Zbiórka Pomnik św. pamięci Prezydenta GD - miniaturka zdjęcia

Pomnik św. pamięci Prezydenta GD

Zbiórka Pomnik św. pamięci Prezydenta GD - zdjęcie główne

Pomnik św. pamięci Prezydenta GD

101 zł z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zróbmy coś... Niech będzie to pomnik od Nas. Nie rządowy.. Nie partyjny.. Od Nas.. Ludzi wdzięcznych, którzy go podziwiali.

Sam nie pochodzę z Gdańska.. Mieszkam tu od niedawna, ale na każdym kroku napotykam na...małe i większe rzeczy... które istnieją bo ON istniał. Widzę i słyszę ludzi pełnych smutku, bo będzie nam jego życzliwości i uśmiechu bardzo brakować. Na terenie całej Polski można znaleźć wiele pomników.. zasłużonych lub nie, ale myślę że akurat Pan Paweł Adamowicz na miejsce upamiętniające jego życie i działalność, zasłużył. Poświęcił swoje życie temu miastu, i na służbie dla tego miasta i na służbie dla DOBRA zginął.. 20 lat jako prezydent, nie wliczając jego działalności dla Gdańska przed tą kadencją.. Będąc przykładem dobra, szacunku i solidarności. Chciałbym aby stał w godnym miejscu... Ze światełkiem w ręku i dawał wszystkim patrzącym nadzieje i ciepło...

 Proszę każdego, kto tak jak ja, chciałby pomnika dla byłego prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza o datek na ten cel. Jeśli zbierzemy wystarczającą sumę, to porozmawiam z radą miasta, poproszę ich o wyznaczenie odpowiedniego miejsca na ten pomnik. Jeśli do projektu nie dojdzie przeznaczymy pieniądze na Hospicjum im. ks. Dutkiewicza w Gdańsku…oczko w głowie byłego prezydenta Gdańska.

Wyprzedzając niektóre komentarze, zdaje sobie sprawę z tego ze to może wydawać się przedwcześnie. Ale proszę pamiętać, że pomnik nie powstanie od razu. Potrwa to na pewno kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy… Zacznijmy już teraz.


Jeśli nie możesz pomóc finansowo to pomóż rozsyłając ten post..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Mohito Mojito - awatar

Mohito Mojito

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Mohito Mojito - awatar
Mohito Mojito
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij