Zbiórka Zwierzaki Azylowego Stada - zdjęcie główne

Zwierzaki Azylowego Stada

1 300 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Dzisiejszy apel będzie pod tytułem "I have a dream.."

Miałam marzenie... marzenie stworzyć azyl dla potrzebujących. Azyl powstał - Azylowe Stado, wielu już nas zna. Nie fundacja, nie stowarzyszenie.  Zwykły dom, pełen zwierząt. Jakieś 33, choć już mi się myli ile ich jest. Pełno i tyle.. Dużo za dużo na zwykły dom.

I co? Co dalej...Przytłacza nas codzienność. Brak funduszy na wszystko. Pewnie wszyscy co prawdziwie pomagają zmagają się z taka rzeczywistością. Bieda...panie...

A trwamy nadal tylko dzięki naszym ANIOŁOM, którzy pomagają, dosyłają karmę, wpłacają na weta. Tylko dzieki aniołom moge zapewnić zwierzakom byt.

Więc - apel nie będzie z chorym czy umierającym psem, kotem.... Choć niestety takich u nas sporo..  Nie będzie łzawej opowieści, choć łzy mi same płyną, bowiem muszę pożegnać kolejnego przyjaciela ze Stada - staruszkę Darcię. 

Dostały dom, pełne miski, opiekę.. Ale i tak umierają - taka kolej rzeczy naszego świata.  Ze starością jeszcze nikt nie wygrał. W tym roku pożegnaliśmy już trzy zwierzaki, niestety słabną kolejne dwa staruszki. To takie prozaiczne...ale żeby pomoc im odejść godnie, też potrzebne są pieniądze. Żeby w domu miały ciepło, też... Żeby zrobić szczepienia, pojechać do weta.. Żeby je złapać kiedy jeszcze chore i dzikie... Żeby móc im pomagać potrzebne są fundusze. 

Cóż... Otóż funduszy nie ma... Wszystko idzie na bieżąco, i z długami. 

Wstawię taki prosty apel - pomóżcie nam przetrwać...nie tylko zimę.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Krzysztof Myrda - awatar

    Krzysztof Myrda

    29.09.2017
    29.09.2017

    chociaz tyle...

1 300 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kubiszewska - awatar

Monika Kubiszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof Myrda - awatar
Krzysztof Myrda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij