Zbiórka Arielka walczy z cukrzycą  - zdjęcie główne

Arielka walczy z cukrzycą

1 143 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Kochani, chcielibyśmy zwrócić się o pomoc do ludzi o dobrych sercach! 

Arielka to około 8-letni psiak, który błąkał się po ulicach

Została umieszczona w schronisku w Chełmku. Właściciel się nie znalazł.

Trafiła do schroniska w bardzo złym stanie! Aria posiada problemy ze strony układu neurologicznego, zaniki mięśniowe i jest bardzo wychudzona. 

W lecznicy weterynaryjnej lekarze rozpoczęli diagnostykę. Zostały wykonane badania krwi – okazało się, że ma długo nie leczoną cukrzycę. Nie wiadomo jak długo błąkała się w takim stanie. Trafiła do nas o krok od śmierci, zapadała w śpiączkę cukrzycową. 

Choroba nadszarpnęła zdrowie i doprowadziła do wychudzenia oraz zaników mięśniowych. Arielka już po pierwszej dawce insuliny poczuła się dużo lepiej. 

Musi mieć mierzony poziom glukozy we krwi, wiąże się to z kilkukrotnym nakłuwaniem uszu. Codzienne iniekcje z insuliny oraz specjalistyczna karma daje komfort życia. 


Jest dostępny sensor oraz czytnik do ciągłego monitorowania poziomu glukozy. Ten nowoczesny monitoring nie wymaga codziennego, uciążliwego kłucia. 

Za pomocą specjalnego jednorazowego aplikatora umieszczamy sensor pod skórą. Sensor automatycznie dokonuje pomiarów stężenia glukozy poprzez zbliżenie czytnika lub telefonu. Dostęp do danych może mieć opiekun zwierzęcia oraz lekarz weterynarii. 

Cena takiego zestawu jest zaporowa, wynosi około 600zł. 

Każdy dzień to walka o prawidłowy poziom cukru. 

Dodatkowo chcielibyśmy ułatwić podaż insuliny dzięki Caninsulin VetPen weterynaryjny wstrzykiwacz insuliny.

Jest to nowoczesne urządzenie zapewniające maksymalny komfort terapii cukrzycy lekarzowi, właścicielowi i zwierzęciu. Elegancki, prosty i wygodny w obsłudze, oszczędza czas i zmniejsza poziom zaangażowania niezbędny do przygotowania i podania insuliny, gwarantując łatwe i szybkie wykonanie iniekcji. Daje możliwość wygodnego podania insuliny także poza domem.

Koszt całego zestawu wraz z zestawem igieł to ok 300 zł. 

Dodatkowo tygodniowo leczenie oraz specjalistyczne wyżywienie i leki wynoszą ok 150 zł 

W batalii o życie Arielki pomaga dobra duszyczka, która zabrała ją do domu tymczasowego gdzie ma całodobową opiekę. Niestety karma, którą Arielka musi dostawać codziennie, nie należy do najtańszych. STĄD APEL DO WAS! CZY ZNALAZŁBY SIĘ KTOŚ, KTO WSPOMÓGŁBY NASZĄ WOJOWNICZKĘ? Jedynie karma dla diabetyka zapobiega nagłym skokom cukru we krwi. Pozwala na jednorazowe podawanie insuliny. Specjalistyczna karma, insulina, kontrolne badania krwi – to niestety bardzo duży wydatek. 


Leczenie daje dobre efekty, przybiera na masie ciała, poziom glukozy się normuje. Mamy świadomość, że jest to choroba nieuleczalna, z którą nasza Arielka będzie żyć do końca swoich dni.

Pomóżmy Arielce dożyć swoich sędziwych lat w komforcie zapewniając jej odpowiednie leki oraz żywienie.

Wierzymy w Was! :)

Dziękujemy, za każdą najmniejszą pomoc dla naszej Wojowniczki!


Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Psie Serce

KRS:  0000438710


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    13.01.2023
    13.01.2023

    Trzymaj się Piesku ♥️

1 143 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Magda - awatar
Magda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mati - awatar
Mati
50
Paweł Nycz - awatar
Paweł Nycz
10
Marta i Angela - awatar
Marta i Angela
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Martini - awatar
Martini
30
Anna - awatar
Anna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij