Zbiórka Dla mojego wspaniałego syna... - miniaturka zdjęcia

Dla mojego wspaniałego syna...

Ilona Senecka-Nowak - awatar

Ilona Senecka-Nowak

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą Bartka - mojego "cudu". Od samego początku jego życie jest dla mnie darem. Lekarze od dawna dawali mi małe szanse na to , że kiedykolwiek zostanę matką. Jednak niespodziewanie udało się i w sierpniu 2011 roku na świat przyszedł mój ukochany synek. Poród niestety nie przebiegł bez komplikacji. Bartek urodził się w zamartwicy. Chwile które rodzice spędzają ciesząc się z narodzin, ja przeżywałam już jako rosnący stres z obawy o zdrowie syna. Jeszcze w szpitalu dowiedziałam się że mały ma wadę serca, podejrzewano zapalenie płuc....

Od pierwszych miesięcy życia Bartek był pod opieką specjalistów m.in. kardiologa, neurologa. Od ok. 3 miesiąca rozpoczęliśmy rehabilitację ze względu na problemy z napięciem mięśniowym. Każdy krok do przodu dawał mi nadzieję że będzie wszystko dobrze. W wieku 10 miesięcy Bartuś nauczył się siedzieć, 18 chodzić, po 3 roku zaczął mówić. Wada serduszka pozostaje pod kontrolą, więc wydawało by się że wyszliśmy na prostą....jednak w wieku 6 lat kolejne zmartwienia.... diagnoza autyzm atypowy, zaburzenia integracji sensorycznej.... ale walczymy aby i te trudności zminimalizować. 

Nie jesteśmy ubogą rodziną, oboje z mężem pracujemy, ja nawet mam 2 prace.... jednak moim marzeniem jest żeby móc pracować na 1 etat, mieć czas dla synka, z drugiej strony potrzebne są fundusze na zajęcia. Z zawodu jestem położną. 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc od osób które mogą udzielić takiego wsparcia, aby nasze życie, a przede wszystkim życie mojego największego "cudu" było łatwiejsze.

Ilona Senecka-Nowak - awatar

Ilona Senecka-Nowak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij