Zbiórka Rowerem po San Escobar - zdjęcie główne

Rowerem po San Escobar

0 zł  z 6 660 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Właszczykowski - awatar

Dominik Właszczykowski

Organizator zbiórki

Mam 30 lat, pochodzę z niewielkiego miasteczka koło Rzeszowa. Od wielu lat trenuję jazdę rowerem po bezdrożach. Niektórzy nawet mawiają, że najpierw nauczyłem się jeździć na rowerze, a później chodzić i mówić. Jednym słowem rower to moje życie.


Niemal od urodzenia marzyłem zwiedzić dziewicze tereny tego świata, miejsca gdzie nikt jeszcze nie był. Miejsca tak odrealnione, że nie nie można ich nawet wyśnić. 


Dzięki polskiemu ministrowi spraw zagranicznych który przyczynił się do powstania niewielkiego państewka San Escobar, a tym samym zjednania sobie wielkiego sojusznika państwa polskiego,  jest to nareszcie możliwe.

Kraj cóż dużo mówić, mimo że mały jest przepiękny:

Niestety to małe państewko choć bardzo szybko się rozwija, nie dorobiło się jeszcze lotniska.

Mimo to pragnę być jednym z pierwszych, który je zwiedzi.

Całe przedsięwzięcie ma trwać 48 dni.

Dzień 1. Przylot i przekroczenie granicy Meksyk - San Escobar. 

Dzień 2. Podjazd pod Hasta La Vista (4163 m. n.p.m.) najwyższego szczytu San Escobar.

Dzień 3-4. Wejście na szczyt, sesja zdjęciowa, zjazd rowerem w dół.

Dzień 5-6. Przejazd  do Gargamele.  Zwiedzanie miasta.

Dzień 6-10 Przejazd do San Antonio. Zwiedzanie fortyfikacji El Oreo 15. Kąpiel w jednym z największych jezior De Naturo. Zwiedzanie zabytkowego kościoła El Tempo Tuscas.

Dzień 11-13. Przejazd i zwiedzanie Fort Sierra.

Dzień 14. Przejazd i zwiedzanie przepięknego miasteczka Al Pacino.

Dzień 15-17 Przejazd do Santo Domestos. Zwiedzanie fortyfikacji.

Dzień 18-22 Przejazd wzdłuż wybrzeża do stolicy Santo Subito.

Dzień. 23-25 Zwiedzanie stolicy.

Dzień 26. Przejazd i zwiedzanie portu  Ciudad Polaca.

Dzień 27-28. Powrót do Meksyku i wylot do Polski.


Będę się starał przywieźć dla darczyńców pamiątki - produktu flagowego tego kraju.


Na koszt wycieczki składa się:

Przelot samolotem do Meksyku: 2652 zł w obie strony (dalej udam się rowerem)

Przewóz roweru i namiotu:  480 zł w obie strony.

Wyżywienie: 28 zł (Głównym źródłem wyżywienia będą dary natury napotkane na drodze).

Pamiątki dla darczyńców: 3000 zł (o ile uda się przewieźć przez granicę).

Wyrobienie wizy: 500 zł (W tym łapówki dla straży granicznych - wiadomo jak to jest w Meksyku i państwach ościennych).

Jeżeli kwota zbiórka poziom 3660 zł to wycieczka  się odbędzie. Każda złotówka ponadto zostanie przeznaczona na pamiątki dla darczyńców, zaczynając od tych którzy wpłacili najwięcej.


Z góry dziękuję wszystkim za wkład w spełnieniu mojego marzenia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 660 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominik Właszczykowski - awatar

Dominik Właszczykowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij