją.. Będąc przykładem dobra, szacunku i solidarności. Chciałbym aby stał w godnym miejscu... Ze światełkiem w ręku i dawał wszystkim patrzącym nadzieje i ciepło...

 Proszę każdego, kto tak jak ja, chciałby pomnika dla byłego prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza o datek na ten cel. Jeśli zbierzemy wystarczającą sumę, to porozmawiam z radą miasta, poproszę ich o wyznaczenie odpowiedniego miejsca na ten pomnik. Jeśli do projektu nie dojdzie przeznaczymy pieniądze na Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku…oczko w głowie byłego prezydenta Gdańska.

Wyprzedzając niektóre komentarze, zdaje sobie sprawę z tego ze to może wydawać się przedwcześnie. Ale proszę pamiętać, że pomnik nie powstanie od razu. Potrwa to na pewno kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy… Zacznijmy już teraz.


Jeśli nie możesz pomóc finansowo to pomóż rozsyłając ten post..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mohito Mojito - awatar
Mohito Mojito
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij