Zbiórka Szansa większej sprawności!. - miniaturka zdjęcia

Szansa większej sprawności!.

Zbiórka Szansa większej sprawności!. - zdjęcie główne

Szansa większej sprawności!.

0 zł z 1 250 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Mam na imie Kasandra. Mam 25l. 

Od urodzenia choruje na porażenie móźgowe 4- kończynowe spastyczne , spowodowane niedotlenieniem móźgu. Urodziłam się jako wcześniak w 6 miesiącu ciąży. 

Jestem po 12 przebytych operacjach w tym jedną bardzo poważną na kręgosłup. 

Moim marzeniem jest , jak każdego innego dotchniętego chorobą by się jak najlepiej usprawnić, a do tego jest potrzebna intensywna stała rehabilitacja , a znowu żeby ona mogła być kontynuowana bez przerw , które nie wpływają na mnie dobrze , potrzebne są fundusze . Stąd moja prośba do Państwa. Niestety dofinansowanie raz do roku , lub raz na dwa lata mnie nie satysfakcjonuję. Zdaje sobie sprawę , że to "wierzchołek" tego co powinnam była osiągać. 

Bardzo prosze o jakiekolwiek wsparcie !! :) I Państwa wyrozumiałość ! ;) 

Dwa tygodnie takiego turnusu kosztuje mnie , 1,250zł .. a chcąc być o wiele dłużej ( ..) 

sami Państwo rozumiecie nie stać na to mojej " kieszeni" powiem wprost nie owijając w bawełnę. 

A jest to moja druga zbiórka od 25l. 

Wcześniej nie dałam rady się odważyćprzez wgląd , że też nie mam " serca z kamienia" i mam świadomość , że są bardziej potrzebujący ode mnie :). 

Do tej pory próbowałam wszelkimi siłami radzić sobie samej -  tak jak wspomniałam! Jednakże to co robie nie jest już wystarczające dla moich mięśni . Gdyż z tym iż robie sie już coraz starsza dla moich mięsni nie jest już to takie wystarczające,one potrzebują czegoś intensywniejszego. Po mimo tej świadomości staram się w dalszym ciągu nie poddawać licząc na każde dobre okazałe serduszko .  Nie siedze tylko i nie czekam ! A mimo istniejącej sytuacji , która jest dla mnie bardzo trudna i po mimo tym wszelkim przeciwnościom staram się prowadzić życie jak każdy pełnosprawny człowiek . Jestem po Liceum Ogólnokształconcym , po STUDIUM BHP I TERAZ KONTYNUUJE STUDIUM PRAWA I ADMINISTRACJI , gdyż uważam że tego nigdy dość ! ;)

Ponadto! Spełniam swoje marzenia ! Między innymi prowadzę bloga o swoich własnych doświadczeniach ! jak one na mnie wpływają , a co ja sama dla siebie sobie z tego wynosze ;) !

Dziękuje za każdą najmniejszą wpłate! ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 250 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasandra Katarina - awatar

Kasandra Katarina

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij