Zbiórka Operacja i leczenie biodra - zdjęcie główne

Operacja i leczenie biodra

900 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Nadolny - awatar

Julia Nadolny

Organizator zbiórki

Witam. 

Mam na imię Julia i jestem wnuczką przeuroczej kochanej Anny Michalskiej. Staram się zorganizować pomoc dla mojej chorej babci, która potrzebuje finansowego wsparcia.

Pół roku temu babcia doznała urazu biodra co doprowadziło do złamania kości biodrowej. Babcia z początku chodziła o kulach a na dzień dzisiejszy nie chodzi już prawie wcale. Po licznych wizytach u lekarzy specjalistów dowiedzieliśmy się, że operacja jest zaplanowana najwcześniej na 2021 rok. Jest to jednak niemożliwe aby czekać tak długo z wielu względów. Moja babcia bierze silne leki przeciwbólowe, nie ma apetytu co doprowadziło do utarty wagi, nie wychodzi na zewnątrz, nie śpi. Kilka lat temu babcia wygrała z ciężkim rakiem krtani, do końca życia jest zmuszona chodzić z rurką tracheostomijną. Mimo tego babcia jest i zawsze była bardzo pomocną, pogodną, kochającą osobą. Zawsze była aktywna i pozytywnie nastawiona do życia. 

Babci nie może obejść się bez operacji biodra oraz rehabilitacji. Zaleca jej się Endoprotezoplastykę stawu biodrowego, która waha się między 25 a 30 tys. złotych razem z leczeniem oraz rehabilitacją. W imieniu babci proszę o jakąkolwiek pomoc finansową. Przyda się każdy grosz. Cała rodzina bardzo ją kocha i wspiera ją w każdy możliwy sposób. Jednak nie możemy w pełni finansowo jej pomóc, dlatego proszę was o wsparcie kochani. Chciałabym zobaczyć moją babcię znowu w pełni życia.

Z góry bardzo wam dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2019
  28.01.2019

  Powodzenia!

  • Julia Nadolny - awatar

   Julia Nadolny - Organizator zbiórki

   28.01.2019
   28.01.2019

   Dziękuję bardzo !

900 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Nadolny - awatar

Julia Nadolny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij