Zbiórka pomoz mi godnie dozyc do smierci - miniaturka zdjęcia

pomoz mi godnie dozyc do smierci Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka pomoz mi godnie dozyc do smierci - zdjęcie główne

pomoz mi godnie dozyc do smierci

280 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


od kilku dni dostawaliśmy telefony o psie w kojcu ,bez wody i jedzenia .Interweniowalismy i ponoc wlascicielka wode i jedzenieprzyniosła.Jednakze wczorajszy telefon ,ze pies już kilka dni się nie podnosi i lezy na szmatce zmotywowal nas do natychmiastowego działania.Odebralismy Iwana .Iwan to staruszek ,ale nikt nie ma prawa pozwalac psu odejść w samotności i z głodu.Nasza Pani doktor opisała psa jako zagłodzonego,trawiacego już wlasna tkanke miesniowa Pobrana została krew,otrzymal kroplówki.Dalsze leczenie tj odrobaczenie będzie możliwe po kilku dniach ,gdy psa trochę odzywimy. czekamy tez na wyniki morfologii i biochemii.Piesprzebywa na domu tymczasowym ,oprócz leczenie będzie tez potrzebowal specjalistycznej karmy.sami nie damy rady,prosimy pomozcie

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
280 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 7

Małgosia - awatar
Małgosia
20
Adrianna Mirowska - awatar
Adrianna Mirowska
20
Wojciech Szymański - awatar
Wojciech Szymański
50
wojt - awatar
wojt
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda - awatar
Magda
20
Joanna Łangowska - awatar
Joanna Łangowska
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij