Zbiórka Szansa większej sprawności!. - zdjęcie główne

Szansa większej sprawności!.

0 zł  z 1 250 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Mam na imie Kasandra. Mam 25l. 

Od urodzenia choruje na porażenie móźgowe 4- kończynowe spastyczne , spowodowane niedotlenieniem móźgu. Urodziłam się jako wcześniak w 6 miesiącu ciąży. 

Jestem po 12 przebytych operacjach w tym jedną bardzo poważną na kręgosłup. 

Moim marzeniem jest , jak każdego innego dotchniętego chorobą by się jak najlepiej usprawnić, a do tego jest potrzebna intensywna stała rehabilitacja , a znowu żeby ona mogła być kontynuowana bez przerw , które nie wpływają na mnie dobrze , potrzebne są fundusze . Stąd moja prośba do Państwa. Niestety dofinansowanie raz do roku , lub raz na dwa lata mnie nie satysfakcjonuję. Zdaje sobie sprawę , że to "wierzchołek" tego co powinnam była osiągać. 

Bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie !! :) I Państwa wyrozumiałość ! ;) 

Dwa tygodnie takiego turnusu kosztuje mnie , 1,250zł .. a chcąc być o wiele dłużej ( ..) 

sami Państwo rozumiecie nie stać na to mojej " kieszeni" powiem wprost nie owijając w bawełnę. 

A jest to moja druga zbiórka od 25l. 

Wcześniej nie dałam rady się odważyćprzez wgląd , że też nie mam " serca z kamienia" i mam świadomość , że są bardziej potrzebujący ode mnie :). 

Do tej pory próbowałam wszelkimi siłami radzić sobie samej -  tak jak wspomniałam! Jednakże to co robie nie jest już wystarczające dla moich mięśni . Gdyż z tym iż robie sie już coraz starsza dla moich mięsni nie jest już to takie wystarczające,one potrzebują czegoś intensywniejszego. Po mimo tej świadomości staram się w dalszym ciągu nie poddawać licząc na każde dobre okazałe serduszko .  Nie siedze tylko i nie czekam ! A mimo istniejącej sytuacji , która jest dla mnie bardzo trudna i po mimo tym wszelkim przeciwnościom staram się prowadzić życie jak każdy pełnosprawny człowiek . Jestem po Liceum Ogólnokształconcym , po STUDIUM BHP I TERAZ KONTYNUUJE STUDIUM PRAWA I ADMINISTRACJI , gdyż uważam że tego nigdy dość ! ;)

Ponadto! Spełniam swoje marzenia ! Między innymi prowadzę bloga o swoich własnych doświadczeniach ! jak one na mnie wpływają , a co ja sama dla siebie sobie z tego wynosze ;) !

Dziękuje za każdą najmniejszą wpłate! ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 250 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij