Zbiórka Arielka walczy z cukrzycą  - zdjęcie główne

Arielka walczy z cukrzycą

185 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Kochani, chcielibyśmy zwrócić się o pomoc do ludzi o dobrych sercach! 

Arielka to około 8-letni psiak, który błąkał się po ulicach

Została umieszczona w schronisku w Chełmku. Właściciel się nie znalazł.

Trafiła do schroniska w bardzo złym stanie! Aria posiada problemy ze strony układu neurologicznego, zaniki mięśniowe i jest bardzo wychudzona. 

W lecznicy weterynaryjnej lekarze rozpoczęli diagnostykę. Zostały wykonane badania krwi – okazało się, że ma długo nie leczoną cukrzycę. Nie wiadomo jak długo błąkała się w takim stanie. Trafiła do nas o krok od śmierci, zapadała w śpiączkę cukrzycową. 

Choroba nadszarpnęła zdrowie i doprowadziła do wychudzenia oraz zaników mięśniowych. Arielka już po pierwszej dawce insuliny poczuła się dużo lepiej. 

Musi mieć mierzony poziom glukozy we krwi, wiąże się to z kilkukrotnym nakłuwaniem uszu. Codzienne iniekcje z insuliny oraz specjalistyczna karma daje komfort życia. 


Jest dostępny sensor oraz czytnik do ciągłego monitorowania poziomu glukozy. Ten nowoczesny monitoring nie wymaga codziennego, uciążliwego kłucia. 

Za pomocą specjalnego jednorazowego aplikatora umieszczamy sensor pod skórą. Sensor automatycznie dokonuje pomiarów stężenia glukozy poprzez zbliżenie czytnika lub telefonu. Dostęp do danych może mieć opiekun zwierzęcia oraz lekarz weterynarii. 

Cena takiego zestawu jest zaporowa, wynosi około 600zł. 

Każdy dzień to walka o prawidłowy poziom cukru. 

Dodatkowo chcielibyśmy ułatwić podaż insuliny dzięki Caninsulin VetPen weterynaryjny wstrzykiwacz insuliny.

Jest to nowoczesne urządzenie zapewniające maksymalny komfort terapii cukrzycy lekarzowi, właścicielowi i zwierzęciu. Elegancki, prosty i wygodny w obsłudze, oszczędza czas i zmniejsza poziom zaangażowania niezbędny do przygotowania i podania insuliny, gwarantując łatwe i szybkie wykonanie iniekcji. Daje możliwość wygodnego podania insuliny także poza domem.

Koszt całego zestawu wraz z zestawem igieł to ok 300 zł. 

Dodatkowo tygodniowo leczenie oraz specjalistyczne wyżywienie i leki wynoszą ok 150 zł 

W batalii o życie Arielki pomaga dobra duszyczka, która zabrała ją do domu tymczasowego gdzie ma całodobową opiekę. Niestety karma, którą Arielka musi dostawać codziennie, nie należy do najtańszych. STĄD APEL DO WAS! CZY ZNALAZŁBY SIĘ KTOŚ, KTO WSPOMÓGŁBY NASZĄ WOJOWNICZKĘ? Jedynie karma dla diabetyka zapobiega nagłym skokom cukru we krwi. Pozwala na jednorazowe podawanie insuliny. Specjalistyczna karma, insulina, kontrolne badania krwi – to niestety bardzo duży wydatek. 


Leczenie daje dobre efekty, przybiera na masie ciała, poziom glukozy się normuje. Mamy świadomość, że jest to choroba nieuleczalna, z którą nasza Arielka będzie żyć do końca swoich dni.

Pomóżmy Arielce dożyć swoich sędziwych lat w komforcie zapewniając jej odpowiednie leki oraz żywienie.

Wierzymy w Was! :)

Dziękujemy, za każdą najmniejszą pomoc dla naszej Wojowniczki!


Członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt Psie Serce

KRS:  0000438710


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
185 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kołodziejczyk - awatar

Ewelina Kołodziejczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Paulina Rzad - awatar
Paulina Rzad
25
Barbara Przebindowska - awatar
Barbara Przebindowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Martyna - awatar
Martyna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij