Zbiórka Pokrycie leków  i rehabilitacji - miniaturka zdjęcia

Pokrycie leków i rehabilitacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pokrycie leków  i rehabilitacji - zdjęcie główne

Pokrycie leków i rehabilitacji

2 681 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Czajkowska - awatar

Beata Czajkowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Beata (mam37 lat), chciałabym podzielić się  z wami , tym przez co przeszłam i z czym muszę się dalej zmagać. Zacznę od tego , że Jestem żoną i matką trzech wspaniałych córek i które wspólnie z mężem wychowujemy, które są dla nas najważniejsze oraz nadają naszemu życiu sens. 

    W marcu 2017 roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową, przeszłam liczne chemioterapie i przeleżałam wiele miesięcy w szpitalach, z dala od moich najbliższych. Ze względu na to , że mój organizm był już tak bardzo wyniszczony i nie produkował sam krwi, lekarze nie dawali mi praktycznie żadnych szans, ale na szczęście podjęli się tego i w styczniu 2018 roku przeprowadzono u mnie przeszczep szpiku . Zabieg był bardzo ryzykowny ze względu na niemożliwość doprowadzenia do remisji choroby , ale na szczęście UDAŁO SIĘ !!! 

Od przeszczepu minęło już trzy lata i od tego czasu , każdy dzień stawia przede mną wyzwania.... , ciężka i wyczerpująca walka o zdrowie... o to by nowy dzień zacząć bez bólu... o lepsze jutro... Trzy razy dziennie przyjmuję garść leków . Pojawiły i pojawiają się nowe powikłania po przeszczepowe jak; graft , skórny jelitowy , wątrobowy czy jamy ustnej tj. niepożądana reakcja fizjologiczna jaka zachodzi w organiźmie biorcy przeszczepu. Graft skóry sprawia , że skóra jest sucha szorstka i zaczerwieniona, do tego pojawiają się odciski na dłoniach i stopach co powoduje problemy z chodzeniem . Jelitowy , wątrobowy; niszczy układ pokarmowy. Jamy ustnej - powoduje stany zapalne jamy ustnej i dziąseł. Są do tego dodatkowe leki , które muszę przyjmować i stosować różne maści , które są bardzo kosztowne.

Ciągłe bóle stawów , brzucha, pieczenie oraz nawracające zapalenie pęcherza, notoryczne przeziębienia, zapalenia oskrzeli . Spowodowane niską odpornością sprawiają dużo problemów w codziennym funkcjonowaniu.  Przy zmianie pogody czuję ból każdej żyły.


Mam również problem z kręgosłupem. Przed zdiagnozowaniem białaczki, przeszłam operację kręgosłupa lędźwiowego , mam założone implanty i śruby. Co pół roku jeżdżę na badania kontrolne w szpitalu. A do tej pory dwa razy w miesiącu.  Jestem osobą bardzo wrażliwą na ból i krzywdę innych. Tak jak tylko mogę osoby w podobnych sytuacjach życiowych wspieram. Zachęcam innych do tego żeby zgłaszali  się  do pozostania dawcą szpiku ,oraz do oddawania krwi. Są to małe gesty, które nie zajmują dużo czasu, natomiast mogą przyczynić się do uratowania komuś życia. W domu pracuje tylko mąż , natomiast ja otrzymuję niewielką rentę . Wszystkie środki przeznaczamy na opłaty rachunków , oraz zakupu podstawowej żywności oraz podstawowych leków dla mnie. Niestety część leków jest bardzo kosztowna i nie jesteśmy w stanie zawsze ich wykupić przez co pojawiające się powikłania nie są leczone - co jest niebezpieczne dla mnie , odbija się to na moim zdrowiu, takie często brak środków niestety odczuwają moje dzieci.


Taką drogie napisało mi samo życie, niestety nie mamy wpływu na to czy przeżyjemy życie w zdrowiu i szczęściu, czy jednak  los postawi na naszej drodze coś z czym przyjdzie nam się zmagać, tak jak     w moim przypadku. 


Proszę was o wsparcie choćby    1 groszem..., 1 złotówką...,razem z mężem staramy się jakoś wiązać koniec z końcem, ale ta choroba postawiła nas w bardzo trudnej sytuacji , jest ciężko , nie wystarcza na leki ,kremy, rehabilitację , oraz inne niezbędne rzeczy do normalnego funkcjonowania . 


  Mogę polegać na swojej najbliższej rodzinie, bardzo mnie wspierają i pomagają....

W miarę swoich możliwości .

Bardzo wszystkim dziękuję za dotychczasowe wsparcie w tym poprzednia zbiórkę pieniędzy. Dzięki której mogliśmy   pokryć najważniejsze bieżące i zaległe wydatki . Za każdą pomoc będę ja i cała moja rodzina wdzięczna.  

Z całego serca dziękuję..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 681 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Czajkowska - awatar

Beata Czajkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij