Zbiórka Emerytura na cztery łapy - miniaturka zdjęcia

Emerytura na cztery łapy

Kochani!

Pytają 'kim jestem'? ale to nie ma być historia o mnie... Tym, którym dedykowana jest ta zbiórka, nie muszę się przedstawiać i 'dygnąć' w grzecznościowym geście.

KIM JESTEM?
Mądry człowiek kiedyś rzekł, że "Jeśli myślisz, że jesteś za mały, aby uczynić różnicę, spróbuj spać w obecności komara." Jestem więc takim małym komarem, którego życzeniem urodzinowym jest 'uczynić różnicę'  - małą, ale od serca - w jakości 'emerytury' zwierząt, które prosić nie umieją. Ja sama, jako istota ludzka, mam z tym ogromny problem, ale dziś nie proszę o pomoc dla siebie, bo (na szczeście) nie muszę i mam (prawie) wszystko, a tego czego mi brakuje, nie da się kupić za żadne pieniądze, więc mam odwagę i determinację wyciągnąć rękę w waszym kierunku... dla futrzanych weteranów pod opieką 'Stowarzyszenia Zakątek Weteranów'.

CEL I PRZEZNACZENIE
Wszystkie fundusze przekazane w ramach tej akcji zasilą konto 'Stowarzyszenia Zakątek Weteranów' na rzecz jego podopiecznych po zakończeniu zbiórki, w dniu 27 lutego 2019. 

Podopiecznymi Stwarzyszenia są wyjątkowi funkcjonariusze służb mundurowych (takich formacji jak Policja, Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Więzienna, Straż Ochrony Kolei, WOPR, GOPR, Straże Miejskie oraz Służba Ochrony Metra w Warszawie) w stanie spoczynku, a wśród nich Delfin (5 lat czynnej służby), Diamant, Farys, Hera (służyła 9 lat na stanowisku 'Specjalistka od wyszukiwania narkotyków'), Maja (służyła 9 lat na stanowisku 'Specjalistka od wyszukiwania materiałów wybuchowych') i Rojber. Bohaterowie na 4 łapach/kopytach. Bohaterowie, którzy w służbie człowiekowi poświęcili życie (i im już niestety nie pomożemy) i/lub zdrowie. W hołdzie i podziękowaniu tym poległym, możemy uczynić 'jesień życia' lepszą tym z nich, które swoją służbę odbyły w interesie nas wszystkich i zasłużyły na godną emeryturę, a państwo o nich zapomniało. Ale państwo to przede wszystkim ludzie, więc pokażmy ludzką twarz raz jeszcze. Ja i Ty. Bo Polak potrafi!

Więcej nt. samej Organizacji, jej struktur, misji i podopiecznych znajdziecie tutaj -http://zakatekweteranow.pl
Zapraszam do lektury!

Ps. Jeśli pomożecie mi w osiągnięciu celu zbiórki (symbolicznym wręcz) deklaruję, że również osobiście wspomogę Stowarzyszenie datkiem w wysokości, na który mnie stać, w kwocie 1000 pln w dniu swoich 31 urodzin.

mała komarzyca,
Ksenia Koga

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów" - awatar

  Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów"

  22.02.19
  22.02.19

  Akcję wspierają: Grupa Podhalańska GOPR https://www.facebook.com/GP.GOPR/ GOPR Bieszczady https://www.facebook.com/GBIGOPR/ Policja Konna Poznań - nieoficjalne https://www.facebook.com/policjakonnapoznan Policja Konna Chorzów - nieoficjalne https://www.facebook.com/policjakonnachorzow/ Ratownictwo Wodne https://www.facebook.com/groups/Ratownictwo.Wodne Wojsko Polskie https://www.facebook.com/groups/538855322841191/ Ochotnicza Straż Pożarna Poznań-Głuszyna https://www.facebook.com/Ochotnicza-Straż-Pożarna-Poznań-Głuszyna Ochotnicza Straż Pożarna Radzyń Chełmiński https://www.facebook.com/OSP.Radzyn.Chelminski/ Ochotnicza Straż Pożarna Złocieniec https://www.facebook.com/Ochotnicza-Straż-Pożarna-Złocieniec-668903816571377/ Special OPS https://www.facebook.com/MagazynSpecialOps Polska Policja Konna https://www.facebook.com/Polska-Policja-Konna-295120480831417/

Komentarze

 • Jaracz3223 - awatar

  Jaracz3223

  11.02.19
  11.02.19

  "Bork Bork - Nom Nom"

  • Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów" - awatar

   Stowarzyszenie "Zakątek Weteranów" - Organizator zbiórki

   11.02.19
   11.02.19

   :)

Wpłaty - 70

Slawa Terlecka - awatar
50
Slawa Terlecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Daniel Bielak - awatar
50
Daniel Bielak
Aneta Karman - awatar
100
Aneta Karman
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Stachowiak - awatar
20
Katarzyna Stachowiak
Monika - awatar
100
Monika
Jakub Adamski - awatar
10
Jakub Adamski

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij