Zbiórka Szansa większej sprawności!. - miniaturka zdjęcia

Szansa większej sprawności!.

Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Mam na imie Kasandra. Mam 25l. 

Od urodzenia choruje na porażenie móźgowe 4- kończynowe spastyczne , spowodowane niedotlenieniem móźgu. Urodziłam się jako wcześniak w 6 miesiącu ciąży. 

Jestem po 12 przebytych operacjach w tym jedną bardzo poważną na kręgosłup. 

Moim marzeniem jest , jak każdego innego dotchniętego chorobą by się jak najlepiej usprawnić, a do tego jest potrzebna intensywna stała rehabilitacja , a znowu żeby ona mogła być kontynuowana bez przerw , które nie wpływają na mnie dobrze , potrzebne są fundusze . Stąd moja prośba do Państwa. Niestety dofinansowanie raz do roku , lub raz na dwa lata mnie nie satysfakcjonuję. Zdaje sobie sprawę , że to "wierzchołek" tego co powinnam była osiągać. 

Bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie !! :) I Państwa wyrozumiałość ! ;) 

Dwa tygodnie takiego turnusu kosztuje mnie , 1,250zł .. a chcąc być o wiele dłużej ( ..) 

sami Państwo rozumiecie nie stać na to mojej " kieszeni" powiem wprost nie owijając w bawełnę. 

A jest to moja druga zbiórka od 25l. 

Wcześniej nie dałam rady się odważyćprzez wgląd , że też nie mam " serca z kamienia" i mam świadomość , że są bardziej potrzebujący ode mnie :). 

Do tej pory próbowałam wszelkimi siłami radzić sobie samej -  tak jak wspomniałam! Jednakże to co robie nie jest już wystarczające dla moich mięśni . Gdyż z tym iż robie sie już coraz starsza dla moich mięsni nie jest już to takie wystarczające,one potrzebują czegoś intensywniejszego. Po mimo tej świadomości staram się w dalszym ciągu nie poddawać licząc na każde dobre okazałe serduszko .  Nie siedze tylko i nie czekam ! A mimo istniejącej sytuacji , która jest dla mnie bardzo trudna i po mimo tym wszelkim przeciwnościom staram się prowadzić życie jak każdy pełnosprawny człowiek . Jestem po Liceum Ogólnokształconcym , po STUDIUM BHP I TERAZ KONTYNUUJE STUDIUM PRAWA I ADMINISTRACJI , gdyż uważam że tego nigdy dość ! ;)

Ponadto! Spełniam swoje marzenia ! Między innymi prowadzę bloga o swoich własnych doświadczeniach ! jak one na mnie wpływają , a co ja sama dla siebie sobie z tego wynosze ;) !

Dziękuje za każdą najmniejszą wpłate! ;)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij