Zbiórka Zwierzaki Azylowego Stada - miniaturka zdjęcia

Zwierzaki Azylowego Stada

Zbiórka Zwierzaki Azylowego Stada - zdjęcie główne

Zwierzaki Azylowego Stada

1 300 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Dzisiejszy apel będzie pod tytułem "I have a dream.."

Miałam marzenie... marzenie stworzyć azyl dla potrzebujących. Azyl powstał - Azylowe Stado, wielu już nas zna. Nie fundacja, nie stowarzyszenie.  Zwykły dom, pełen zwierząt. Jakieś 33, choć już mi się myli ile ich jest. Pełno i tyle.. Dużo za dużo na zwykły dom.

I co? Co dalej...Przytłacza nas codzienność. Brak funduszy na wszystko. Pewnie wszyscy co prawdziwie pomagają zmagają się z taka rzeczywistością. Bieda...panie...

A trwamy nadal tylko dzięki naszym ANIOŁOM, którzy pomagają, dosyłają karmę, wpłacają na weta. Tylko dzieki aniołom moge zapewnić zwierzakom byt.

Więc - apel nie będzie z chorym czy umierającym psem, kotem.... Choć niestety takich u nas sporo..  Nie będzie łzawej opowieści, choć łzy mi same płyną, bowiem muszę pożegnać kolejnego przyjaciela ze Stada - staruszkę Darcię. 

Dostały dom, pełne miski, opiekę.. Ale i tak umierają - taka kolej rzeczy naszego świata.  Ze starością jeszcze nikt nie wygrał. W tym roku pożegnaliśmy już trzy zwierzaki, niestety słabną kolejne dwa staruszki. To takie prozaiczne...ale żeby pomoc im odejść godnie, też potrzebne są pieniądze. Żeby w domu miały ciepło, też... Żeby zrobić szczepienia, pojechać do weta.. Żeby je złapać kiedy jeszcze chore i dzikie... Żeby móc im pomagać potrzebne są fundusze. 

Cóż... Otóż funduszy nie ma... Wszystko idzie na bieżąco, i z długami. 

Wstawię taki prosty apel - pomóżcie nam przetrwać...nie tylko zimę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Krzysztof Myrda - awatar

    Krzysztof Myrda

    29.09.17
    29.09.17

    chociaz tyle...

1 300 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Myrda - awatar
Krzysztof Myrda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij