Zbiórka Zbieram na HRT i operację SRS - miniaturka zdjęcia

Zbieram na HRT i operację SRS Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbieram na HRT i operację SRS - zdjęcie główne

Zbieram na HRT i operację SRS

111 zł  z 39 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arianna Teodorowska - awatar

Arianna Teodorowska

Organizator zbiórki

Jestem 45 letnią, transseksualną kobietą.

Do wieku 40 lat, próbowałam na przekór sobie, ukrywać ten fakt, przed światem, przyjaciółmi, rodziną, w końcu sobą samą, że żyję, stale oszukując się, "w opakowaniu zastępczym"


I am Arianna, a 45-year-old, transsexual woman.
It wasn't easy for me to ask for help but I do not have any other options.
Until the age of 40, I tried, in spite of myself, to hide this fact, from the world, friends, family and more importantly myself. I felt nervous, insecure, always on the edge, like I was cheating or being unfaithful to someone or something. I felt trapped in a false skin. 

Tu ważna uwaga, transeksualizm nie jest chorobą psychiczną, w ubiegłych latach egzystował owszem w dziale chorób umysłowych międzynarodowej klasyfikacji chorób ICD10, lecz został wykreślony z niej przez WHO w zeszłym roku, i jest uznawany jako zaburzenie fenotypowe płci, jeszcze w wieku życia płodowego;

Transsexuality is not a psychiatric disease. This is information that we have nowadays.: sadly, earlier "Transsexuality" was showed as a "Mental health disease " in the International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems, ICD-10, Version 2016 or better known as ICD10. This decision was made by the International Department of health (WHO): dedicated to the classification of all diseases. 

All this changed thanks to the people from the World Health Organization (WHO) that proved that transsexuality is a phenotypic sex disorder, created in the fetal age.  

Nie mogąc, zaoszczędzić jakiejkolwiek sumy, poza bieżącym pokrywaniem kosztownej terapii HRT, pracując na umowę tymczasową (agencyjną), mając tak wiele dni chorobowych, z powodu skutków ubocznych terapii,  zdecydowałam się na zbiórkę pieniędzy;
Nie raz, rezygnuję z zakupu żywności kosztem odkładania pieniędzy na kolejną partię leków hormonalnych i blokerów (a to tylko połowa tej kwoty, bo przecież leki te wyniszczają wątrobę, żyły i inne organy, zagęszczają krew, są w mniejszym bądź większym stopniu rakotwórcze, w związku z tym trzeba wspomagać organizm licznymi środkami osłonowymi)
Zdecydowałam się na operacje techniką z użyciem fragmentu odcinka zygmunta jelita i relokacją prostaty.
Poniżej przedstawię najprostszą, poglądową animacje operacji GRS 
(ang. gender reassignment surgery).

I  am not able to save any money. All my salary covers expensive HRT therapy and some of my living expenses. The fact I am working on a temporary contract does not help. On the top off that I am off sick a lot due to side effects of the therapy. Sometimes I do not buy food so I can buy another batch of hormonal drugs and blockers. But this is not the total cost, the drugs destroy my liver, veins and other organs, they thicken the blood, they are more or less carcinogenic (cause cancer). I have to take numerous protective supplements to support my body.

I opted for surgery using a fragment of the intestine Zygmunt segment and relocation prostate.
Below I present the simplest, demonstrative animations of GRS (gender reassignment surgery). W momencie zebrania całej sumy, opłacę koszty operacji, wraz z ew. zabiegami poprawkowymi (do pół roku po operacji głownej, oraz rekonwalescencji po niej (która trwa półtorej roku);
W tym okresie, a przynajmniej przez pierwsze półrocze "jestem uziemiona".

W końcu przestanę się ukrywać, zacznę żyć jak normalna kobieta. 

Planuję wejść w związek partnerski, założyć rodzinę, może uda mi się adoptować dziecko;


At the time of collecting the entire sum, I will pay the costs of the operation, including any correction procedures (up to six months after the main operation, and convalescence after it (which lasts one and a half years);
During this period, at least for the first half-year, "I am grounded".

In the end, I will stop hiding, I will start to live like a normal woman.

I plan to enter into a partnership, start a family, maybe I can adopt a child;

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Arianna Teodorowska - awatar

  Arianna Teodorowska

  28.12.2018
  28.12.2018

  Wspominki z początków tranzycji..... Cz.3
  ...
  Większość ludzi wsparła mnie, a przynajmniej nie odrzuciła, szczęśliwie nie spotkałam się z fizyczną agresją (chociaż kiedyś, na początku mojej przemiany zdarzyło mi się kilka razy usłyszeć na ulicy wyzwiska). Nie straciłam rodziny, nawet moja mama w końcu, gdy zdecydowałam się z nią spotkać – wsparła mnie, a w sądzie stanęła za mną murem, aby umożliwić mi zmianę dokumentów i normalne życie. I tak było mi ciężko. Raz – z powodu hormonalnych wahań nastroju, obciążenia stresem, gdy na ulicy i w pracy bałam się spotkania z ludźmi, ze strachu przed zwolnieniem z pracy. Domyślam się jak ciężko jest Arianie – w obcym środowisku, bez bezpośredniego wsparcia bliskiej osoby, narażonej na codzienne, w dużej mierze – samotne mierzenie się z własnym życiem i jego problemami. A przecież, w przeciwieństwie do mnie jej sytuacja jest znacznie trudniejsza. Wiem, że ma problemy ze zdrowiem, które przyjmuję z niepokojem.

  C.D.N.

111 zł  z 39 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Arianna Teodorowska - awatar

Arianna Teodorowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij