Zbiórka Zbiórka dla Nataszy Liedtke - zdjęcie główne

Zbiórka dla Nataszy Liedtke

8 007 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Grupa Biegowa Dzikowiec i przyjaciele- osoby o wielkiej pasji do biegania i nie tylko, ale też osoby o wielkich sercach - poprzez propagowanie aktywności fizycznej chcemy pomagać osobom, które z różnych przyczyn nie mogą być tak mocno aktywne jak my. Jako mieszkańcy Boguszowa-Gorc w szczególności chcemy wesprzeć potrzebujące osoby z naszej miejscowości....

... Natasza Liedtke - 12 letnia mieszkanka Boguszowa-Gorc- chora na Zespół Coffina-Siris - zespół wad wrodzonych, uwarunkowany mutacjami genetycznymi. Opóźniony rozwój psychoruchowy, niepełnosprawność intelektualna, opóźniony rozwój mowy czy obniżone napięcie mięśniowe to tylko niektóre z problemów z jakimi zmaga się dziewczynka.

Zbieramy na turnus rehabilitacyjny.Turnusy rehabilitacyjne dają największe efekty, są jednak bardzo kosztowne. To właśnie na nie chcielibyśmy przeznaczyć zebrane środki i choć trochę odciążyć najbliższych dziewczynki. 

Jako grupa biegowa wiemy, jak ważne dla naszego prawidłowego rozwoju i zdrowia są ćwiczenia. 

Małymi krokami do celu...

Dzięki Waszej pomocy i zbiórce to naprawdę może się udać!

Będziemy ogromnie wdzięczni za wsparcie i udostępnianie zbiórki. 

Wraz z najbliższymi Nataszy z góry bardzo dziękujemy za każdą wpłatę!


Zbiórka zgłoszona jako zbiórka publiczna  o numerze: 2024/2351/OR


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
8 007 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 93 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 93

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna Narożna - awatar
Justyna Narożna
30
Bluzka guess - awatar
Bluzka guess
25
Artur Pilszak - awatar
Artur Pilszak
720
Zuzanka Żabińska - awatar
Zuzanka Żabińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Małgorzata Lewandowska - awatar
Małgorzata Lewandowska
20
Iwona Kotlowska - awatar
Iwona Kotlowska
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij